Aktualności:

"Batman: Caped Crusader" ("Batman: Mroczny Mściciel") w Prime Video od 1 sierpnia.

Menu główne

Zack Snyder's Justice League

Zaczęty przez Juby, 18 Kwiecień 2020, 17:17:21

Juby

http://filmozercy.com/wpis/warner-nie-chce-pracowac-ze-snyderem-i-nie-wyda-jego-ligi-sprawiedliwosci

Podobno stosunki na linii Warner-Snyder nie zmieniły się przez te 3 lata, w Warnerze nie chcą z nim już w ogóle współpracować, a tzw. "Snyder Cut" nigdy nie ujrzy światła dziennego.

EDIT: A jednak!

Q

To samo źródło (portal Fandom Wire od Andy'ego Signore), co w przypadku plotki, że Batman w wykonaniu Roberta Pattinsona miałby dołączyć do DCEU.


Czyli to tylko plotka.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Dlatego zacząłem od "podobno" ;) ale info pokrywa się z doniesieniami, które krążyły pod koniec 2017 roku w obliczu klapy finansowej filmu. I w sumie - jeśli to prawda - nie dziwię się WB.

Juby

Zwrot o 180 stopni w nowej plotce.
http://filmozercy.com/wpis/premiera-snyder-cut-zostanie-zapowiedziana-juz-jutro

Nie wiem jak wiarygodne jest to źródło, ale jutro wieczorem naszego czasu powinniśmy wiedzieć, czy to jedynie clickbait, czy w końcu Warner się ugieło ruchowi "Release the Snyder Cut". ;D

Mr.G

Ktoś w to wierzy? Że kilka dodatkowych scen, w dodatku niedopracowanych, nagle uczyni ten film czymś wartym uwagi? Że historia nagle okaże się wciągająca, przeciwnik interesujący, a z kolorowo-błyskającej papki wynurzy się coś znaczącego? Można do tego domku dostawić kilka nowych, ładnych kolumienek, ale co z tego skoro fundament jest zły.

Rado

Jeśli faktycznie wyjdzie wydanie Snydera, to moim zdaniem będzie tak jak z wersją reżyserską BvS. Kto lubił wersję podstawową - to mu polepszy. Kto nie lubił - to i tak nie polubi.

Q

Źródło nie jest jakieś szczególnie godne uwagi, ale coś może być na rzeczy.

Co do samej wersji, to jednak będzie to coś innego niż w przypadku "BvS". Już sam fakt udziału innego kompozytora, może zmienić odbiór. I nie jest to tylko dodanie kilku usuniętych scen, ale pewnie przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać by przekonać się, czy WB się pomyliło czy miało rację rezygnując z wersji Snydera.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Jeśli Snyder Cut wyjdzie (w co wątpię) i okaże się lepsze od wesji kinowej (w co również watpię, czytałem jakich zmian dokonał Joss Whedon i większość z nich moim zdaniem pomogła filmowi, a nie zaszkodziła) to Warner powinien spiąć poślady i ruszyć z drugą Ligą Sprawiedliwości. To nie musi nawet być sequel, a coś na wzór The Suicide Squad Gunna, taki soft reboot. Liga zasługuje na drugą szansę i na dobry film.

Grace Randolph również podała informację, że Warner podjął jakąś decyzję w sprawie wersji Snydera i duży news ma być niedługo. Skoro ćwierka tak więcej niż jeden ptaszek, to może... ???

Q

Startują z HBO Max, na razie nic nowego nie mogą nakręcić, a tu na półce mają film, który wzbudza duże zainteresowanie, więc są argumenty by go wypuścić.

Co do nakręcenie drugiej części "JL", kontynuacji czy nie, to wątpliwe by to szybko nastąpiło. Pewnie wcześniej solowy "Superman" się pojawi niż sięgną po JL.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Supermana też szybko nie będzie. Ostatnio pojawiły się informacje, że Warner rezygnuje z planowanego filmu o Supergirl na rzecz prac nad nowym Supermanem, a już kilka dni później nowe przecieki ujawniły, że studio wciąż nie może dogadać się z Henrym Cavillem w kwestii finansowej. Nie dziwię się jeśli chce dużo kasy, po tym jak zszargano jego wizerunek zmazywanym wąsem w ostatnim filmie. Niemniej, liczę że w końcu się dogadają.

Leon Kennedy

Co to będzie nikt nie wie, ale oficjalnie Snyder Cut nadchodzi... 2021 rok HBO Max. Snydera i ekipę czeka na pewno sporo pracy nad efektami, nowa ścieżką dźwiękową itp. Ciekawe czy w grę w chodzą jakieś dokrętki, ale to nierealne, prawda? 😅

Juby

Snyder kręcił to przez sześć długich miesięcy, więc nie wiem co miałby jeszcze dokręcać (dokrętki Whedona przecież były życzeniem studia). Trudno mi w uwierzyć w ten news, ale im więcej Supermana Cavilla bez CGI-twarzy po zmazanym zaroście, tym lepiej. :) Oby film, a nie 6-odcinkowy serial, o którym gdybają, i oby data premiery na początku roku, bo już się nie mogę doczekać.

Wrócił Snyder i wrócił brak kolorów na nowych plakatach! ;DNo cóż, trudno mi uwierzyć, że kryje się w tym dobry film, ale mimo wszystko;)

Q

Jeśli materiału ma na 4 godziny, to raczej bez dodatkowych zdjęć mogłoby się obejść.

240 minutowy film, czy 6x40 minut? Wychodzi na to samo, ale dla platformy bardziej opłacalne jest wypuszczanie co tydzień, bo wtedy potencjalni abonenci muszą pozostać przez minimum dwa miesiące, ale to w sumie najmniej istotna sprawa.

Snyder Cut doczekamy się szybciej niż można było się spodziewać. Ciekawe czy będą to dwa zupełnie inne filmy jak np. Dominion: Prequel to the Exorcist i Exorcist: The Beginning. Jeśli rzeczywiście jest tak, że wykorzystano tylko 1/4 jego materiału, to rzeczywiście odbiór filmu może być inny. Na pewno powinien pod pewnymi elementami tworzyć spójniejszą całość z poprzednimi filmami, bo oglądając "JL" można się zastanawiać, czy to rzeczywiście ci sami twórcy odpowiadali za "MoS" i "BvS". To, że wiele scen kręcono na greenscreenie nie jest zbyt obiecujące, ale kto wie czy nie zachowały się jakieś fajne sceny akcji, który do tej pory w filmach Snydera nie brakowało.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Pod koniec ubiegłego roku Snyder informował, że miał bodajże pięć godzin materiału, a jego pierwsza, surowa wersja filmu trwała 214 minut. Wolałbym, żeby przemyślał, które sceny są niezbędne, a co wymaga przycięciu aby gotowy materiał nabrał odpowiedniego tempa, i żeby wypuścili to jednak jako FILM, choćby i 190-minutowy.

Grace Randolph - póki co jej informatorzy nie mylili się w tej sprawie - twierdzi, że Warner chce wypuścić SnyderCut w formie serialu, 6 odcinków po około 35 minut każdy, czyli o czasie trwania z czołówkami i napisami końcowymi blisko 210 minut.

Leon Kennedy

CytatSnyder kręcił to przez sześć długich miesięcy, więc nie wiem co miałby jeszcze dokręcać (dokrętki Whedona przecież były życzeniem studia).

No i Snyder już kontaktował się z obsadą w sprawie ewentualnych dokrętek. Więc cosik tam jeszcze chyba planuje.