Aktualności:

"Batman. Dylan Dog/Batman. Cień nietoperza. Tom 1" w sprzedaży od 19 czerwca.

Menu główne

Harley Quinn: Birds of Prey

Zaczęty przez Leon Kennedy, 15 Wrzesień 2016, 11:19:51

Juby

Wierność z komiksami o ptaszkach (których nie czytałem) mnie nie interesuje, a seksowność aktorek/postaci to kwestia czysto subiektywna. Ważne, żeby historia była sensowna, seans dostarczył odrobinę rozrywki, a Black Mask dawał radę jako czarny charakter. Wiele nie wymagam, tylko tyle i będzie dobrze.

LelekPL

Aktorka grająca Huntress jest bardzo zdolna. Jeśli chodzi o atrakcyjność to oczywiście kwestii sporna, ale według większości internetu jest traktowana jak seksbomba z tego co kojarzę. Może nie na poziomie Margot (bo kto na takim poziomie jest :P ), ale nie powinieneś narzekać.

Mnie natomiast film nie interesuje specjalnie bo a) jest połączony z SS i ) no od lat wiecie, że filmy z przydupasami Batmana mnie nie obchodzą.

Q

Pierwsze zdjęcie Ewana McGregora w czarnej masce. Jakość jest słaba i nie wiadomo czy to ostateczna wersja maski, ale maska Black Mask powinna zasłaniać całą twarz, a tak można by pomyśleć, że to Green Hornet ratujący dziewczynkę, przez gangiem Harley Quinn.

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Nie wiem jak góra, ale na razie przypomina to


Trochę żenada. :-\

Q

Trzeba poczekać na oficjalne zdjęcia. Być może w trakcie filmu dopiero dojdzie do zmiany maski.

Tak to jest ze zdjęciami z planu. Dlatego już powinni wrzucić coś oficjalnego, bo zapewne w najbliższych dniach trafią do sieci kolejne fotki z planu z Czarną Maską.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

Ja to tam nic nie widzę. Jak będzie oficjalne zdjęcie można się wypowiedzieć. Na razie żenada ta jakość.

Johnny Napalm

Hehe, śmiesznie to wygląda. A poważnie, myślę, że Ewanowi McGregorowi coś po drodze w filmie się przydarzy i, podobnie jak u Nicholsona w Batmanie z 1989 roku, nastąpi jego przemiana ze zwykłego gangstera w mafijnego badass'a.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Leon Kennedy

Ja chyba jestem ślepy, bo ciężko mi tam cokolwiek dojrzeć, aby móc się chociaż ciut wypowiedzieć ;D

Juby

Podobno DCEU wraca do formy, Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn) - tak brzmi polski tytuł - podobno ssą pałkę i Warner jest z filmu niezadowolone. :P

https://naekranie.pl/aktualnosci/ptaki-nocy-odbyl-sie-pokaz-dla-producentow-warner-bros-nie-jest-zachwycone-1563192017

Leon Kennedy

Z mojej strony wielkie i co z tego? Przy BvS byli bardzo zadowoleni co jest przecież faktem, a nie plotką jak tutaj i wszyscy wiemy jak film został odebrany przez recenzentów. Także luz i czekam na oficjalne info, a zwłaszcza trailer.

Johnny Napalm

W sumie się tego spodziewałem. Na film już pewnie nie pójdę. Od początku nie przypasowała mi obsada, pierwsze zdjęcia z planu, a nawet sam tytuł.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Juby

Cytat: Leon Kennedy w 16 Lipiec  2019, 20:51:35Z mojej strony wielkie i co z tego? Przy BvS byli bardzo zadowoleni co jest przecież faktem

Eeeee... wcale nie. Już na początku 2016 roku dochodził informacje, że Warner martwi się o wynik finansowy filmu, bo włożyli w niego ogromne pieniądze, a ten wyszedł zbyr poważny, mroczny, przygnębiający i nie wiedzą jak zareagują na niego widzowie.

Leon Kennedy

Wydawało mi się, że byli zadowoleni. Jestem pewien, że gdzieś to czytałem... Tak czy siak mam gdzieś jakiś gości w garniakach i ich niby odbiór i to pewnie nieostatecznej wersji przed dodatkowymi dokrętkami.

LelekPL

Tak, był news, że nawet na zamkniętym seansie filmu klaskali na stojąco po obejrzeniu filmu :P Lol

Leon Kennedy

No i proszę. Zatem jestem daleko od wyrabiania sobie jakiejś opinii po tym niby pokazie. Zresztą ponoć odbył się też pokaz dla jakis wybranych fanów, którzy byli zadowoleni z seansu.