Aktualności:

"Batman Detective Comics – Gothamski Nokturn: Uwertura. Tom 1" w sprzedaży od 17 lipca.

Menu główne

Projekt Beyond

Zaczęty przez kelen, 13 Kwiecień 2015, 22:03:30

kelenPo wielu miesiącach prac, projekt zespołu Two Games Joined, którego jestem członkiem, został ukończony. Do "cyfrowej" dyspozycji oddaliśmy singiel, gdzie przedstawiamy wszystkim naszą własną aranżację utworu otwierającego i zamykającego serial "Batman Beyond". Ponad to, na singlu znajduje się nasza oryginalna kompozycja "Too Bad" inspirowana serialem oraz cover "Jurassitol" zespołu Filter, która według nas wpasowuje się w klimat serialu.

Wszystkich forumowiczów serdecznie zapraszam do odsłuchania i podzielenia się uwagami :) Mój skromny wkład w projekt było nagranie wszystkich gitar do "Beyond" i "Too Bad".

Można to zrobić m. in. na YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=_fU7jnr4ATY&list=PLO8rhk2k3zB2F0bzFYGYThgm-220nmHUS
Lub też na Bandcampie, gdzie istnieje możliwość pobrania za darmo całego albumu (ale można też wesprzeć zespół małą darowizną): https://twogamesjoined.bandcamp.com/album/beyond

franek

Za pierwszą solówkę jestem w stanie oddać ci swoje dziewictwo^^ A tak serio to porządnie zrobiony cover, ani to profanacja, ani odtworzenie wszystkiego na jedno kopyto. Nie ma się do czego przywalić, jest po prostu świetnie :D Oby tak dalej, pozdro dla całego zespołu.


Show Must Go On!!!

Johnny Napalm

Cytathttps://www.youtube.com/watch?v=_fU7jnr4ATY&list=PLO8rhk2k3zB2F0bzFYGYThgm-220nmHUS
Wybacz Kelen, ale mnie ta solówka nieco wymęczyła. No, ale może po prostu się nie znam, lub nie jestem grupą docelową takiej muzy. Gratuluje jednak fachowego wykonania, bo czuć profeskę.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...