Aktualności:

"Batman. Failsafe. Tom 1" w sprzedaży od 19 czerwca.

Menu główne

Problem z Arkham Origins w wersji STEAM! (rozdzielczość)

Zaczęty przez Imitaga, 12 Sierpień 2014, 15:23:38

Imitaga

Witam, dzisiaj zakupiłam Batman Arkham Origins na Steama, pobrałam , zainstalowałam, wszystko niby dobrze. Jednakże.. gdy włączam grę mój monitor wyświetla mi informację, że nie może wyświetlić video w takiej rozdzielczości. Chciałam więc zmienić rozdzielczość i zaczęłam szukać lunchera , takiego jak w Batman Asylum i City, jednak nigdzie nie mogłam go znaleźć. I tu moje pytanie. Jak mogę zmienić rozdzielczość tej gry? W GeForce Experience napisane jest, że bieżące to 1900x na ileś (ja posiadam monitor 1152x864), i gdy naciskam w tym programie "optymalizuj" to w rubryce "bieżące" niby się zmienia wszystko ale gra nadal nie chce mi się odpalić. Dodam, że dźwięk jest, czyli gra na pewno działa, tylko ta rozdzielczość...

Błagam o pomoc..

kelen

Znalaz?em takie rozwi?zanie, daj zna?, czy zadzia?a?o:

CytatGo to your "My Documents" Folder
    open /WB Games/Batman Arkham Origins/GFXSettings.BatmanArkhamOrigins.xml with a text editor. If Notepad screws up the formatting, try Notepad++ (http://notepad-plus-plus.org/).
    Take everything in the <GAMESETTINGS>...</GAMESETTINGS> Tag from http://pastebucket.com/22056 and copy it to your file. This will basically set the game to run windowed in 1024x768 with the lowest graphic settings. Make sure you DON'T change the tags containing the INSTALLPATH and CONFIGPATH at the top.
    Save the file and start the game again.

?ród?o: http://steamcommunity.com/app/209000/discussions/0/792924952510929754/

Imitaga

Dziękuję za pomoc ^ ^ Co prawda pokombinowałam nieco inaczej, ale to również się przydało i od wczoraj cieszę się grą.