Aktualności:

"Batman. Failsafe. Tom 1" w sprzedaży od 19 czerwca.

Menu główne

Prośba o save

Zaczęty przez KopsnijSejva, 05 Maj 2014, 13:36:56

KopsnijSejva

Hej, mam przykrą sprawę. Gra mi się zwiesiła na amen w pewnym momencie. Resetowałem, wznawiałem od ostatniego checkpointa, ale to nic nie pomogło i nadal jest zwieszona. Czy da się podesłać jakiegoś sejva (tak jak to było dawniej w grach) bym nie musiał grać od początku?

Problem polega na tym, że w tym miejscu:
http://i.imgur.com/rDeJYce.png
Chyba ze "nie tędy droga". Tutaj mogę się mylić (być może wcale nie trzeba iść tymi drzwiami).

Drzwi mi się nie otwierają, dostaję informację wskazującą na to, że gra myśli, iż nie wyeliminowałem wszystkich złoczyńców z tego pokoju (co jest oczywiście nieprawdą).

Co ciekawe, jak oglądam filmiki to do tego miejsca udać się też nie mogę bo nie pokazuje mi się opcja zaczepienia tam liny ("F" na komputerach):
https://www.youtube.com/watch?v=QV6bBg-eqtQ#t=2319

Wznowiłem grę od początku i ten błąd nie wystąpił. Jednak kurde nie doszedłęm do kolejnego checkpointa. Po prostu skońćzyłem grę tuż po dostaniu się na tę platformę gdzie nie mogłem. I gry później kontynuowałem grę to cofnęło mnie do tego checkpointa który był i znów tam błąd występuje. Nikt nie posiada swojego sejva gdzieś z tego okresu gry może? Przypuszczam w któym folderze gra tryzma sejvy.

Kujaw

Taki błąd był też w Arkham Asylum. Ponoć kupienie oryginalnej gry i przeinstalowanie usuwa ten problem :)

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

KopsnijSejva

Ale czy ty mnie słyszysz? Mówiłem, że problem za drugim razem nie wystąpił. WIęc gra się zwiesiła raz. Przechodząc od nowa wszystko było okej, z tym że wyłączyłem grę od razu po przedostaniu się wyżej i pewnie "checkpoint" nie siadł.