Aktualności:

"Batman. Failsafe. Tom 1" w sprzedaży od 19 czerwca.

Menu główne

Ostatnie wiadomości

Batman: Arkham Asylum/City/Origins / Arkham Shadow
Ostatnia wiadomość przez LelekPL - 08 Czerwiec 2024, 10:08:27

Na zwiastunie wygląda fajnie, fabuła też super... tylko czemu to nie jest gra AAA na wszystkie platformy. Skopany świetny pomysł na nową grę.
Ostatnia wiadomość przez Crowridd - 06 Czerwiec 2024, 21:17:15
Chodziło mi o questy z Riddlerem i Catwoman - bez tego można ukończyć grę i przeprowadzić Knightfall, natomiast uważam, że poziom trudności i czas, jaki trzeba poświęcić żeby zaliczyć te "rajdy" są niedorzeczne. No i z tego co pamiętam, to "pełny" Upadek Rycerza widzimy dopiero po przejściu tych chorych zadań.

Myślę, że przy Arkham Shadow (jeżeli w ogóle będzie Batmobil) takich absurdów już nie będzie.
Ostatnia wiadomość przez MJ - 06 Czerwiec 2024, 20:39:11
Polecam zebrać wszystkie zagadki Riddlera w  grze pierwszej, potem w nowej grze + można swobodnie przemieszczać się z lokacji do lokacji bez zbierania trofeów itp.
Ostatnia wiadomość przez Crowridd - 06 Czerwiec 2024, 19:10:03
Nie no, sama w sobie rozgrywka i fabuła to bajka, jednak w moim przypadku 70% czasu gry to przechodzenie questów z czołgiem, więc funu z gry jako całości nie miałem niestety  w ogóle. Chyba 8. Quest Riddlera, gdzie trzeba było przejechać tunel 3x był straszny.
Ostatnia wiadomość przez newtime - 06 Czerwiec 2024, 18:07:17
Cytat: Crowridd w 06 Czerwiec  2024, 10:41:49Wyrazy współczucia, że znowu przed Tobą niektóre misje Riddlera z użyciem Batmobilu oraz oczywiście walki z czołgami Milicji ;D Przyjemność z gry dla mnie przy tym tytule to jakieś 1,5/10.

Kiedy ostatnio wróciłem do AK wiedząc ze gra wygląda tak a nie inaczej, to grało mi się niesamowicie przyjemnie, ogólnie mocno podskoczyła w moim rankingu  ;) 

Ostatnia wiadomość przez Crowridd - 06 Czerwiec 2024, 10:41:49
Wyrazy współczucia, że znowu przed Tobą niektóre misje Riddlera z użyciem Batmobilu oraz oczywiście walki z czołgami Milicji ;D Przyjemność z gry dla mnie przy tym tytule to jakieś 1,5/10.

Co do DLC to będzie dla Ciebie super spędzony czas.

Jutro premiera zwiastuna filmowego gry Arkham Shadow.
Ostatnia wiadomość przez Leon Kennedy - 06 Czerwiec 2024, 06:30:49
Brawo WB. Każdy czekał właśnie na tą zapowiedź gry z Gackiem... Pewnie jeszcze lata im zajmie ogarnięcie konkretnego tytułu z nim w roli głównej... Szkoda. Ale chociaż dzięki temu postanowiłem wrócić do serii Arkham i jej ostatniej odsłony. Ograłem na premierę, czyli lata temu i bez DLC. Więc trochę nowego kontentu czeka i masa strojów 🙃 Na Shadow nie czekam. Nie mam nawet VR.
Ostatnia wiadomość przez Crowridd - 05 Czerwiec 2024, 23:17:34
Przyznam, że klimat w trailerze jest dobry - jak większość fanów liczyłem na grę na konsoli.
Ciekawe, ilu jest użytkowników platformy, na którą ma to wyjść (sądzę, że mniej niż na konsolach) i jak Warner chce z tego wyciągnąć dobre pieniądze.
Z drugiej strony mogli zapowiedzieć nowe Arkham na komórki z mikropłatnościami.
Uniwersum Batmana / Wielka Kolekcja Komiksów DC: B...
Ostatnia wiadomość przez Crowridd - 04 Czerwiec 2024, 22:29:33
Przestałem jakiś czas temu śledzić UK, a tu taka niespodzianka. No to czekamy.

Z obecnych rzeczy, które są do kupienia w kolekcji polecam Szmaragdowy Zmierzch. Świetna historia. Klasyk, który pierwszy raz wyszedł po polsku.
Uniwersum Batmana / Nasze recenzje komiksów z Batm...
Ostatnia wiadomość przez Crowridd - 04 Czerwiec 2024, 14:57:27
Cytat: Juby w 04 Czerwiec  2024, 10:19:57Dzięki za recenzję. Miło zobaczyć, że komuś poza mną też jeszcze się chce podzielić swoim zdaniem na tym forum.
E tam, bez przesady. Gdybyś o tym nie napisał nie zwróciłbym na to uwagi, a nawet teraz myślę że odrobina dobrej woli i widzi się Selinę chodzącą po linie, a nie 8-piętrową kobietę kroczącą po ulicy. Zawinił pusty chodnik i brak cieni moim zdaniem.

No ja właśnie tylko na to zwróciłem uwagę - wygląda to z każdej strony źle.

Z Twoją recenzją Ziemi się wstrzymam - jeszcze nie zacząłem tej serii.