Aktualności:

"Batman: Caped Crusader" ("Batman: Mroczny Mściciel") w Prime Video od 1 sierpnia.

Menu główne
Menu

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wiadomości Menu

Wiadomości - Altair

#16
Inne filmy i seriale / Odp: \"Arrow\"
30 Maj 2014, 03:45:35
Czyli 3 sezon to najprawdopodobniej wątek szkolenia się Theai w łucznictwie i próby Olivera  przekonania jej do siebie... myślę, że to, iż Thea zostanie sidekickiem Arrowa to kwestia czasu. :) Tak czy siak nie mogę się doczekać.
PS. Chwała Bogu, że Slade stracił już swoje nadprzyrodzone zdolności. Myślę, że na pewno się jeszcze kiedyś pojawi. 

Post Merge: 30 Maj  2014, 04:20:36

Apropo, polecam Wam serdecznie mój polski fanpage:
https://www.facebook.com/serial.arrowPL
#17
Nie wiem jak można mówić, że ten film NIE JEST wybitny. Mało tego, nie jest to najlepszy film o X-Menach, ale o superbohaterach w ogóle. Avengersi, których bardzo lubię osobiście, nie sięgają do pięt dziełu Singera.

Poszedłem na zwyklą adaptację komiksu, a dostałem prawdziwy majstersztyk - przemyślany, świetnie zagrany i świetnie poprowadzony. Nie będę tu pisał o efektach specjalnych, bo to absolutna czołówka z tegoroczną Godzillą. Nie będę się rozpisywał w ogóle, bo to po prostu trzeba zobaczyć. Mogę podsumować to co widziałem w jednym zdaniu:
Ostatnim filmem, na którym zatkało mnie w kinie po zakończeniu była "Incepcja", ale w tym wypadku dosłownie się dusiłem z zachwytu.

Obawiam się, że Whedonowi ciężko będzie przebić to co zrobił Singer ze swoją ekipą. To chyba jest po prostu niemożliwe.
#18
Super ;) Coś przyszykuję :)
#19
Kelen, a cosplaye mile widziane? :)
#20
Offtopic / Odp: Muzyka
17 Kwiecień 2014, 01:43:16
Kujaw, ja widziałem nagrania już wcześniej na facebooku, ale nie miałem okazji się wypowiedzieć. Jak dla mnie jest naprawdę mega klimat... Mało powiedziane... To wszystko OCIEKA klimatem pirackim. Perka troszkę kwadratowa na nagraniu ale domyślam się, że to na 100% automat, więc się nie czepiam bo na żywo pewnie będzie o wiele lepiej. :)
Jestem mega za tym co graci z Baksztagiem ;)
Z naszej epki mam nagranie na żywo (dwa numery)
https://www.youtube.com/watch?v=kRUqUR8r2Qo
graliśmy u mnie gościnnie w szkolę, więc była okazja żeby nagrać, bo w klubie raczej byłyby małe szanse jak zwykle :) jest kilka błędów, ale sami pewnie grający wiecie jak to jest grać zbyt bardzo "na luzie".
#21
Będę, będę. ;) Jakąś wódeczkę kupię i wpadnę :D
#22
Inne filmy i seriale / Odp: "Arrow"
07 Grudzień 2013, 22:50:27
Barry Allen!
8azyliszek, Malcolm wspominał, że "śmierć" umożliwiły mu techniki, które poznał na wschodzie - po prostu ją sfingował tak jak zrobił to Yao Fei w pierwszym sezonie z Oliverem albo Oliver z celem mafii w tym samym odcinku. :)
#23
Chryste, liczba mnogą przez "ą"... Pójdę do piekła. :D Już poprawiam!
#24
Witam Was serdecznie po przerwie :)
W tym roku zbliża mi się nieubłaganie maturka, a w związku z tym i praca z j.polskiego do napisania i zaprezentowania w maju. :) Spośród wielu tematów wybrałem właśnie ten, który jest w sekcji "temat" naszego topicu. Nie zależało mi na niczym związanym z jakimiś lekturami, bo chociaż każdą ze szkoły średniej pamiętam pod względem problematyki i treści, to wiem, że wybór takiego tematu to de facto nadstawienie policzka Polonistkom, które cokolwiek powiem ZAWSZE będą więcej wiedzieć niż ja, tym bardziej, że te ode mnie ze szkoły są po prostu... wredne. I to bardzo. Z doświadczenia wiem, że tematy traktujące bardziej o dziełach niezwiązanych z tym o czym się mówi na lekcjach (jak ten który wybrałem) są oceniane lepiej z prostej przyczyny - wtedy to ja mam przewagę wiedzową nad nimi.
Potrzebuję więc Waszej pomocy... Do 6 grudnia (czyli za 3 dni) muszę napisać wstępną bibliografię, w której umieszczę książki i komiksy będące podmiotem mojej wypowiedzi w maju. Mam kilka swoich typów, ale teraz mogę ten temat poprowadzić w każdą stronę i dlatego proszę o wskazanie jakichś ciekawych filmów adaptacyjnych i książek/komiksów, które mogłyby mi się przydać w pracy. Już teraz wiem, że odpowiedź na pytanie z tematu mojej pracy nie może być jednoznaczna. :) Prosiłbym Was o pomoc, bo wiem, ze wielu z Was to nie tylko fani dobrego filmu, ale i komiksu czy książki.   
#25
Inne gry / Odp: Assassin's Creed
22 Wrzesień 2013, 00:39:02
Cytat: Rafalinda w 10 Wrzesień  2013, 12:58:02
Kolejny powód, dla którego NIE warto kupować PS Vity:

http://www.miastogier.pl/wiadomosc,24208.html
Skończ już ten czarny PR. ;)
#26
Wasza twórczość / Odp: Fan Art
10 Wrzesień 2013, 01:38:19
Karykatura Batmana, chociaż ma coś ze stopą jednak 10x lepsza niż ten Spider-Man.

Kujaw, genialny Venom.
#27
Inne filmy i seriale / Odp: RoboCop 2013
06 Wrzesień 2013, 14:00:12
JESTEM.W.SZOKU.

No zaskoczyli mnie. Film naprawdę może niespodziewanie być świetny. O ile utrzymany zostanie poziom i klimat z traileru.
#28
Inne filmy i seriale / Odp: The Avengers
03 Wrzesień 2013, 23:37:01
Pewnie pojawi się tylko jako głos, ale dla mnie miodzio wybór. Świetny, głęboki i brzmi dość inteligentnie, a chyba o to przede wszystkim chodzi.
#29
Offtopic / Odp: Muzyka
23 Sierpień 2013, 21:04:50
Hahaha, Kuba pomimo swojego trudnego charakteru jest świetnym gitarzystą i przekażę mu pochwały. ;) Z tego co wiem to coś spomiędzy meksyka, a amerykanina (na fenderach totalnie się nie znam, nie moja marka), a wiem, ze nowy kosztował go ok 2500 zł. ;) Także taniutko. To fender, a nie żaden squier (Mówię to bo cena może być myląca :P ). Ja jestem na wokalu i na rytmicznej ;) Generalnie wokalnie dałem z siebie tak z jakieś 50%, bo gardło od prób poprzedniego dnia miałem totalnie zdarte. Teraz mam nauczkę, żeby nigdy nie robić prób przed samym występem. No i nagłośnienie basu i mojej gitary z linii (bez przedwzmacniacza żadnego) było debilnym pomysłem. Rytmicznej gitary albo nie było slychać przez pół występu albo z kolei pod koniec odsłuch przestał działać. Masakra, jak zaproszą nas tam za rok to weźmiemy swój sprzęcik.

Kujaw, dla mnie klimacik genialny :D Gitarki zajebiście śmigają, a skrzypce robią mind-blowa! Jedynie wokal wg mnie czasami daje ciała, ale to jak mówię - momentami na tym nagraniu. Keep metal!
#30
Offtopic / Odp: Muzyka
21 Sierpień 2013, 18:36:36
Gooralek, będziemy kiedyś musieli zagrać na jakimś wspólnym koncercie! Świetnie gracie :)
Ogólnie tu jest mój zespół:
https://www.facebook.com/pages/Beyond-Control-Official/444046862340668
Jak nagramy epkę to wrzucę tutaj kawałki. :) Gramy hard rocka i poroszę, nie oceniajcie jakoś nas za mocno po filmach z facebooka - to był najgorzej nagłośniony koncert jaki kiedykolwiek graliśmy.