Aktualności:

"Batman. Failsafe. Tom 1" w sprzedaży od 19 czerwca.

Menu główne
Menu

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wiadomości Menu

Wiadomości - mlempicki

#1
Uniwersum Batmana / Egmont - komiksy z Batmanem
18 Czerwiec 2024, 19:53:55
Cześć
Napisaliście, że w sierpniu Egmont wyda tylko jeden komiks związany z Batmanem:
Superman kontra Meshi. Zażarte starcie. Tom 2


Ale i w Superman: Syn Kal-Ela - Bitwa o Gamorrę. Tom 3 będzie trochę Batmana i jego rodzinki:
#2
Przy okazji wspomnę o aktualizacji na stronie 8studs.
Jak czytać DC Odrodzenie, Uniwersum DC v2.1 Chronologia wydarzeńPost przeniesiony; dotyczy wyłącznie wydań Egmont.
- Juby
#3
Cześć.
Czy tom 72 All-Star Squadron: Saga o Ultra-Humanicie nie powinien posiadać adnotacji, że jest w nim trochę Batmana? Tom zawiera komiksy All-Star Squadron #21-26 i Annual #2. W nr 24, 25 i Annualu pojawia się Batman i Robin (Richard Grayson).Tutaj można "obejrzeć" te komiksu:
#4
Uniwersum Batmana / Egmont - komiksy z Batmanem
26 Marzec 2024, 18:54:11
Zapowiedź nowego komiksu z Jokerem:

🔥Joker, najsłynniejszy Książę Zbrodni wyrusza w trasę po całym świecie już we wrześniu!

✅We wrześniu br. Joker wraz z szaleństwem i chaosem wyruszy w światową trasę koncertową! Wydawnictwo DC ogłosiło właśnie plan wydania specjalnego albumu, 184-stronicowej antologii w twardej oprawie, ,,Joker: Świat". Wydawnictwo Egmont przygotowuje polską wersję tego wydania.

✅Podobnie jak bestseller DC i doceniony przez krytyków album ,,Batman: Świat", również ta antologia będzie zawierać historie Jokera autorstwa zespołów kreatywnych z 13 różnych krajów, w tym tak znanych artystów jak Geoff Johns, Satoshi Miyagawa, David Rubin, German Peralta, Alvaro Fong Varela, Jason Fabok i innych. Dzięki historiom opowiedzianym w autentycznym stylu danego kraju oraz oddającym wrażliwość kulturową różnych narodów świata, ,,Joker: Świat" pokazuje, jak najpopularniejszy superzłoczyńca DC potrafi inspirować popkulturę na ziemskim globie.

✅Światową premierę albumu ,,Joker: Świat" zaplanowano na 17 września 2024 r.

✅Co robi Joker podczas wakacji w Hiszpanii? Po co stworzył własne duplikaty w Niemczech i Turcji? Jak w Kamerunie znalazł inspirację do działania? Tylko najlepsi pisarze i artyści z różnych krajów mogą udzielić odpowiedzi na te pytania w wyjątkowych historiach poświęconych jednej z najbardziej fascynujących postaci popkultury.

🔥Więcej informacji na temat polskiego wydania albumu ,,Joker: Świat" pojawi się w najbliższych miesiącach na naszych stronach i w mediach społecznościowych.

Źródło: https://www.facebook.com/share/p/7Q67hNTsaFWyBqza/
#5
Kwiecień 2024


Mroczny kryzys na Nieskończonych Ziemiach. Tom 1

Data premiery: 10.04.2024
Liczba stron: 328
Wymiary: 17.0x26.0cm
Typ oprawy: twarda
Zawartość: Justice League #75, Dark Crisis FCBD Special Edition #1, Justice League: Road to Dark Crisis #1, Dark Crisis on Infinite Earths #1–3, The Flash #783–785, Dark Crisis: Worlds without a Justice League – Superman #1, Dark Crisis: Worlds without a Justice League – Green Lantern #1
Opis:
Międzywymiarowa Liga Sprawiedliwości podczas poszukiwań Barry'ego Allena w nieskończonych światach odkryła, że siły Wielkiej Ciemności, prowadzone przez przerażającego Pariasa, przygotowują się do inwazji na multiwersum i unicestwienia Ziemi-0. Członkowie Międzywymiarowej Ligi wzywają Ligę Sprawiedliwości, by powstrzymać intruzów. Nie wiedzą, że nadchodzące starcie nie skończy się wygraną ziemskich herosów. Czy multiwersum zdoła się obronić bez swoich największych bohaterów?
Joshua Williamson po ustanowieniu nowego status quo świata DC w albumach ,,Nieskończona granica" oraz ,,Międzywymiarowa Liga Sprawiedliwości" kontynuuje swoje wielkie dzieło, a ilustruje je niezwykle utalentowany Daniel Sampere. Na stronach tego albumu rozpoczyna się nowy Wielki Kryzys, który, zgodnie z tradycją takich przełomowych historii jak ,,Kryzys na Nieskończonych Ziemiach" i ,,Flashpoint: Punkt krytyczny", odciśnie swoje piętno na Uniwersum DC.
Źródło: Egmont
#6
Uniwersum Batmana / Egmont - komiksy z Batmanem
10 Styczeń 2024, 18:11:45
Marzec 2024:

Batman Detective Comics. Zgaduj-zgadula i inne opowieści. Tom 4

Liczba stron: 252
Cena katalogowa: 89,99 zł
Data premiery: 06.03.2024
Zawartość: ,,Detective Comics" #1047-1061

Opis:
Ostatni tom serii pisanej przez niezwykle utalentowaną scenarzystkę Mariko Tamaki. Riddler powraca do Gotham w wielkim stylu, wykorzystując swoje radiowe audycje, by zasiać zamęt w życiu Mrocznego Rycerza. Gdy Batman podąża za wskazówkami złoczyńcy, czas mija nieubłaganie, a życie ludzi, na których uwziął się Riddler, wisi na włosku...
W historii ,,Przerwana sesja terapeutyczna" obdarzona supermocami Claire Clover powraca do miasta, które zrujnowało jej życie... aby poddać się leczeniu psychiatrycznemu w nowej Wieży Arkham. Jednak tajemnicze morderstwo burzy spokój Gotham Girl. Spojrzymy również na Gotham z perspektywy chłopca, którego życie zamieniło się w koszmar w ciągu jednej nocy, gdy spotkał zarówno Jokera, jak i Mrocznego Rycerza. Rodzice chłopca padli ofiarą Jokera, a on sam on sam wpadł w szpony systemu. Zamiast trafić do instytucji, która zadbałaby o niego i pomogła mu w radzeniu sobie z traumą, trafił do Azylu Arkham! Wpadł w spiralę przemocy, wobec której nawet Mroczny Rycerz był bezradny.
Źródło: Egmont
#7
Uniwersum Batmana / Egmont - komiksy z Batmanem
16 Listopad 2023, 22:28:45
Zapowiedź Egmont na styczeń 2024


Batman. Wojna cieni
Liczba stron: 336
Data premiery: 31.01.2024
Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w amerykańskich zeszytach: ,,Shadow War: Alpha" #1, ,,Batman" #122-123, ,,Deathstroke Inc." #7-9, ,,Robin" #13-15, ,,Shadow War Zone" #1 oraz ,,Shadow War: Omega" #1.
Źródło: Egmont


Superman: Syn Kal-Ela - Przebudzenie. Tom 2
Liczba stron: 168
Data premiery: 31.01.2024
Album zawiera materiały pierwotnie opublikowane w amerykańskich zeszytach ,,Superman: Son of Kal-El" #7–10, ,,Superman: Son Of Kal-El 2021 Annual" #1 i ,,Nightwing" #89.

Myślę, że można uznać ten komiks za związany z Batmanem - zawiera jeden zeszyt Nightwing-a.

Źródło: Egmont
#8
O stronie i forum / Uwagi na temat strony i forum
05 Październik 2023, 17:34:43
Kiedy w końcu aktualizacja informacji o komiksach wydanych w Polsce. Mamy październik, a tam są informacje z lipca. Pozdrawiam
#9
Pojawiła się zapowiedź nowego filmu z Batmanem: (...)początku listopada na platformę zawita wypuszczony w marcu tego roku film ,,Batman: Zagłada Gotham". Premierę zapowiedziano dokładnie na 3 listopada.

Źródło: https://filmozercy.com/wpis/nowy-film-o-batmanie-za-chwile-trafi-na-hbo-max-mamy-date-premiery
#10
Uniwersum Batmana / Egmont - komiksy z Batmanem
04 Sierpień 2023, 16:24:17
Zapowiedzi Egmont na październik 2023
W dniu 25 października 2023 r. Egmont wyda:
  • Batman: Nie tylko Biały Rycerz. (ilość stron 264, cena 99,99 zł)
  • Liga Sprawiedliwości. Porządek Zjednoczonych. Tom 2. (ilość stron 192, cena 69,99 zł)
  • Batman: Dziedzictwo. (ilość stron 588, cena 199,99 zł)#11
Cześć. Czemu Legion Trzech Światów (WKKDC BiZ #52) nie jest oznaczony jak dot. Batmana? W tym tomie jest komiks: "Batman i Legion Superbohaterów" (Action Comics #864)