Aktualności:

"Batman. Dylan Dog/Batman. Cień nietoperza. Tom 1" w sprzedaży od 19 czerwca.

Menu główne
Menu

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wiadomości Menu

Wiadomości - MJ

#1
Seriale animowane i TV / Batman: Caped Crusader
24 Czerwiec 2024, 20:23:40
Juby odejmiesz punkt nawet jeśli to będzie bardzo dobry odcinek?
Btw 10 odcinków to trochę mało, ale dobre i to.
#2
Bardziej miałem na myśli że Pingwin będzie takim wprowadzeniem, czyli przedstawi postacie, które w przyszłości czyli np The Batman II mogłyby istotnymi graczami, ale czas pokaże, pewnie nie sięgną po takie rozwiązanie.
#3
Mam podobne odczucia co Lelek, wiele ten zwiastun nie wniósł.
Jednakże mam nadzieje że dostali zielone światło na wprowadzenie kilku pomniejszych postaci z galerii łotrów, nowa interpretacja to zawsze jakiś smaczek.
Sofia nie jest Gigante, bardziej Petite, co jest na minus (w Gotham zrobili tak samo) pytanie czy pojawi się Alberto? Jeśli tak to możemy spodziewać się czegoś ciekawego, dobrze zekranizowane Long Halloween to by było coś. Gdyby Pingwin posłużył jako wprowadzenie do tej historii wszystko ładnie by się połączyło, ale Rzymianin nie żyje więc nie sądzę by sięgnęli po te rozwiązanie.
#4
Seriale animowane i TV / Batman: Caped Crusader
21 Czerwiec 2024, 10:17:31
Juby nie podpalaj się Joker na bank będzie :), John Di Maggio nie gra go przypadkiem?

Co do głosu Batmana, ta próbka mnie nie przekonała, ale liczę że linie dialogowe będą bardziej wczute.
#5
The Batman / The Batman Part II
10 Czerwiec 2024, 22:03:38
Pozostaje mieć nadzieje że to nie tylko plotka  ;D
Brzmi to jak najbardziej sensowne rozwiązanie w owej sytuacji.
#6
Batman: Arkham Asylum/City/Origins / Arkham Shadow
06 Czerwiec 2024, 20:39:11
Polecam zebrać wszystkie zagadki Riddlera w  grze pierwszej, potem w nowej grze + można swobodnie przemieszczać się z lokacji do lokacji bez zbierania trofeów itp.
#7
Ogólnie o Batmanie / Wasze bat-kolekcje
31 Maj 2024, 15:58:11
Juby po ile kupiłeś Semici? Widzę że są w naprawdę niezłym stanie. Łódź, Warszawa gdzie taki świetny antykwariat?
#8
Newtime, Long Halloween opowiada o początkach Batmana, więc jeśli chcesz sobie przeczytać w miarę chronologicznie fabularnie, to polecam najpierw Rok Pierwszy, potem Świt Mrocznego Księżyca,potem jest chyba kolejno Halloween, Long Halloween, i Dark Victory, a Speciala nie czytałem więc nie wiem kiedy się rozgrywa. Jest też Nawiedzony Rycerz, który bodajże rozgrywa się miedzy Long Halloween, a Dark Victory.
#9
Najpierw zrobiłem wielkie oczy  :o  :o  :o , potem ciary przebiegły mi po plecach i prawej ręce, by potem znów na chwilę posmutnieć. Cieszę się niezmiernie że wyjdzie ten komiks i dopełni sagę Halloweenową, ale jednak brak Tima Sale'a mimo największych starań jego kolegów po fachu, sprawi że będzie to pozycja nieco poniżej Long Halloween i Dark Vicotry jak dobra scenariuszowo by nie była.

Kiedy zobaczyłem nagłówek niusa w duchu liczyłem cicho na to że może Tim zdążył przed śmiercią narysować coś w sekrecie w duecie z Loebem. Tak czy owak, mega się cieszę że to wyjdzie.


Btw. tak jak wspominałem w innym wątku, zapewne na podobnej zasadzie wyjdzie kontynuacja All Star Batman i Robin.
#10
Hmm i tym oto sposobem trzecie wydanie Long Halloween pojawi się na mojej półce, mam angielskie, mam od muchy, ale skoro dodatki to historia, a nie warianty okładek itp. to chętnie po to sięgnę, na wszelki wypadek mam już zamówione w empiku  :D

Co do Dark Victory to również mam dwa egzemplarze, ale chyba kupię również te nowe wydanie, bo niewykluczone że też będzie w nim jakiś ciekawy dodatek.
#11
Uniwersum Batmana / Najlepszy rysownik
23 Maj 2024, 20:36:33
Daj znać jak wrażenia po lekturze  ;)  Polecam wszystkim Tm-Semic'i, totalnie inny klimat czytania komiksu, w takiej starej zeszytówce, na nieco pożółkłym papierze kredowymoffsetowym w gorące tudzież deszczowe popołudnie, ideolo.
;) - Juby
#12
Uniwersum Batmana / Najlepszy rysownik
22 Maj 2024, 18:54:43
Czytałem ostatnio TM Semic 1/98 gdzie właśnie za rysunki odpowiada Kelly Jones, muszę przyznać że mało który rysownik umie nadać takiego mistycznego klimatu jak Jones, no może jeszcze Mike Mignola. Historia była nawiązaniem do technik MK Ultra, a przeciwniczką tzw. "Śniąca". Polecam serdecznie na takie upalne dni świetnie pasuje.
#13
Bat-Filmy / DC Universe - wątek ogólny
21 Maj 2024, 23:14:58
Co by nie gadać, najzwyczajniej musimy poczekać na nowe projekty od DC, myślę że wiele do myślenia da właśnie "Pingwin", może roznieci nadzieje na trylogie jeśli będzie to wysoko jakościowy serial, a może uśpi już znudzonych czekaniem fanów.

Póki co nawet nie wiemy kto ma być nowym Batmanem u Gunn'a, więc nie rozpędzałbym się zbytnio, duuuża presja będzie ciążyła na tym projekcie, bo jeśli "Brave and the Bold" okażę się klapą to całe te nowe uniwersum jak dla mnie może iść do śmieci i podejrzewam że nie będę jedynym z takim zdaniem. Niech zostaną przy projektach solo bo to im dobrze wychodzi.
#14
Bat-Filmy / DC Universe - wątek ogólny
20 Maj 2024, 21:05:13
Póki co to tylko filmy z serii Elsworlds właśnie są pewniakami i zarabiają sensowny hajs dla DC. Jeśli Gunn nie przebije kasowo Jokera czy The Batmana to jestem spokojny o te serie.
#15
Bat-Filmy / DC Universe - wątek ogólny
18 Maj 2024, 15:23:26
Newtime, Juby zamieścił pod tym tekstem cytat z Leona Kennedy więc raczej ta uwaga nie była do ciebie  :P . Nie bądź takim pępkiem świata haha.