Aktualności:

"Batman. Failsafe. Tom 1" w sprzedaży od 19 czerwca.

Menu główne
Menu

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wiadomości Menu

Wiadomości - Leon Kennedy

#1
Seriale animowane i TV / Batman: Caped Crusader
24 Czerwiec 2024, 15:51:52
Jeśli w ogóle się nie pojawi, to będę mocno zdziwiony...
#2
Tak czy siak ukazanie się tego serialu napawa sporym optymizmem, że dostaniemy kontynuację The Batman, a nie jego kasację o którą ciągle trochę się boję... Sam zwiastun bardzo dobry. Czekam gorąco i liczę na mocny klimat! Pingwin zarządzi całym Gotham! A Colin wiadomo da bardzo dobry występ.
#3
Seriale animowane i TV / Batman: Caped Crusader
22 Czerwiec 2024, 07:35:14
Nie mogę się już doczekać! Co do głosu Batmana, to jestem dobrej myśli!
#4
The Batman / The Batman Part II
11 Czerwiec 2024, 13:49:22
Karuzela śmiechu, ale oby nie wkrótce płaczu  :'(  :'(  :'(
#5
Batman: Arkham Asylum/City/Origins / Arkham Shadow
09 Czerwiec 2024, 14:55:13
Cytat: Crowridd w 06 Czerwiec  2024, 10:41:49Wyrazy współczucia, że znowu przed Tobą niektóre misje Riddlera z użyciem Batmobilu oraz oczywiście walki z czołgami Milicji ;D Przyjemność z gry dla mnie przy tym tytule to jakieś 1,5/10.

Co do DLC to będzie dla Ciebie super spędzony czas.


Wiem. Trochę mnie to odstrasza. Pewnie zbiorem coś, ale i część porostu oleje. A te walki batmobilem... Weź mi nie przypominaj 🙃

Co DLC, to słyszałem mieszane opinie, ale one przekonały mnie do ponownego zakupu i masa dodanej zawartości.
I fakt, że przeszedłem to tylko raz.

CytatJutro premiera zwiastuna filmowego gry Arkham Shadow.

Zwiastun do Shadow klimatyczny. Nawet sprawia, że człowiek by zagrał. No cóż, ma to być ten oculus czyli jeśli nic się nie zmieni, to nigdy nie ogram.
#6
Batman: Arkham Asylum/City/Origins / Arkham Shadow
06 Czerwiec 2024, 06:30:49
Brawo WB. Każdy czekał właśnie na tą zapowiedź gry z Gackiem... Pewnie jeszcze lata im zajmie ogarnięcie konkretnego tytułu z nim w roli głównej... Szkoda. Ale chociaż dzięki temu postanowiłem wrócić do serii Arkham i jej ostatniej odsłony. Ograłem na premierę, czyli lata temu i bez DLC. Więc trochę nowego kontentu czeka i masa strojów 🙃 Na Shadow nie czekam. Nie mam nawet VR.
#7
Świetny i obowiązkowy tytuł dla każdego fana Batmana! Fantastyczna kreska ( kreska do której musiałem się przekonać, albo inaczej dorosnąć i teraz ją wręcz uwielbiam), bardzo dobrze poprowadzona historia/intryga, klimat wręcz urzeka. Na ten moment przeczytałem Long Halloween do którego się tutaj odnoszę i Batman Halloween, które też ma sporo magii w sobie 😄 Oba gorąco polecam.
#8
Bat-Filmy / DC Universe - wątek ogólny
21 Maj 2024, 18:13:00
Oczywiście, że jojczyłem na to wszystko! Keaton i jego świetnie potraktowany powrót, Henryk robiony w konia, anulacja Batgirl dalej boli, ale nie pisze o tym co chwilę przypominając  jeszcze jakie to Warner i Gunn złe jest... Narzekanie już nic mi nie da, a że optymistyczny z reguły ze mnie gościu, to staram się wypatrywać promieni słońca na horyzoncie. Jeszcze to Warner da nam radość, albo zaorają to wszystko i udamy się domu... Oby nie. I jeszcze raz... Dalej wierzę w Gunna i jego wizję.

Ale chciałabym jeszcze dodać, że w pełni rozumiem Twoją uzasadnioną złość i frustrację do tego wszystkiego, rozumiem to.
#9
Bat-Filmy / DC Universe - wątek ogólny
20 Maj 2024, 12:39:44
CytatPoza tym, jak już napisał człowiek, któremu nawet gdyby Gunn/ Safran/ Zaslav narobili na dywan w salonie, ten 2 dni później by o tym zapomniał i tak czy siak czekałby na wszystko co tworzą z zapałem, by potem płacić za bilet na każdy ich projekt

Z drugiej strony powinienem płakać jak Ty, bo mi Henryka wielkiego i boskiego zabrali. Bo Gunn coś czasem chlapnie, a plany potrafią ulegać zmianom. Sam jestem zły, że Keaton dostał najprawdopodobniej jednorazowy powrót, ale nie będę przez to bojkotować i krzyczeć jacy to oni w cholerę źli kłamcy są! To zostawiam Tobie. A i kupę możesz sobie wsiąść i oprawić w ramkę na ścianę 😁😅😎😘  Do kina oczywiście wybieram się raczej ochoczo , ale nie czekam na ten moment na nic z wypiekami na twarzy dając całe 20zł za bilet... Może Es, bo w sumie początek kinowy nowego universum. Więc raczej bardzo trzymam za ten projekt kciuki. A tak to spokojnie. Wyluzuj jak ja 😘 I czekaj, a może w końcu będziesz ponownie zadowolony np. z Esa 😎

Osobiście w tym momencie DC trzeba wierzyć tylko w pewniaki jak nowy Es czy to co zostało już w pełni ogłoszone... Chodź wiadomo. Osobiście liczę, że segment Elsworlds na prawdę się czym fajnym zaznaczy i nie zostanie wywalony. Wątpię żeby Zachary wrócił i w sumie na ten moment jest mi to już bardziej obojętne, ale w roli Żuka bardzo chętnie bym jeszcze zobaczył tego młodego z Cobra Kai. I ciągle wierzę w Gunna i nowe DC. Ale Roberta nie ważyć mi się tykać! Ma jeszcze co do pokazania jeśli idzie o Gacka.
#10
Bat-Filmy / DC Universe - wątek ogólny
17 Maj 2024, 15:10:48
Może i do trylogii nie dojdą, to jednak kontynuacja musi nam powstać! Zwyczajnie żal by było gdyby to zaorali. Żal Matta, żal Roberta i całą ekipę. Taki film zasługuje na kontynuację! Zwłaszcza gdy  wszystko się zgadzało po jej premierze. Oceny widzów, krytyków i kasa zarobiona.
#11
Bat-Filmy / DC Universe - wątek ogólny
16 Maj 2024, 15:39:53
Miało to, miało tamto... Sporo może ulec zmianie po drodze i tak zapewne było i tu. Takie drobnostki jak najpierw reżyser, a potem aktor, to właśnie drobnostki i nic więcej. Brat Gunna w DC grał jak na razie mało i z reguły nie było go nawet na ekranie, że żaden problem gdy dostaje w końcu większą rolę. Jeśli idzie Peacemakera, to trza czekać, bo w sumie ciągle nie ma pewności jak to będzie ugryzione. Ciągle wierzę w Gunna.

PS: The Batman 2. Będą debilami jeśli anulują ten film i po co w takim razie dawać nam na jesień serial Pingwin z tego uniwersum??? Przestańcie robić z ludzi debili! Jeśli ktoś będzie chciał, to się lekko pokapuje co i jak i dwóch Gacków nie będzie jakoś mocno wadzić. Zwłaszcza jeśli Robert będzie ciągle mocno oddzielony od reszty. Żaden problem!!! Robi się tylko problem z niczego!!! Dawać The Batman 2 i skończ straszyć Juby!  :D  ;)

#12
Spokojnie, jakoś się obejrzy 🙃 Zdjęcia są klimatyczne i fajnie, że to lata 40 ;D  Klimat właśnie na tym tylko zyska.  Czekam.
#13
Bat-Filmy / DC Universe - wątek ogólny
08 Maj 2024, 12:13:45
Coś tam pewnie się uśmiechał, ale szczerze nie bardzo pamiętam... Ale wiem jedno MoS to było wielkie coś na wielkim ekranie :D Tak wielkie, że na bolączki można spokojnie przymknąć oko. Ok, teraz idzie nowe i na tym trza się skoncentrować.

PS: Es się ubiera, a Goku z Vegeta się bawią w wielkie łubudubu 😄
#14
Widziałem pierwszą część jakiś czas już temu i szczerze, to mocno się na tym wynudziłem i w ogóle nie czekam na kolejne dwie...  Daremne tłumaczenie na pewno mi nie pomogło, ale myślę, że i  z dobrym tak średnio jakościowo by mi podeszło. Szkoda, byłem dość mocno zahypowany na tą animację, a tutaj taka kupka jak na razie im wyszła...
#15
Bat-Filmy / DC Universe - wątek ogólny
07 Maj 2024, 10:26:03
Są kolory ( chodź liczę na mocniejszą paletę tychże kolorów),  loczek, majtasy, będzie pewnie i uśmiech na twarzy nowego ESA. Przynajmniej nikt mu nie zabroni się uśmiechać jak u Snydera 🤗🙃 Tak czy siak jest nieźle, czekamy na więcej Gunn.