Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman and Robin

Zaczęty przez Max, 29 Czerwiec 2009, 19:17:35

kelen

Cytatale chyba Morrison próbował odpowiedzieć na zarzuty Millera dotyczące kaptura
O co konkretnie chodzi?

(A)nonim

W "All Star Batman & Robin" Dick zrobił sobie kostium przypominający ten Damiana z kapturem, wzorując się na Robin Hoodzie i każąc na siebie mówić Hood. Batman szybko go zgasił zasuwając mu kaptur na twarz i mówiąc że to tylko pomoże przeciwnikom, ma się go pozbyć i nazywać Robin.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

Na czwarty numer se długo poczekam... Zatem:

CytatWiemy na 99,9999% kim jest Red Hood i zaskoczenia nie ma.

Chyba nie Jason??

CytatDick "Pseudo-Batman" Grayson daje sobą pomiatać 10 letniemu pomocnikowi

Konkretnie to co Damian robi??

(A)nonim

CytatChyba nie Jason??
Spoiler
Jason.
[Zamknij]
CytatKonkretnie to co Damian robi??
Spoiler
Dick zaciąga mu kaptur żeby pokazać że ten przeszkadza, a Damian bezczelnie jak to ona ma w zwyczaju odrzuca jego rękę i mówi że słyszy (i chyba czuje) przeciwnika i wcale tak nie jest. Dick nie odpowiedział. Tytuł "Robin & Batman" nie jest taki głupi.
[Zamknij]
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

Szczerze, to po tym co napisałeś myslałem, że stało sie coś bardziej ostrzejszego, a tak to moim zdaniem taka mała pierdułka... Damian po prostu bardzo nie lubi jak się go poucza ;). Ciekawe po kim z rodzinki to ma :P.

(A)nonim

Ale on jest tylko sidekickiem i to samego Batmana, a pyskuje od początku i cały czas można zadawać pytanie kto jest mężczyzną w tym związku. A tutaj oddał cios. To tak jakby szeregowy gadał z oficerem jak z kolegą. Co by nie mówić o All Star Batmanie to ma jeden plus, ostro odpowiada pyskującemu Dickowi, a nie zachowuje się jak sierota.
CytatCiekawe po kim z rodzinki to ma
Po Morrisonie.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Anonimowy

Finito. A jednak ten dupek jest tym Red Hoodem. No cóż, przynajmniej ma fajną koleżaneczkę, która z ostatnich nowych postaci wydaje się najlepszym pomysłem.

Leon Kennedy

CytatAle on jest tylko sidekickiem i to samego Batmana, a pyskuje od początku i cały czas można zadawać pytanie kto jest mężczyzną w tym związku.

Być może Dick nie chce być tak ostry jak jego mentor, ale faktycznie czasem mógłby przynajmniej podnieść głos na młodego ;).

CytatPo Morrisonie.

;D

CytatA jednak ten dupek jest tym Red Hoodem.

Ja go tam zawsze lubiłem.

CytatNo cóż, przynajmniej ma fajną koleżaneczkę

Ale czemu aż taką szpetną :-*

(A)nonim

Jakby nie była taka szpetna toby nie była taka fajna.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy


Corso

Właśnie przeczytałem ostatni numer Batman and Robin...tragednia. W każdym numerze są diametrialne zmiany, zbyt chaotyczne. Na koniec pojawia się nowy, żenujący przeciwnik!!!
Nie polecam!
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Leon Kennedy

Nowy żenuący przeciwnik... A coś więcej wiadomo o tej postaci??

Corso

Nie jaki Eduardo Flamingo (Ala Ghost Rider - człowiek śmierć :D ). Kiedyś zwalczał przestępczość, próbował zlikwidować bosów mafii. W konsekwencji wymordowano całą jego rodzinę, po czym zemścił się, stając się największym zabójcą. Cooool...
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


kelen

Ostatni numer jest wyjebongo. A szczegolnie zakonczenie!

(A)nonim

#74
Numer pierwszy był bardzo zachęcający. Numer drugi to nic specjalnego. Ale numer trzeci dopełniający pozostałe dwa jako całość po prostu wyrzucał z butów. I podobnie jest teraz, dwa numery średnie, żeby dostać totalną jatkę na koniec historii. Aż trudno mi to powiedzieć, ale to jest chyba najlepsza bat-seria obecnie, wyrywa się ze schematów które towarzyszą chociażby przynudzającym numerom "Batmana".

A i jeszcze jedno następna historia będzie związana z Blackest Night, a pojawi się m.in. Squire. To może być bardziej chore niż świńska grypa.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.