Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Arkham Shadow

Zaczęty przez MJ, 03 Maj 2024, 12:21:45

MJ

Kolejna gra z serii Arkham, brzmi ciekawie, wygląda klimatycznie, ale po raz kolejny nie jest to to czego najbardziej oczekują fani gdyż jest to VR.

https://www.youtube.com/watch?v=XpN_Abd1RQc

Patrząc na trailer wygląda na to że Szczurołap pojawi się w tej grze.

W Gotham Knights nie mogliśmy grać Batmanem.
Suicide Squad Kill the Justice League z tego co mi wiadomo też nie zostało najlepiej przyjęte.
Arkham Shadow coś na co wszyscy czekali w formie, której nikt nie chce, po raz trzeci dziwny ruch ze strony WB, jakby nie mogli po prostu zrobić kolejnej pełnoprawnej części Arkham z Batmanem w roli głównej na normalne konsole.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

LelekPL

Ehh, kolejny zawód jeśli chodzi o serię Arkham. No nic, może kiedyś będzie jeszcze pełnoprawna kontynuacja tej serii.

MJ

Jedyny plus jest taki, że faktycznie pokazują że nie skończyli z uniwersum Arkham, więc jest szansa na kolejną pełnoprawną grę, choćby hipotetyczna. Jest tyle dobrych pomysłów na kontynuacje Arkham Orgins, Arkham Unleashed, Arkham Long Halloween, do wyboru do koloru.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...