Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman Beyond

Zaczęty przez Silent Dark, 27 Styczeń 2008, 13:04:11

Crash

Zgodze sie z wyzej opisana opinia ;D Ostatnio sciagnalem sobie wszystkie 3 sezony i milo znow cos swiezego obejzec, muzyka klimat sa na dobrym poziomie.
Brakuje mi tylko  rozwiniecia wiekszosci histori/watkow ( no ale co mogli zrobic w 20 min odcinkach :D
Prawda ze za futurystyczne to Gotham (jezeli w 2012 nie ma konca swiata to raczej same budowle i stroje moga nastapic niz te latajace bzdety :P) troche przesadzone szcegolnie latajace samochody i omg ile metrow maja te budowle ;D tam nie widac dna nigdy ;P

Pomysly w sumie niezle i dalbym 7-8/10 tez za to, choc sadze ze powinni np zakonczyc smierc bruca wayna zostawic dicka jako batsiego pociagnac to kilka lat i pozniej zrobic wlasnie bardziej realistycznego beyonda ktory zastapilby glowna serie ( a bruciego zostawic w pobocznych seriach by nikt nie zapomnial o nim) troche swiezosci i realizmu a nie wiecznie bruce umiera i powraca w kosmiczny sposob omg ilez mozna...( seria the return of bruce wayne wydaje sie mocno przesadzona..)

Leon Kennedy

Bruce jeszcze nigdy nie umarł...  ;)

Crash

Napisalem to ogolem :P chodzi mi o serie knightfall gdzie  oczywiscie mozna pewnie sie wyleczyc  z takich obrazen ale nie da sie pozniej znow biegac po dachach i bic sie :D(normalny czlowiek po takich problemach z kregami to ledwo rusza sie jak wogole uda sie wrocic do normy - o ile wogole normalny czlowiek doznal by az takich obrazen heheh)

Poprostu nie chca dac staremu Brucowi odejsc na emeryture zasluzona ;D a przydalo by sie czasami odswiezyc glowna serie na stale.

Leon Kennedy

Cytatnormalny czlowiek po takich problemach z kregami to ledwo rusza sie jak wogole uda sie wrocic do normy - o ile wogole normalny czlowiek doznal by az takich obrazen heheh)

No tak, ale zauwaz, że jemu do normalnego człowieka, to całe lata swietlne brakuje ;)

CytatPoprostu nie chca dac staremu Brucowi odejsc na emeryture zasluzona

Nawet i on musi kiedyś odejść... A że DC wyda wkrótce nową serie z Terrym w roli głównej, to może nas zaskoczą, ale z drugiej strony oszukuje sam siebie :-\ Bruce bedzie ciagnięty jeszcze przez lata, nawet tam w mocno już podeszłym wieku ;D

Napier

Jest ciągnięty już przez 70 lat, spodziewajmy się jeszcze dwa razy tyle.
I'm the joke. I'm the killing joke.

Crash

nom prawda prawda i jeszce raz prawda ;D

tak na marginesie powinni nawet jak juz jada z dwoma  roznymi batmanami trzymac sie sensu :D np wyjasnic dlaczego Barbara chodzi, jakies protezy czy cos ;P, co sie stalo  z mlodym Waynem czy dla bardziej przesadnych co sie wydarzylo w 2012 hahaha ;D

A co do powrotu  Bruca to i tak sadze ze ta czasoprzygoda teraz jest mocno naciagana :D

Leon Kennedy

Cytatnp wyjasnic dlaczego Barbara chodzi, jakies protezy czy cos ;P,

Nigdy ich nie potrzebowała, bo Joker nigdy jej nie dorwał :). Oberwało się za to Timowi ;D

Cytatco sie stalo  z mlodym Waynem

Którym :P

Gregman

#112
Serial według mnie dobry z tylko jednym minusem. 9/10 bo nie daruję im tego co zrobili Brucowi.
A tak w ogóle to czy w TNBA bądź BB zostało pokazane w jakich okolicznościach Catwoman zaczęła pomagać Batkowi? I jak się nazywały te odcniki z Banem, starym Robinem i tym że Bruce Wayne wymłodniał?

Adriann

Wydaje mi się że część rzeczy które wymieniłeś jest w Batman Beyond  Return of the Joker

Leon Kennedy

Stary Robin pojawił się jak już napisał Adriann w Return of Joker. Odcinek z Banem nosi tytuł "The Winning Edge", a z odmłodzonym Brucem... niestety nie pamiętam, ale pojawiła się w nim Talia.

CytatA tak w ogóle to czy w TNBA bądź BB zostało pokazane w jakich okolicznościach Catwoman zaczęła pomagać Batkowi?

Nie.

Gregman

A ja myślałem że jak mówicie o Robinie to chodzi o Dicka bo Return of the Joker oglądałem i Tim nie był staruszkiem tylko dorosłym około 39 lat.

kelen

Dick Grayson nigdy nie został pokazany w "Batman Beyond", za to wystąpił w mini serii komiksowej "Batman Beyond", która wyszła kilka lat temu.

Adriann

O Graysonie była wzmianka w Return of the Joker..że wyjechał  działać samotnie do innego miasta bodajże

kelen

Wzmianka była, że jest "czysty" (w sprawie Jokera), ale nie został pokazany.

franek

Z BB tylko tę pełnometrażówkę widziałem, ale odcinka żadnego. Nie miałem nigdy CN a z Polsatu to pamiętam tylko urywki Spider-Man Unlimited i Power Rangers


Show Must Go On!!!