Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Bane w TDKR

Zaczęty przez Q, 19 Styczeń 2011, 23:31:41

masta212

Juby normalnie powalasz poczuciem humoru :/

Funky

http://www.youtube.com/watch?v=k5YNal6bxlo Głos Bane`a

Spoiler
Jestem bardzo zaskoczony jego specyficznym głosem. Myślałem że Hardy będzie mówił normalnie a tutaj taka niespodzianka. Brzmi to świetnie i akcent jak dla mnie jest bardzo Brytyjski.
[Zamknij]

P.S. Na wszelki wypadek ukryłem treść tego co napisałem. Aby nikt nie miał pretensji. ;)

franek

Czemu wy roztrzepujecie ten temat??? Chcecie mieć popsuty seans?


Show Must Go On!!!

masta212

To nie jest brytyjski akcent, slychac to wyraznie gdy wypowiada slowa:"this is the instrument of your liberation!".

b.p.

To jest staroangielski akcent wyższych warstw społecznych, jak to wskazują anglojęzyczni.  ;)

Rexio

Cytat: franek w 08 Sierpień  2011, 07:01:52
Czemu wy roztrzepujecie ten temat??? Chcecie mie? popsuty seans?
Oh Franciu , rozszarpuj?c temat Bane'a , zastanawiaj?c si? jaki b?dzi? i oceniaj?c go po materia?ach które s? dost?pne, trudno by?o by sobie popsuc seans , zreszt? je?eli si? teraz dowiem co dok?adnie b?dzie mówi? itp. za trzy tygodnie wszystko zapomn? wi?c sobie niczego nie zepsuj?  ;) .

Bugi

Oto Bane:
Spoiler
[Zamknij]
Jak dla mnie za słabo umięśniony. W końcu gość przerażał samym wyglądem. No ale z oceną jeszcze się wstrzymam, choć słabo to widze...
p.s ten murzyn na 2. planie wygląda groźniej

Q

Fotki z Bane'em w super jako?ci:




What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Vaherem

#338
Pamiętam, że we Władcy Pierscieni Grimie Smoczemu językowi wygolono brwi, by budził złe skojarzenia i niepokój - choć źródło tego niepokoju miało być trudno widoczne. Sam bym na to nie zwrócił uwagi, gdybym o tym nie czytał. Hardy też mógłby się pozbyć brwi :D

Nie przeraża wyglądem? Ciekawe ilu z was nadal by kozaczyło gdyby go spotkali w jakiś slumsach w ciemną noc :D
Maska jest świetna :D

Niestety jestem słabą ciotą i odtworzyłem filmik ze stadionu. Byłem pewien, że Bane będzie miał głos jak huk gromu albo dywizjon Tygrysów. A tu nie. To jest takie inne niż to czego można było się spodziewać. Wow.

Q

#339
Cały odkryty Bane z okładki Empire. Niby strój już widzieliśmy na fotkach z planu, ale te jego spojrzenie to coś nowego.

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Q

#340
Na tej fotce Bane prezentuje si? naprawd? ?wietnie:




Projektantka kostiumów Lindy Hemming zdradzi?a kilka szczegó?ów na temat historii Bane’a przy okazji omawiania maski z?oczy?cy:
Spoiler
CytatZosta? ranny w przesz?o?ci. Doskwiera mu wielki ból i gaz pomaga mu prze?y?. Bez maski nie jest wstanie wytrzyma? bólu. Rurki z maski si?gaj? wzd?u? jego szcz?ki i ??cz? si? z dwoma pojemnikami na plecach.
[Zamknij]
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Funky

Okładka Empire niby jest całkiem zwyczajna, ale zwrok Bane`a ma jakąs głębie. A drugie zdjęcie jest bardzo klimatyczne i Hardy wygląda na nim po prostu wspaniale. I motyw z bólem bardzo mi się podoba, co prawda wolałbym żeby nie było żadnych pojemników ale mam nadzieję że będą wyglądać dobrze ;)

Q

Cytat: Funky w 22 Listopad  2011, 09:27:18
wolałbym żeby nie było żadnych pojemników ale mam nadzieję że będą wyglądać dobrze ;)
Na zdjęciach z Empire gdzie Bane jest pokazany ze wszystkich stron, wszystko prezentuje się dobrze. Dostrzec można te podskórne rurki na szyi, ale pojemniki są dobrze ukryte.

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Funky

Q gratuluje spostrzegawczości bo ja żadnych rurek nie widziałem (licząc na to że będą widoczne na ubraniu) a tutaj proszę są podskórą. Muszę przyznać że dobrze to wykombinowali bo jednak jakieś przewody na widoku szpeciłyby cały strój Bane`a. A i taka ciekwostka to zauważyłem że na jego skórze miejscami widać jakąś wysypkę. Coś w stylu łuszczycy :P I fajnie to wygląda bo przez to jest bardziej odpychający :P

LelekPL

Jeśli chodzi o te promo fotki to to jest chyba duży make-up zakrywający tatuaże, anie jakaś wysypka.