Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wonder Woman

Zaczęty przez Leon Kennedy, 23 Styczeń 2011, 13:34:36

m2reily

Morderstwo Lorda było głupim zagraniem ponieważ Dania zachowała się zupełnie niezgodnie ze swoim charakterem. To, że bohater kogoś zabija nie czyni go ciekawszym, wręcz przeciwnie jest to wręcz głupie, ponieważ super herosi powinni reprezentować wyższe standardy.

CytatNie reprezentują, bo nie są jednoznacznie pozytywni. Podobnie ze Skywalkerem, który przeżywał wewnętrzną walkę.
Cytuj     

Działanie w świecie, który cię odtrąca jest swego rodzaju batalią z samym sobą. 
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

Drawski

"Wonder Woman: The Hiketeia" to dobry przykład. Jak dla mnie kawał dobrego komiksu, w którym masz też Batmana - więc powinno cię to zainteresować. Jest tam ambasada, i dobrze pokazuje dobroduszność Diany. Właściwie to ten komiks nadawałby się na kilka odcinków serialu z występem gościnnym Batmana ;).

(A)nonim

CytatTo, że bohater kogoś zabija nie czyni go ciekawszym, wręcz przeciwnie jest to wręcz głupie, ponieważ super herosi powinni reprezentować wyższe standardy.
No i ona reprezentowała wyższe standardy tylko teraz za bardzo nie miała wyboru, musiała podjąć stanowczą decyzję. Lorda zabiła wbrew swoim zasadom i to właśnie czyniło tę sytuację ciekawą, a jeszcze ciekawsze rzeczy z niej wynikły.
CytatDziałanie w świecie, który cię odtrąca jest swego rodzaju batalią z samym sobą.
No to jakby jeszcze dorzucono jej moralne rozterki i dwuznaczność sytuacji, mogłoby coś z tego wyjść. Jednak wątpię żeby Matce Teresie z wyspy Lesbos coś takiego zafundowali, najwyżej dostaniemy emo-rozterki rodem ze Smallville.
A kolejnym problemem są właśnie niewidzialne samoloty, lasso, kangury, kobiety-gepardy itp. Wonder Woman to Frankenstein komiksów poskładany z dziwnych, niepasujących do siebie części, nie dostaliśmy jeszcze filmu o WW i pewnie go nie dostaniemy bo nie wiadomo jak podejść do tej postaci.

W Hiketei też nic mnie nie ciągnęło do WW, chociaż sam komiks jest nie najgorszy.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

CytatMorderstwo Lorda było głupim zagraniem ponieważ Dania zachowała się zupełnie niezgodnie ze swoim charakterem. To, że bohater kogoś zabija nie czyni go ciekawszym, wręcz przeciwnie jest to wręcz głupie, ponieważ super herosi powinni reprezentować wyższe standardy.

Dla mnie to była super scena i w końcu WW była zmuszona do zrobienia czegoś wbrew sobie, ale dla dobra wszystkich. Zwłaszcza Kala ;). Zaś fajnie się nią bawią w Generation Lost, a dokładniej to Max :). Sama postać jest naciągana i to idiotyczne lasso ala wykrywacz kłamstw zmuszający do mówienia prawdy, to jest kicz... Ale samolot z wmontowanym maskowaniem wprost od Owlmana za synonim kiczu nie uznaję ;) Serial może jej dać nowe ekranowe życie i to w tym kostiumie ale bez kurtki, bo jest zbędna.

(A)nonim

CytatAle samolot z wmontowanym maskowaniem wprost od Owlmana za synonim kiczu nie uznaję
No to przynajmniej teraz całkiem ciekawie to wytłumaczono. Ale naprawdę po kiego grzyba Amazonka lata niewidzialnym samolotem? ::)

Bez kurtki strój rzeczywiście wygląda lepiej i przynajmniej nie widać gaci w gwiazdki.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

CytatAle naprawdę po kiego grzyba Amazonka lata niewidzialnym samolotem?

I to właśnie jest zastanawiające ;D

Adolf

Z tego co mówicie to powinno się wywalić Wonder Woman z universum DC, a na jej miejsce wstawić jakąś inną "normalną" laskę (Shayera może być). Niestety, zbyt mocno już się zakorzeniła w komiksach, a liga bez niej to nie liga. Dlatego według mnie trzeba wziąść wszystkie elementy i jak by badziewne nie były, to trzeba z nich zrobić coś genialnego i nie drażniącego. Bogowie greccy: przecież to by się działo poza cywilizacją ludzką, gdzieś na Temiskerze (dobrze piszę?) i na Olimpie czy Hadesie. Co do stroju, to uważam, że nie ma co uciekać od klasyki. Podrasowana wersja była by ok. A do nowoczesnego by się mogło pojawić nawiązanie.


Co do aktorki, to myślę, że powinna być szczupła jak nastolatka. Lepiej by się mieściła w stroju, a za duże cycki by nie raziły po oczach. Megan Fox mimo, że by się nawet nadawała, to mówię jej nie za podejście i pusty łeb. Mamy setki lepszych.

No i bardzo ważna sprawa. Wonder Woman samotnie wygląda dosyć smętnie. Konieczna by była współpraca z innymi bohaterami. W grupie siła.

(A)nonim

CytatZ tego co mówicie to powinno się wywalić Wonder Woman z universum DC, a na jej miejsce wstawić jakąś inną "normalną" laskę (Shayera może być).
Shiera przecież też jest, a Hawkami ostatnio katuje się czytelników w Brightest Day.
CytatDlatego według mnie trzeba wziąść wszystkie elementy i jak by badziewne nie były, to trzeba z nich zrobić coś genialnego i nie drażniącego.
Coś genialnego to chyba mógłby z tym zrobić jedynie Grant Morrison. Zresztą mam nadzieję że jak skończy męczyć Batmana weźmie się za nią, bo do tego cyrku pasuje.
CytatLepiej by się mieściła w stroju, a za duże cycki by nie raziły po oczach.
Błąd, jak już ruszam jakiś komiks z WW to głównie ze względu na cycki, nic ciekawszego w nich nie ma. Po co odbierać serialowi taki atut?
CytatMegan Fox mimo, że by się nawet nadawała, to mówię jej nie za podejście i pusty łeb. Mamy setki lepszych.
Megan akurat się świetnie nadaje, pusty łeb mnie nie obchodzi bo ona ma grać, a nie posiadać głębię. Tyle że jej podejście mówi wszystko - ona nie chce grać WW.
CytatNo i bardzo ważna sprawa. Wonder Woman samotnie wygląda dosyć smętnie. Konieczna by była współpraca z innymi bohaterami. W grupie siła.
To nie jest Justice League. Innymi bohaterami w serialu przykładowo mogą być Steve Rogers, Etta Candy, Donna Troy, Artemis.
Posted on: 25 Styczeń  2011, 23:36:45

 A, to jest chyba Temiskira. ;)
Posted on: 25 Styczeń  2011, 23:45:08

 McG ma podobno reżyserować WW. Chyba lipa.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Roy_v_beck

Cytat: (A)nonimMcG ma podobno reżyserować WW. Chyba lipa.
McG ma podobno wyprodukować serial o WW, gdzie najwyżej jeden odcinek wyreżyseruje. Dla mnie ekstra, bo "Human Target" to bardzo fajny serial, więc koleś zna się na telewizji.

(A)nonim

McG nie ma wyprodukować serialu tylko (prawdopodobnie) wyreżyserować jeden odcinek. Jeden, bo stacja na razie zamówiła pilot. Producentem ma być David E. Kelley.
Nie wiem jakie jest Human Target, ale wyprodukował też Supernatural które jest totalną szmirą.
Z filmów nakręcił ostatniego Terminatora i dwie części Aniołków Charliego.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

Z tymi filmami to dość słabo koleś ma...

Roy_v_beck

Ale "Human Target" i "The O.C." to bardzo fajne seriale. A filmy po prostu przeciętne robi facet. "Terminator: Salvation" całkiem spoko był. Lepszy od trójki. Nie ma co narzekać, nie wszystko może Christopher Nolan wyreżyserować. Jak Goyer się brał za WW to bym miał obawy.

Leon Kennedy

Cytat"Terminator: Salvation" ca?kiem spoko by?.

Film by? ?adnie zrealizowany, a i dwójka g?ównych aktorów si? wywi?za?a, ale ten dziurawy scenariusz :'(

CytatNie ma co narzeka?, nie wszystko mo?e Christopher Nolan wyre?yserowa?.

Nawet jemu nie wszystko musi wychodzi? :P

CytatJak Goyer si? bra? za WW to bym mia? obawy.

A czy nie on macza palce przy Flashu?? Sam Goyer ma czym si? pochwali? i czego wstydzi?. Chod? tego drugiego jest wi?cej.

(A)nonim

Human Target McG produkował nie reżyserował.
Jak widać po Batmanach Goyer nadaje się jedynie do współtworzenia scenariuszów. Nolan chyba nie zrobił żadnego serialu, a w tym temacie go w ogóle nie widzę.
Po prostu wybór McG pachnie czymś w stylu Smallville, a tego nie chcę.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

CytatNolan chyba nie zrobił żadnego serialu, a w tym temacie go w ogóle nie widzę.

Nie. Wcześniej to była mała aluzja do Nolana ;) Bo od dłuższego czasu jego renoma rośnie.