Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wonder Woman

Zaczęty przez Leon Kennedy, 23 Styczeń 2011, 13:34:36

Leon Kennedy

I stało się!!! David E. Kelley walczył zażarcie o przeniesienie Amazonki na mały ekran i stacja NBC  w końcu uległa. Świetna wiadomość, bo o filmie kinowym to ona raczej może pomarzyć, a tak to skład JL się powiększa ;D. Mamy Batmana i wkrótce Hala, nowy Superman na horyzoncie oraz powinniśmy dostać za niedługo Flasha. Piątka jest, ale o JL kiedy indziej. Wracamy do WW, jak myślicie kto ją zagra, czy kostium potrzebuje przeróbki i jakie macie nadzieje z tym serialem??


m2reily

To szalenie dobra nowina, mamy szansę na dobry serial z Wonder Woman. Liczę na to, że nie będą odwalać jakiejś zmęczonej wersji post Lindy Carter i dadzą Dianie bardziej realistyczny ton. Może się narażę, ale ten nowy kostium znienawidzony przez fanów byłby niegłupim pomysłem. Standardowe żelazne bikini może wypaść nieco dziwnie i bohaterka będzie wyrwana z konwencji.
http://falcania.files.wordpress.com/2010/07/newwonderwomancostume-thumb-550x833-42061.jpg       
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

(A)nonim

Realistyczny ton Wonder Woman? Może Supermana i Green Lanterna też?
Sukcesu nie wróżę bo ta postać jest nędzna, scenarzyści nie wiedzą co zrobić z nią ciekawego chyba od zawsze.
A nowy strój komiksowy wygląda żałośnie, to już lepiej to kiczowate bikini się prezentuje.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

m2reily

Realistyczna Diana, która ratuje ludzkość przed siłami Hadesu, jest silną i niezależną młodą kobietą pełną dobroci i współczucia dla pokrzywdzonych, jednocześnie jest ambasadorką Temiskery na świat działającą na rzecz pokoju. Całkiem sporo wątków na niezły serial. Można wybierać.
A nowy strój nie jest taki zły, mnie estetycznie pasuje.           
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

(A)nonim

I gdzie masz tutaj realizm? A bardziej to ona miała z Aresem na pieńku.
Przypadkiem wymieniłeś największe minusy Wonder Woman, Matka Teresa w wersji Superhero. ;)
Nowy kostium jest przekombinowany, a z tą kurtką spóźnili się przynajmniej 20 lat.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

m2reily

Hades jako miejsce, odpowiednik naszego piekła, choć masz rację co do Aresa. Ale dlaczego mamy nie mieć Matki Teresy w wersji Super hero, nie daj boże będzie to coś pozytywnego. Serio, ponurzy bohaterowie są lekko przereklamowani.    
A mój stosunek do stroju wynika z tego, że po prostu Diana mi się w nim podoba jako kobieta. Nie potrafię tego wyjaśnić.    
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

Drawski

Ja osobiście chciałbym aby budowano wspólne serialowe uniwersum. Na filmowe nie mam co liczyć, a i wątpię aby się na skusili. Za to na serialowe czemu nie? Mam "Smallville" który pokazał również gamę innych herosów, może serial o WW będzie dziać się w tym samym uniwersum. Zawsze to też jak pojawi się serial o Batmanie może również żyć w tym świecie. Wtedy furtka byłaby otwarta - można później zrobić serial o Justice League, możliwości jest wiele.

A co do kostiumu to zdecydowanie jestem za nowym kostiumie z komiksów. Jakoś nie widzę Wonder Woman w XXI wieku w takim wdzianku jak pokazał Leon Kennedy. Zdecydowanie nowy strój jest ciekawy i na czasie, pasujący do serialu TV.

m2reily

Wspólne serialowe uniwersum to dobry pomysł, ale chyba nierealny z punktu prawnego. Wonder Woman będzie promowane przez NBC, Smallville to dziecko CBS o ile pamiętam. Możliwe to byłoby gdyby obie produkcje robiła ta sama firma.
     
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

(A)nonim

Serio, jednostronnie pozytywni bohaterowie są nudni. A Wonder Woman to w dodatku dziwna mieszanka wojownicza Amazonka i ambasadorka pokoju w jednym.
CytatMam "Smallville" który pokazał również gamę innych herosów, może serial o WW będzie dziać się w tym samym uniwersum.
Nie może być to wspólne uniwersum, bo Wonder Woman zajmuje się zupełnie inna stacja. A tak poza tym gdyby to było wspólne uniwersum, to już by się pojawiła w Smallville. Batmana tam nie chcą wprowadzić ze względu na filmy Nolana. I dobrze, bo Smallville to dno.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Drawski

#9
Smallville to nie jest dno, chocia? ma du?e szans? ?eby w nie wpa??. A Batmana nie wprowadzili przez prawne problemy z t? postaci?. Za to wprowadzili Green Arrowa na jego miejsce, i tutaj sto?ek "bogatego przyjaciela" zamiast Bruce'a Wayne'a zaj?? Oliver Queen. A co do stacji to moje niedopatrzenie, a wielka szkoda.

m2reily

CytatSerio, jednostronnie pozytywni bohaterowie są nudni. A Wonder Woman to w dodatku dziwna mieszanka wojownicza Amazonka i ambasadorka pokoju w jednym.

Nie muszą być nudni jeśli odpowiednio zbuduje się ich postać. Pozytywna bohaterka pokazana w świecie, który stanowi przeciwieństwo jej charakteru, poprzez swoje dobre uczynki i walkę z siłami zła zmienia otoczenie na lepsze. Klasyczny motyw herosa, niemalże mityczny archetyp.      
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

(A)nonim

CytatSmallville to nie jest dno, chociaż ma duże szansę żeby w nie woaść.
Jest. To moda na sukces serialu superhero.
CytatNie muszą być nudni jeśli odpowiednio zbuduje się ich postać. Pozytywna bohaterka pokazana w świecie, który stanowi przeciwieństwo jej charakteru, poprzez swoje dobre uczynki i walkę z siłami zła zmienia otoczenie na lepsze. Klasyczny motyw herosa, niemalże mityczny archetyp.
I co jest w tym ciekawego? Najlepiej Wonder Woman podsumowała Megan Fox: aktorka stwierdziła, że jest to "kiepska superbohaterka" i dodała: "Lata swoim niewidocznym samolotem
a jej broń to lasso, które zmusza do mówienia prawdy".
Jeżeli o herosów chodzi wolę Heraklesa i butnego Achillesa.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Drawski

Jak dla mnie może trwać jeszcze i 20 lat (choć powinno się skończyć na co najwyżej 4 sezonach) bo tak samo jak w komiksach czas ustanawiają scenarzyści. Ale nie będę się zachowywał jak fanboy który broni swojego "zmierzchu", bowiem tutaj rozmawiamy o serialu z Cudowną Kobietą.

m2reily

CytatNajlepiej Wonder Woman podsumowała Megan Fox: aktorka stwierdziła, że jest to "kiepska superbohaterka" i dodała: "Lata swoim niewidocznym samolotem
a jej broń to lasso, które zmusza do mówienia prawdy".

Od kiedy to Megan Fox jest autorytetem w dziedzinie komiksów, lub w jakiejkolwiek dziedzinie.
Poza tym lasso potrafi nie tylko zmuszać do mówienia prawdy.

CytatJeżeli o herosów chodzi wolę Heraklesa i butnego Achillesa.

Reprentują oni ten sam archetyp co Wonder Woman, więc czemu by nie robić o niej serialu. I nie mów mi, że nie ma nic ciekawego w pozytywnym, bohaterze zmieniającym świat. Jeśli tak, to Luke Skywalker, też jest nudny jako postać, bo stara się odnaleźć siebie samego i przy okazji komuś pomóc. Nie każdy bohater musi być zamkniętym w sobie bufonem siedzącym na gargulcu.  
Cytat
Jak dla mnie może trwać jeszcze i 20 lat (choć powinno się skończyć na co najwyżej 4 sezonach) bo tak samo jak w komiksach czas ustanawiają scenarzyści. Ale nie będę się zachowywał jak fanboy który broni swojego "zmierzchu", bowiem tutaj rozmawiamy o serialu z Cudowną Kobietą. 

Nie jesteś sam:-)
     
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

(A)nonim

CytatOd kiedy to Megan Fox jest autorytetem w dziedzinie komiksów, lub w jakiejkolwiek dziedzinie.
A musi być, żeby zauważyć że lasso prawdy i niewidzialny samolot są kiczowate?
CytatReprentują oni ten sam archetyp co Wonder Woman, więc czemu by nie robić o niej serialu.
Nie reprezentują, bo nie są jednoznacznie pozytywni. Podobnie ze Skywalkerem, który przeżywał wewnętrzną walkę.
CytatNie każdy bohater musi być zamkniętym w sobie bufonem siedzącym na gargulcu.
Nawet jakby byli to mu nie dorównają. ;D
Cytatbo tak samo jak w komiksach czas ustanawiają scenarzyści.
Nie scenarzyści, a oglądalność.

Podajcie mi chociaż jeden komiks z WW gdzie ta była ciekawa. No, oprócz świetnej wersji Millera i morderstwa Maxa Lorda.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.