Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Thor

Zaczęty przez Maxie Zeus, 07 Marzec 2008, 15:13:00

Maxie Zeus

Po tych wszystkich marvelowskich kiczach (dla mnie tylko X-Men i Spidermany byly jako tako w porzo) , licze ze "Iron Man" bedzie czymś dobrym!
A przy okazji - co sądzicie o zbizającym sie projekcie  "Thor"?

Leon Kennedy

No cóz malo wiem o tej postaci, a i o filmie jest malo informacji. Z tego co ja sie orientuje ma go wyrezyserowac Matthew Vaughn. Autorem scenariusza jest Mark Protosevich, a glównym przeciwnikem Thora ma byc jego przyrodni brat Loki, bóg niezgody i zametu. Zdjecia byc moze rozpoczną sie tej zimy. Ciekawe co im z tego wyjdzie?

Maxie Zeus

Akcja "Thor" ma sie rozgrywac w Asgardzie (taki skandynawski Olimp). Tak wiec film bedzie malo realny... ale cóz - to nie znaczy, ze od razu kiczowaty i glupi. Sukces tego filmu zalezy tylko od rezysera, scenarzysty, calej ekipy i aktorów. Jak zrobią oni wspólny wysilek, to moze zobaczymy coś ciekawego.
Aha.. czy Mark Protosevich nie jest czasem autorem odwolanego projektu "Batman Triumphant"?
Coś mi sie tak wydaje...

Leon Kennedy

Dokladnie, to On. Ciekawe jakby ten film wyglądal :P. Odnośnie ''Thorna'' wypowiem sie jak zobacze coś konkretniejszego... ;)

Juby

Nie pamietam dokladnie, ale gdzieś czytalem, ze po wstepnych przemyśleniach rezysera "Thor" powinien otrzymac budzet wysokości 300 milionów $, co byloby najwyzszym wynikiem jak dotąd. Studio Marvel jest temu przeciwne, gdyz nie wie jeszcze czy film odniesie kasowy sukces i pragną wreczyc rezyserowi i producentom tylko polowe wyliczonej przez nich sumy, czyli 150 milionów.  :-\
Zobaczymy co z tego wyjdzie.

JaRo

 Z komiksem nie mialem wiekszej styczności, sama postac Thora jest mi dosyc obojetna, wiec z takim samym nastawieniem podchodze jak na razie do filmu. Byc moze pó?niej zmienie zdanie, ale moim zdaniem w takiej postaci jak Thor tkwi zbyt maly potencjal, aby mógl powstac dobry film. Zobaczymy.
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

Hydro

Przeczytalem z nim 1-2 komiksy. Taki sobie. Tez jest mi docś obojetny. I gdzieś czytalem (zapomnialem gdzie; bodaj na WP) ze projekt wstrzymano... Chociaz moze to byly tylko plotki i projekt powstanie, lecz troche inny niz komiks.
It's a funny world we live in.

Kadaver

Thora wyreżyseruje Kenneth Branagh,więc moze być ciekawie.

Maxie Zeus

Wygląda na to, że wiemy już kto zagra Lokiego. Szczerze, pierwszy raz słyszę o tym aktorze :P
http://www.superherohype.com/news/thornews.php?id=8342

Kadaver

Gdyby Lundgren był młodszy,to by pasował na Thora. Zresztą on by pasował na wielu herosów.

(A)nonim

Nie powiem, facet się nadaje z wyglądu.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Maxie Zeus

Racja. Lundgren byłby pod względem wizualnym idealny jako Thor, czy chociażby taki Warlord(*)... ale z jakieś 20 lat temu.

Warlord

Kadaver

10 lat temu jeszcze dałby radę.

Maxie Zeus

Noo ok.. ale wizyta w siłowni byłaby wskazana ;)

Kadaver

A wiadomo już,kto zagra Thora?