Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Superman: Man of Steel

Zaczęty przez Diablo, 11 Luty 2010, 15:51:17

Czy uważasz że Nolan nadaje sie na opiekuna nowego filmu z Supermanem?

Nie, chyba jego konik to realistyczne filmy
8 (28.6%)
Niby czemu ma sie nie nadawać?
15 (53.6%)
Poradzi sobie lepiej niż z Batmanami!
5 (17.9%)

Głosów w sumie: 28

Leon Kennedy

CytatWszystko może zostać , tylko niech wyrzucą "wierzchnią" bieliznę.

Hehe "ES" ma tego pecha, ze nawet w filmach ma bieliznę na wierzchu, a Gacek nie :P. Ale jesli mam być szczery, to nigdy mi to nie wadziło ani w komiksie, filmie czy produkcjach animowanych.

CytatSorry, za to, jeśli jest ktoś tak sprytny to niech to przeniesie zgrabnie do innego tematu

Hydro.

Diablo

CytatCo do orginu to Clark przez długi czas paradowałby bez super kostiumu (a na pewno bez tego, który wszyscy tak doskonale znają), za to mógłby mieć pod koniec jakąś poważniejszą tego przeróbkę, która byłaby na przykład mundurem z kryptonu, który był w jego kapsule.

To może ten z World of new Krypton?

http://dcu.blog.dccomics.com/files/2010/01/smwnk_12_dylux-2-copy.jpg
http://dcu.blog.dccomics.com/files/2010/01/smwnk-cv12-ds-copy.jpg
http://dcu.blog.dccomics.com/files/2010/01/smwnk_12_dylux-6-copy.jpg

Mr.G

Mógłby być gdyby szary zamienić na niebieski, dodać pelerynę (która za to mogłaby by być jakoś spinana, jak szata) i znak na całą klatę obowiązkowo.

Leon Kennedy

#18
No taki kostium by mógł być, ale zmiany które zaproponował Mr.G obowiązkowe!! Zwłaszcza jeśli idzie o pelerynę i znak na całą klatę. Ale tak szczerze to zamiana jego kostiumu na coś całkowicie nowego jest nierealne.

Kadaver

Michael Ironside pasowałby na Lexa Luthora.Wygląd, głos,uśmiech, wszystko pasuje, a aktor z niego niezły.

Mr.G

Ironside? W żadnym wypadku.
Luthor wizualnie kojarzy się z gładką buźką, człowiekiem idealnie wpisanym do garnituru, a zaproponowany przez Ciebie aktor taki nie jest.

Cowboy

A ja bym widział w roli Lexa Luthora Nikogo Nikogowskiego. Po prostu LL był już obecny prawie w każdej "Super-Ekranizacji" i mam już go dosyć na dużym ekranie. Chcę aktorów i przeciwników z prawdziwego zdarzenia, essencję komiksów z Supermanem, takich jak: Metallo, Cyborg, Darkseid, Brainiac, Zod, Preus, czy Dominus.
"The Bat-Man swiftly picks up the paper that the...
murderer stole from Steven Crane's safe..."

Anarky

Chrisowi Nolanowi proponuje zająć się ostatnim filmem o Batmanie jeśli chodzi o trylogie, zaś filmowego Supermana zostawić komuś innemu. Bryan Singer reżyser Superman Returns, całkiem niezłe poradził sobie z oddaniem hołdu zarówno filmowi Richarda Donnera z 1978 roku, jak i śp. Christopherowi Reeve. Aktorowi niemal stworzonemu do roli Człowieka Ze Stali, którego rola tak bardzo zapadła w pamięci. Nie oszukujmy się jednak czas leci, Ostatniemu Synowi Kryptonu również przydała by się nowa filmowa trylogia. Taka która będzie powiewem świeżości, bez Lexa Luthora. Bo nie oszukujmy się Superman posiada innych równie ciekawych przeciwników których chętnie zobaczył bym w filmie, ot chociażby Atomic Skull, Brainiac, Bizarro, Metallo, Livewire, czy Parasite,
Ja wam pokażę!

Anarky

Ogólnie więc przydało by się jeśli chodzi o filmowego Supermana nowe spojrzenie, nie zapatrywanie się na to co było. Zresztą Superman uważany powszechnie jest za pierwszego superbohatera, więc chyba coś nowego mu się należy.
Ja wam pokażę!

Cowboy

Nolan potwierdził że jest związany z nowym Supermanem.
"The Bat-Man swiftly picks up the paper that the...
murderer stole from Steven Crane's safe..."

Booster

Który Nolan? Bo jest ich dwóch, Chris i Jonathan.

Anarky

Cytat: Cowboy w 26 Lipiec  2010, 13:20:01
Nolan potwierdził że jest związany z nowym Supermanem.

Jeśli Chris to widać Warner Bros jest ślepo w niego zapatrzone powierzając mu projekt nowego filmu o Supermanie, o ile jednak filmowa trylogia z Batmanem zapewne będzie sukcesem o tyle nie koniecznie musi się ten sukces przełożyć na coś innego. Do Supermana uważam trzeba podejść zdecydowanie inaczej niż do Batmana, u realistycznie go może nie być dobrym pomysłem.
Ja wam pokażę!

Cowboy

Jego brat reżyser, a on opiekun projektu.
"The Bat-Man swiftly picks up the paper that the...
murderer stole from Steven Crane's safe..."

Leon Kennedy

Skończcie już gadać o tej realności, bo brzmi to tak jakby wciskał ją do każdego swojego projektu, a tak nie jest!!

Anarky

Na razie wciska ją do swojego udanego projektu czyli filmowej trylogii o Batmanie, czy z Superman: Man of Steel będzie podobnie zobaczymy i wtedy się okaże. Zresztą wszystko opiera się na procesie sądowym z twórcami Supermana, jeśli Warner w ciągu najbliższych kilku lat nie nakręci o nim filmu może stracić prawa do postaci. Ciekawe czy w głównej roli znów zobaczymy Brandona Routha ?
Ja wam pokażę!