Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Co nowego przyniesie nam kino?

Zaczęty przez Leon Kennedy, 28 Styczeń 2008, 20:48:16

Leon Kennedy


Leon Kennedy


LelekPL

Pożyjemy zobaczymy. Zapowiadają ten film od 10 lat... Poza tym Spielberg nie będzie reżyserem, więc trzeba się liczyć z kaszaną na miarę JP3

Leon Kennedy

Mo?e i tak by? :'(, chod? Spielberg macza tam swoje paluszki. Pozostaje czeka? i przynajmniej na pocz?tku cieszy? si?, bo w ko?cu co? naprawd? ruszy?o :D

Leon Kennedy


Człwowieknietopeż

Teraz jedyne filmy jakie si? robi w Hollywood to akcyjniakowe blockbustery.
Tylko Woody Allen i Tarantino(który si? powoli wyczerpuje) robi? tam dobre filmy).
Jeszcze robi si? mas? gniotowatych horrorów i komedii romanttycznych.
O polskiej "kinematografii" ju? nie b?d? wspomina?.
A co do "Ramba"...'Rocky" bije go na g?ow?
Mam 8 latek i jeztem fanem batmena.<br />Niestey, nie chcą mi zprzedać komiksuw o Batmanie, bo styłu jest flaga japoni bez białego tła.

Funky

#486
http://wnas.pl/artykuly/157-poklosie-luzny-zwiazek-z-prawda-i-zdrowym-rozsadkiem-mowi-piotr-zychowicz-nasz-wywiad

O kolejny ''m?dry'', ''obiektywny'' i zgodny z "prawd?"  film. Nied?ugo Grossy i jego klakierzy powiedz? ?e Polacy robili z ?ydów kie?bas?... To jest straszne ?e kino historyczne jest dzisiaj tak tendencyjne ("Opór"* i przyk?ad "bohaterskich" braci Bielskich) które nie pokazuje faktów a jedynie polit-poprawne bajki.

*?eby unikn?? gadek typu "Funky ty antysemito" :P marzy mi si? film o ?ydowskich patriotach z Betaru który byli mordowani przez oba totalitarne systemy lub o Polskich ?ydach ze ?ydowskiego Zwi?zku Wojskowego. Takie filmy te? powinny powsta? ?eby pokaza? ?e nie wszyscy ?ydzi byli bolszewikami (chocia? tych nie brakowa?o przyk?ady Józefa Ró?a?skiego, Anatola Fejgina, Helelny Woli?skiej czy Salomona Morela) No ale na pami?? Polaków zas?uguj? patriotyczni polscy ?ydzi. No ale Hollywood woli gloryfikowa? komunistycznych bandytów (Bielscy) a Polski re?yser kr?ci wr?cz groteskowy film...

Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

LelekPL



Mamy pierwsze zdjęcie Arnolda do jego nowego filmu Ten (wcześniej znany jako Breacher). No i muszę przyznać, że wygląda świetnie, znacznie lepiej niż w Expendables czy zwiastunach The Last Stand, znacznie młodziej.
Fryzura trochę jak z lat 50-tych, i wygląda w niej trochę jako ekstremalna wersja Forresta Gumpa, ale widać, że znowu pracuje nad sobą i jest w coraz lepszej formie, nawet jeśli ręce nie są tak duże jak kiedyś.

Post Merge: 26 Październik  2012, 12:43:39

Btw Arnold zagra też znowu Conana! Będzie to film, który pominie wydarzenia z Conana Niszczyciela (i oczywiście też Czerwonej Sonii i remaku) i będzie bezpośrednią kontynuacją Barbarzyńcy. Conan też ma być stary w tej historii więc Arnold będzie pasował do tej roli jak ulał, znacznie lepiej niż jakby miał zagrać znowu Terminatora.

Leon Kennedy

Fajnie wygląda! Conana ponownie zagra Arni???!!! Ta informacja została gdzieś potwierdzona, bo jeśli tak to jestem bardzo pozytywnie zaskoczony :D

Johnny Napalm

Aaa... wyżyłowany na maksa! I takiego Arniego chcę widzieć w Białym Domu... tfu! W kinie, rzecz jasna. Jak wypali ten projekt z Conanem, to będzie jego wielki powrót. Chyba autentycznie najlepsze wrażenie sprawia ze wszystkich debeściaków co grali w Expendablesach, z tej starej gwardii, bo Van Damme nie ma co z nim porównywać. Ten gość w końcu jest z lat czterdziestych.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Funky

Najlepsze wrażenie to robi Chuck Norris, facet starzeje się z godnością. A Schwarzenegger wygląda jak zmutowany James Dean (który jeszcze jest na sterydach :P) Wiadomo co to ma być za film? Bo sądząc po ekwipinku to chyba film akcji?

LelekPL

Podałem tytuł, jest imdb... No ale komedia romantyczna to z tego raczej nie będzie.

Co do Conana to tak, zostało to już oficjalnie potwierdzone.

Co do Chucka? No comment

Leon Kennedy

Kogo Chuck interesuje? Gościu już dawno na emeryturze i do końca tam zostanie. Arni to co innego i dzięki wszystkim, że w końcu wrócił, bo kino bez niego jakieś takie ubogie się wydawało...