Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Kobieta dla Bruce'a w TDKR.

Zaczęty przez Adolf, 14 Sierpień 2008, 20:13:27

El Cornetto

ale Filer mówiąc Meganka miał na myśli swoje Reno Megane. tak sądzę przynajmniej :]

Maxie Zeus


Cowboy

A mo?e odpu?cimi sobie ten w?tek? je?li nie ??czy si? on z przeciwnikiem (Catwoman, Poisyn Ivy*) to jest on ca?kowicie zb?dny. Niech poka?? par? razy Bruce'a z m?odymi pi?knymi paniamia i ju?. My?l? ?e tak b?dzie najlepiej.

*Jako sexowna, chora psychicznie zielarka-morderczyni która zawsze ma blisko siebie wiele ro?lin mog?a by si? ewentualnie pojawi? w filmie. Tylko nie wieszajcie mnie na krzy?, a zw?ok nie wrzucajcie rzeki. :'(
"The Bat-Man swiftly picks up the paper that the...
murderer stole from Steven Crane's safe..."

Leon Kennedy

CytatA może odpuścimi sobie ten wątek? jeśli nie łączy się on z przeciwnikiem (Catwoman, Poisyn Ivy*) to jest on całkowicie zbędny.

A ja Gacka połączyłem z Talią i dalej przy tym obstaje.

Cytat*Jako sexowna, chora psychicznie zielarka-morderczyni która zawsze ma blisko siebie wiele roślin mogła by się ewentualnie pojawić w filmie. Tylko nie wieszajcie mnie na krzyż, a zwłok nie wrzucajcie rzeki.

hmm... Piękna uwodzicielska zielarka o skłonnościach morderczych na tych, którzy niszczą matkę naturę, coś na ten wskroś by u Nolana przeszło ;)

m2reily

Przy??cze si? tu do tego co niektórzy postuluj?, kobiet? dla Bruce'a w nowym filmie powinna by? Talia, jak równie? widzia?bym j? jako g?ównego z?oczy?c?. W trzeciej cz??ci Batman musi doj?? ze sob? do ?adu, a rozdarcie mi?dzy uczuciem a obowi?zkiem jest ?wietnym  tego w?tkiem.         
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

Kadaver

Po zastanowieniu się też jestem za Talią.Jej postać ma duży potencjał, w dodatku łączyłoby się to z BB.

Cowboy

Cytathmm... Pi?kna uwodzicielska zielarka o sk?onno?ciach morderczych na tych, którzy niszcz? matk? natur?, co? na ten wskro? by u Nolana przesz?o ;)

Tak, ?wietna nast?pczyni Joker'a. Ju? widz? wiadomo?ci dla swoich ofiar w formie pomazanych li?ci, albo truj?ce "?ywe prezenty" wysy?ane ot tak sobie przez kuriera. W takiej formie Poisyn Ivy mog?a by u Nolana przej?? jak to trafnie uj??e?.
"The Bat-Man swiftly picks up the paper that the...
murderer stole from Steven Crane's safe..."

BD96

CytatSelina Kyle? Raczej malo prawdopodobne. Chociaz Nolan móglby ją urealnic.

A co przepraszam jest w niej nie realnego?
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

TheBeatles


BD96

Przecież ona jest świetnie wyćwiczoną zwyczajną kobietą. Żadne koty jej nie ożywiły.
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

Hydro

'O?ywienie przez koty' to pomys? Burtona, o ile mi wiadomo pojawi? si? tylko w 'Batman Returns' :)
It's a funny world we live in.

BD96

#86
TheBeatles nie sugeruj się w filmami czy żadnymi innymi adaptacjami - nie są do końca zgodne z komiksem. Zajrzyj do tematu "Catwoman" tam znajdziesz odpowiednią pomoc po jakie tytuły sięgnąć aby dowiedzieć się czegoś więcej. Osobiście polecam Catwoman Year One.

Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

(A)nonim

Ja tam po prostu polecam Batman Year One. ;)
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

BD96

Tak, owszem, wiemy, na boga. Ale jednak bardziej polecam CW YO - bardziej rozbudowana i miejscami ciekawsza geneza Seliny Kyle alias Catwoman. Zresztą sam podałem na początek Batman Year One jednak dokonałem edycji mojego posta - w takiej kwestii lepiej polecić Catwoman Year One.
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

(A)nonim

CytatAle jednak bardziej polecam CW YO - bardziej rozbudowana i miejscami ciekawsza geneza Seliny Kyle alias Catwoman.
Niepotrzebnie rozbudowana i gorsza geneza Catwoman. Dlatego po prostu polecam Year One.  ;)
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.