Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Kobieta dla Bruce'a w TDKR.

Zaczęty przez Adolf, 14 Sierpień 2008, 20:13:27

(A)nonim

Przykro mi ale prawa Hollywood są inne. ;)
Chociaż Nolan i tak jakoś nie wtrynia banalnych wątków miłosnych, a przynajmniej ja tego nie odczułem.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Mel

Nie tylko ty niczego nie odczułeś. Akurat pod tym względem film był "zimny".
Nie wiem czy to lepiej, czy tez gorzej, ale i tak bym tego wątku nie uwzględniała przy ogólnej ocenie filmu.

(A)nonim

IMHO dobrze że był właśnie zimny, bo i tak musieli iść na polityczną poprawność (i prawa marketingowe) wtryniając kobietę do BB. Dobrze że w TDK ją tak dobrze wykorzystali.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

DCman

Batman to nie James Bond ze w kazdej czesci jest mu kobieta potrzebna....nie otrzasnie sie po smierci Rachel
Wanna know why I use a knife?

(A)nonim

No tak ale istnieje taka żelazna zasada Hollywoodu że baba w filmie musi być. Dodatkowo jeszcze powinno się dodać geja, lub murzyna.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Filer

Jak będzie jakaś fajna laska to obowiązkowo musi się pojawić taki dialog:
Alfred: Paniczu, dlaczego umawiasz się z Megan Fox?
Bruce: Alfredzie, ona przypomina mi Rachel ;)))

El Cornetto

a nie powinno być
-"A dlaczego nie umawiasz się np. z Megan Fox, skoro masz kupę kasy tylko latasz w obcisłym kostiumie po nocach"?

Huntersky

Ale wtedy nie byłoby Meganki w filmie :(
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

El Cornetto


(A)nonim

Dajmy to nakręcić Bayowi, dodajmy Transformersy i Shię.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

Ta i wyjdzie sama napierdalanka. Niby też w pytę, ale kto ma ochotę patrzeć na jedną ciągnącą się akcję :P

Filer

CytatA po co wam Meganka w tym filmie? :]
Fakt, w domu mi wystarcza ;].

(A)nonim

Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Huntersky

No co ty, nie masz swojej Meganki w domu? To hit tego lata! Ja mam dwie :)
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Ralf

Hit sezonu Meganka w każdym domu. :) Do rymu mi wyszło :)