Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Goddamn Batman: It's lol time!

Zaczęty przez Mel, 11 Sierpień 2008, 13:29:33

Rexio

Cytat: franek w 21 Maj  2012, 18:13:36
"Ulubione czipsy Hitlera? - Prosto z pieca"
Niby to suchar ( a nawet może tost - skoro prosto z pieca ? ) ale i tak pojawił mi się uśmieszek na twarzy.

Cytat: franek w 21 Maj  2012, 18:13:36
A jak mówił na o chrzcie Polski w 966r to się go zapytałem "Czy pan to jeszcze pamięta?" a on mnie do dyrektora wywalił :\
Nie no u nas są fajni nauczyciele, zresztą szkoła jest lepsza. Mój to by powiedział coś w stylu " Panie Bartku (tylko przykład), może Pan się zdziwi ale Ja pamiętam nawet te czasy kiedy pańska  matka była młoda..."
heh... w każdym razie tu coś znowu ode mnie :

Juby

Coś ode mnie dla fanów The Big Bang Theory:

Rado

#152



Johnny Napalm

To ostatnie... rozłożyło mnie kompletnie.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

franek

Fani pająka cie zabiją bo "Batman nie ma szans bo nie ma supermocy, spider-man potrafi strzelać siecią i ma pajęczy zmysł, to spidey powinien ratować batmana, który nie ma szans" Bla bla bla.


Show Must Go On!!!

rocklee

Franek, sam robisz taki głupi stereotyp iż fani danego bohatera gnoją drugiego, ja uwielbiam spideya i opowiem taki żart:

na ringu staje superman i hulk, kto wygrywa? hulk! nie! to superman! nie! batman!

franek

Ja nie lubię pająka, przyjrzałem się mu trochę i mnie znudził. Z Marvela lubię Avengersów (Capt. America, Iron Man, Hulk, Black Widow, Hawkeye, Thor i Nick Fury), z DC Batmana i Supermana. Pająk próbuje być poważny a dla mnie jego problemy są... nawet ja mam większe. Spotkałem fanów pająka kiedyś, i ich właśnie powyżej cytowałem. Mam nadzieję że nie wszyscy są tacy. A co do żartu to myślę że wygrałby Jezus, albo Chuck Norris, zależy od wyznania.


Show Must Go On!!!

rocklee

1. Spidey właśnie nie chce być poważny, jest trollem w masce który robi sobie ze wszystkich jaja.
2. Pomyślmy... jeśli chodzi o główne uniwersum... traci dziewczynę gwen stacy która ginie przez jego największego wroga która okazuje się być z nim w ciąży... ostatnio jego ciotka byłą w szpitalu, przywdział czarny kostium i lał kingpina, nawet zdjął przed nim maskę i go postraszył ;) potem zawarł o ile dobrze kojarzę umowę z diabłem że zmieni on rzeczywistość, że babcia may będzie zdrowa ale on w zamian nigdy nie spotka mary jean i wtedy też stracił swoje nowe moce z mutacji i wrócił do wyrzutni sieci.
3. Spider-man ma mnóstwo takich historii, ale przypięto mu taką łatkę.

franek

Niby poważne tematy, ale całość śmiesznie wykonana. Takie jest moje zdanie. W Marvelu poważny to jest Punisher i nie wiem czy jeszcze ktoś


Show Must Go On!!!

Juby

Blade jest równie powa?ny co Punisher. Do nich dorzuci?bym jeszcze Wolverine'a. ;)

rocklee

Kto jest poważny w marvelu?

iron fist, blade, black tarantula, punisher, ghost rider, daredevil... innymi słowy marvel knights?

franek

Ale nie Spider-Man na pewno, poważne sprawy niszczy umowa z szatanem,jak to mówisz. Wg. mnie w Marvelu poważni są Punisher, Blade, Wolverine i Hulk.
Teraz coś na temat


Show Must Go On!!!

LelekPL


rocklee

Kłóć się dalej, to że spider mierzy się z nadnaturalnymi mocami, nie ujmuje mu powagi, jeśli sytuacja w której traci oko, jest w szpitalu, a ktoś atakuje jeszcze mj, to co jest poważne?...

Johnny Napalm

CytatAle nie Spider-Man na pewno, poważne sprawy niszczy umowa z szatanem
Kurcze, czegoś tu nie rozumiem. Franek, przeszkadza tobie w Spiderze ta umowa z silami nieczystymi, ale Blade jest już dla ciebie jak najbardziej poważny.
Chyba w to pierwsze jest łatwiej uwierzyć, niż w wampiry. :)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...