Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Dark Knight Rises - kto kolejnym wrogiem?

Zaczęty przez kelen, 06 Sierpień 2008, 19:04:45

Leon Kennedy

CytatJeszcze raz pytam jakim cudem może wykorzystać?

A chodź by takim, że po oglądnięciu tego filmu postanowi rozwinąć tą postać, a o koncepcji filmu możemy skończyć gadać, bo nie wiadomo jak będzie dalej...

CytatOk, podam inne przykłady, u Burtona był Joker, a u Schumachera Dwie Twarze więc Nolan dając ich w swoim filmie kierował się pewnie tym że zostali pokazani wcześniej.

Chodzi mi o rozwinięcie postaci...

(A)nonim

Ale po co? Kirk sam w sobie jest mało ważną i nieciekawą postacią, a jak zrobimy z niego Man-Bata to nie będzie spójności w uniwersum. Zaś z innym uniwersum ten Kirk nie będzie miał nic wspólnego.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

Ja zawsze lubiłem tą postać. Intrygowały mnie jego przemiany i walki z Gackiem...

Cytata jak zrobimy z niego Man-Bata to nie będzie spójności w uniwersum.

No cóż... coś za coś. Dawać trzeciego Gacka i zmiane klimatu i po problemie ;).

Huntersky

Jeśli będzie to nowa seria filmów - czemu nie. Ale po co się na siłę doczepiać do filmów Nolana? Byłbyś zadowolony, gdyby nowy RE opowiadał o stadzie zombie-wiewiórek? :)
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

(A)nonim

CytatNo cóż... coś za coś. Dawać trzeciego Gacka i zmiane klimatu i po problemie Mrugnięcie.
No tak, może się pojawić w innej wizji, nikt mu nie zabrania, ale to nie będzie rozwinięcie postaci która pojawi się w trzeciej części u Nolana, bo to będzie inne uniwersum. Aż tak ciężko to zrozumieć? ::)
CytatJa zawsze lubiłem tą postać. Intrygowały mnie jego przemiany i walki z Gackiem...
W świecie Nolana musisz odjąć te przemiany, więc pewnie walki z Gackiem też więc masz niezbyt ciekawą postać.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Mihcim

Stado zombie wiewiorek...ok ok wiem ze RE Filmy nie sa jakies Fantastyczne 1 byla dobra reszta juz takie jakies.
Dobra wracajac do tematu.
Juz mowilem wczesniej ze nolan jednak moim zdaniem powola Riddlera do zycia

Altair

Ciekawe czy Judge Law (Mam nadzieje ze dobrze napisalem imie aktora ;) )pasowalby na zagadke???

Mihcim


Hydro

Po dłuższym przemysleniu, moje ostateczne typy: Riddler i Catwoman + (ewentualnie) jacyś Mafiosi.

Riddler - Johny Depp albo tym popdobny
Catwoman - Angelina Jolie
                 Liv Tayler 
                 Penelope Cruise (ewentualnie).


It's a funny world we live in.

Leon Kennedy

#324
CytatByłbyś zadowolony, gdyby nowy RE opowiadał o stadzie zombie-wiewiórek?

;D.

Cytatale to nie będzie rozwinięcie postaci która pojawi się w trzeciej części u Nolana

Pisałem, ze chodzi mi o to, że nowy reżyser widząć tą postac w trzeciej części ( krótki epizod oczywiście, ale pewnie mało możliwy :'() postanowi jej dać szansę u siebie... czyli w pewien sposób zostanie ona rozbudowana.

CytatW świecie Nolana musisz odjąć te przemiany, więc pewnie walki z Gackiem też więc masz niezbyt ciekawą postać.

U Nolana go pewnie nie będzie ( doktorka ), a inny reżyser pokazałby i Doktorka i Man-Bata czyli przemianę i walkę z Gackiem... Czyli mamy to, co chciałem ;).

(A)nonim

CytatPisałem, ze chodzi mi o to, że nowy reżyser widząć tą postac w trzeciej części ( krótki epizod oczywiście, ale pewnie mało możliwy Płacz) postanowi jej dać szansę u siebie... czyli w pewien sposób zostanie ona rozbudowana.
Przykro mi ale nie. Tłumaczyłem to już chyba dziesięć razy, nie chce mi się kolejny.
CytatU Nolana go pewnie nie będzie ( doktorka ), a inny reżyser pokazałby i Doktorka i Man-Bata czyli przemianę i walkę z Gackiem... Czyli mamy to, co chciałem
Ech a wcześniej pisałeś tak:
CytatTo jest bardzo proste. Nolan wprowadza doktorka w trzeciej części na której kończy swoją przygodę z Gackiem. A nowy reżyser postanawia rozwinąć tą postać. W przypadku takiego rozwiązania Nolan mimowolnie ( albo z zamysłem... kto wie) dałby małą furtkę nowemu reżyserowi. Mimo, że światy niekoniecznie musiałyby być powiązane.
Czyli zmieniłeś zdanie i nie mamy tego co chciałeś.
A ja nie widzę przeciwwskazań żeby Man-Bat pojawił się w innym, nierealistycznym świecie.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

#326
CytatPrzykro mi ale nie. Tłumaczyłem to już chyba dziesięć razy, nie chce mi się kolejny.

Przykro mi, ale tak i jest to jak najbardziej możliwe. Koniec tematu z mojej strony.

CytatCzyli zmieniłeś zdanie i nie mamy tego co chciałeś.

Faktycznie trochę je zmieniłem, ale i tak dostałbym to co chcę w takim przypadku.

CytatA ja nie widzę przeciwwskazań żeby Man-Bat pojawił się w innym, nierealistycznym świecie.

A ja widzę jakiś problem? Nie. To jest pewne, że Nolan Man-Bata nie wprowadzi, ale kto wie co będzie po zakończeniu tej trylogii...

Altair

No i fajnie by było zobaczyć Hulka i Iron mana no i Lizarda i Scorpiona i Hobgoblina i Man-Bata.Przecież wszystkich da się urealnić nie?
np. Lizard to mała jaszczurka, która wyjada ze ścieków ogryzki sera, ale batman się jej przestraszy i ona zrobi takie ssss, a on aaaaaaaaaa!
Scorpion to złoczyńca, który nosi pidżamę z logiem Scoprpiona.
Hulk to duża zielona sałata, ulubiona potrawa Alfreda.
Iron man to handlarz złomu-bardzo groźny człek.
Hobgoblin to pseudo malarza, który wszędzie maluje dynie...
Man-Bat to sadysta, który przebiera się za różowego Batmana.
Ps.Coś mi te postacie nie pasują...ach tak większość jest z MARVELA...A taki film by fajny był... :(

(A)nonim

CytatPrzykro mi, ale tak i jest to jak najbardziej możliwe. Koniec tematu z mojej strony.
Nie. Dlaczego? Bo to nie jest kontynuacja czyli nie jest to rozbudowanie. Nawet w przypadku inspiracji. Bo to są dwie oddzielne postaci. Elseworldowi twórcy nie rozbudowują kanonicznego Batmana. Z mojej strony też EOT.
CytatFaktycznie trochę je zmieniłem, ale i tak dostałbym to co chcę w takim przypadku.
No nie, bo na początku chciałeś żeby Nolan wprowadził Kirka a ktoś inny Man-Bata. To że teraz chcesz żeby ktoś inny wprowadził i Kirka i Man-Bata jest tutaj nieważne.
CytatA ja widzę jakiś problem? Nie. To jest pewne, że Nolan Man-Bata nie wprowadzi, ale kto wie co będzie po zakończeniu tej trylogii...
Ktoś może go pokazać. Nie tego się czepiałem.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

#329
CytatNie. Dlaczego? Bo to nie jest kontynuacja czyli nie jest to rozbudowanie

Przecież wiem, ale dzięki Nolanowi zostałby wprowadzony do następnej części po króciutkim występie u niego... Przecież to proste. Nowy reżyser widzi tą postać u Nolana i myśli sobie kurcze muszę go wprowadzić u siebie i dać mu więcej czasu niż u Nolana. Uprościłem to zadowolony ;).

CytatNo nie, bo na początku chciałeś żeby Nolan wprowadził Kirka a ktoś inny Man-Bata.

Tak by było świetnie, ale moja druga propozycja też jest ok. Tak czy siak bym był zadowolony :).

CytatKtoś może go pokazać. Nie tego się czepiałem.

Spoko.

CytatPrzecież wszystkich da się urealnić nie?

Mam już dość tego całego urealniania >:(.