Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Bondy

Zaczęty przez Q, 21 Styczeń 2008, 14:44:53

vincent

Oczywiście, że to łykam i uśmiecham się z politowaniem czytając wypowiedzi, w których narzekacie na jakieś pierdoły ;)
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Człwowieknietopeż

To nie są "jakieś   pierdoły"
Mam 8 latek i jeztem fanem batmena.<br />Niestey, nie chcą mi zprzedać komiksuw o Batmanie, bo styłu jest flaga japoni bez białego tła.

vincent

No jeśli masz w domu kapliczkę z Bondem i się do niej modlisz to nie są.

Jeśli po prostu lubisz tą postać i cieszysz się na kolejny film, to wtedy są to właśnie wierutne pierdoły.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Człwowieknietopeż

Nie jestem psychofanem, a nawet zwykłym fanem, ale psują klayka, a to jest niewybaczalne 
Mam 8 latek i jeztem fanem batmena.<br />Niestey, nie chcą mi zprzedać komiksuw o Batmanie, bo styłu jest flaga japoni bez białego tła.

vincent

Dlaczego? To jest zupełnie nowe podejście. Masz ochotę na "klasyka", to obejrzyj stare odcinki.
Schematy są nudne. Brak schematów, łamanie konwencji jest sexy.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

franek

Akurat nie w tym przypadku :\


Show Must Go On!!!

LelekPL

hehehe no śmieć się tylko chce. W jaki sposób fakt, że Bond będzie pił piwo psuje w jakimkolwiek stopniu film? No bez przesady ludzie.

franek

nie będzie psuło filmu tylko klimat.


Show Must Go On!!!

LelekPL

Spaliny i używanie dezodorantów psuje klimat, a po zwiastunach widać wyraźnie, że Bond jest nadal nienagannie ubrany, stylowy z pięknymi kobietami, samochodami i w najwyższych sferach. To jest styl Bonda, a nie jeden tekst, który wymawia w filmie.

Funky

Niech sobie pije piwo ale niech będzie też martini, heh zresztą jemu (Craigowi) i tak nic nie pomoże (kobiety, fury, garnitury) skoro nie wygląda jak Bond i bliżej mu do gburowatego milczka. Taka podróbka świetnego Timothy Daltona.

Juby

Cytat: Człwowieknietopeż w 08 Sierpień  2012, 19:11:59
Nie jestem psychofanem, a nawet zwykłym fanem, ale psują klasyka, a to jest niewybaczalne 

Oni nic nie psują! Przecież nie wycinają scen z Martini w filmach 1-20 a zamiast tego wstawiają ujęcia z piwem, po prostu w tym nowym filmie pije co innego, a Skyfall chyba jeszcze nie zasługuje na miano klasyki.
Leon pił mleko, ale gdyby w filmie raz napiłby się herbaty to też byście psioczyli na psucie klimatu? Idiotyczna dyskusja. :P

Cytat: Funky w 09 Sierpień  2012, 03:21:10
Niech sobie pije piwo ale niech będzie też martini, heh zresztą jemu (Craigowi) i tak nic nie pomoże (kobiety, fury, garnitury) skoro nie wygląda jak Bond i bliżej mu do gburowatego milczka. Taka podróbka świetnego Timothy Daltona.

Przynajmniej on nie ma dziury w brodzie. ;)

TheDarkKnight

Podobno w filmie ma się pojawić piwo, ale również martini  :)

jakura

Craig jest zajebistym Bondem. Wreszcie widać, że to zabójca - bije od niego zarówno chłód, jak i pewność siebie i magnetyzm. Taki powinien być Bond. Wg mnie stoi praktycznie na równi z Connerym. Za to cipowaty Moore jest nie strawny jak stary gulasz;)
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.

Człwowieknietopeż

Moore to "święty" iksde
Mam 8 latek i jeztem fanem batmena.<br />Niestey, nie chcą mi zprzedać komiksuw o Batmanie, bo styłu jest flaga japoni bez białego tła.

franek

Cytat: jakura w 09 Sierpień  2012, 10:46:50
Craig jest zajebistym Bondem. Wreszcie widać, że to zabójca - bije od niego zarówno chłód, jak i pewność siebie i magnetyzm. Taki powinien być Bond. Wg mnie stoi praktycznie na równi z Connerym. Za to cipowaty Moore jest nie strawny jak stary gulasz;)

Wg. mnie Craig jest dobrym aktorem, ale nie do Bonda, nie jest taki elegancki, nie ma tego czegoś. Cipowaty Moore przynajmniej zapisał się w historii kina jako jeden z lepszych Bondów, a Craig ma mieszane opinie jeżeli chodzi o Bonda.

Jeżeli chodzi o napoje to jeżeli nie zrezygnują całkowicie z martini to nie będę miał nic przeciwko Heinekenowi.


Show Must Go On!!!