Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Pochwały

Zaczęty przez Juby, 29 Lipiec 2008, 18:40:02

król P

Fajnie że w serialach animowanych pojawił się Scooby Doo spotyka Batmana.

Diablo

Świetny layout forum, o wiele lepszy niż ten który miało stare forum BatCave.



Jednak mam pewną uwage - w rubryce "Aktualności" mogły by znajdować sie tematy o tematyce "świerzej" [czyli dotyczących nowych wydarzen ze świata Batmana, nowe serie, nowe filmy]. To by bardzo ułątwiło sprawe niektórym. Seeya!

PS: Ale i tak elipso-nietoperki górą.

(A)nonim

Nowy layout strony z "Co się stało z zamaskowanym krzyżowcem?" prezentuje się niesamowicie.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Anarky

Tu się całkowicie zgadzam, nie ma to jak promocja czegoś związanego z Batmanem
Ja wam pokażę!

Mick Knight

A mi się nie podoba. Jakieś takie dziwne dla mnie jest wklejanie kilku kadrów.O gustach się nie dyskutije ale te rysunki są narysowane makabrycznie.

kelen

Tak się składa, że to jeden kadr.

Mick Knight

Na jedno wychodzi. I tak mi się nie podoba.

Leon Kennedy

Jak na jedno?? Przed chwila pisales, ze nie lubisz jak sie wkleja kilka kadr naraz... Sam layout prezentuje sie dobrze, ale bywaly lepsze ;)

Destruktor


Booster

Tylko że na obrazku z Batmanem logo jest na brzuchu, a nie na klatce piersiowej.

RafBat

CytatTylko że na obrazku z Batmanem logo jest na brzuchu, a nie na klatce piersiowej.
"Zsunęło się" może?
To tak jak w tym kawale- co kobiety mają między piersiami w zależności od wieku? I tak w młodości mogą mieć TAM wisiorek/łańcuszek/naszyjnik etc. Z wiekiem może się TAM "pojawić"... pępek. Ups... znowu "męskoświński" żart, heh.  ;)

Destruktor

Booster, na czapce Mario w twojej sygnaturce logo "M" jest od razu nad daszkiem, a nie bliżej czubka.

Juby

Myślałem, że na wiosnę wrócicie do całego czarnego tła za stroną główna BC (zamiast padającego śniegu), a tu proszę jaka miła niespodzianka. Tło nie dość, że prezentuje się bardzo fajnie i klimatycznie, to jeszcze pasuje do wyglądu strony. Niby prosta zmiana, ale cieszy. ;D

Juby

Widzę, że w końcu ustawiony został na stronie głównej layout TDKR i to dużo lepszy niż ten w dziale o samym filmie. Wygląda fantastycznie! :o :)

Juby

Nareszcie. :D Po tylu latach doczekaliśmy się działu o pierwszym Batmanie w reżyserii Tima Burtona i to ponad 2 godziny przed planowanym czasem. Świetny pomysł z błyszczącym logo BatCave, na wzór symbolu Batmana z plakatu do filmu. O ile główny lay i pasek do filmu prezentują się dla mnie przeciętnie (bardziej klimatyczną wersję tego drugiego miałeś na sygnaturce), o tyle drugi layout (w cytatach) jest fantastyczny! A to w tle:


... po prostu genialne. :o

Wprawdzie trochę skromne to otwarcie (Panie W. wspominałeś mi coś o efektach specjalnych) ale czekam z niecierpliwością na więcej. Mam też jedno ALE i jedno pytanie.

> Ale dotyczy czasu filmu. Wiem, że to ja jestem tym, który wpłynął na wpisanie przy filmach ich polskich czasów trwania, do których dodałeś * z wytłumaczeniem. Jednak obecnie, kiedy prężnie rozwija się rynek Blu-ray (gdzie w każdym kraju filmy są w systemie NTSC) sądzę, że to jest niepotrzebne. Myślę, że powinieneś odwrócić formułkę (podać 126 minut i tłumaczenie, że w polskiej TV film jest krótszy). Taka sugestia. ;)

? Natomiast pytanie dotyczy budżetu filmu. Skąd ta liczba, inna od wszystkich znanych mi źródeł? Jestem bardzo ciekaw, choć pewnie uzyskam odpowiedź w którymś z działów. ;)