Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wasze ulubione/oglądane seriale.

Zaczęty przez Silent Dark, 24 Lipiec 2008, 14:45:13

LelekPL

No to ja dorzuce swoje:
Przyjaciele,
Bajer w Bel-Air
Swiat wedlug Bundych
13 Posterunek
Smallville (jedyny serial obyczajowy ktoremu dalem sie wciagnac, ale wytrzymuje juz tylko z oczekiwaniem konca)

To by bylo na tyle... raczej ogladanie filmow pochlania mi za duzo czasu abym mial ogladac jeszcze jakies tasiemcowate historyjki.

Juby

Zapomnialem jeszcze dodac do oglądanych przeze mnie seriali "Terminator: Kroniki Sarah Connor" ;)

Silent Dark

Cytat-Terminator The Sarah Connor Chronicles
CytatZapomnialem jeszcze dodac do oglądanych przeze mnie seriali "Terminator: Kroniki Sarah Connor" ;)
Witaj w klubie

batek_88

Zazwyczaj nie mam za bardzo czasu na oglądanie seriali ale takie moje ulubione to:
- Świat wedlug Bundych
- 13 Posterunek
- 13 Posterunek 2
- Prison Break (sezon 1 i  2 bo 3 to juz totalna porazka)

Mr.G

Slyszeliście o serialu "Dexter"? Nie chodzi mi tu o kreskówke, ale o serial o pewnym seyjnym mordercy. Ja slyszalem o serialu wiele dobrego i nagle wiadomośc na WP, ze od 2 września Dexter pojawi sie na TVN!
Radośc moja byla jednak przedwczesna bowiem bedzie on emitowany o 23:30... ::)
TVN se jaja robi.

Silent Dark

CytatRadośc moja byla jednak przedwczesna bowiem bedzie on emitowany o 23:30... ::)
TVN se jaja robi.
A co idziesz spac o 19:00? a tak na powaznie to czego sie spodziewaleś? taki serial jak Dexter musi byc emitowany jak najpó?niej (lepiej by bylo zeby byl tak równo o pólnocy) zeby dzieci tego nie oglądaly,bo znowu mamusie pisaly by listy do stacji,i by zdjeli Dexa z anteny ::) 

Maxie Zeus

Mój kumpel (fan seriali) uwielbia ten serial i dal mu ocene: 10/10. Ponoc fabula jest strasznie pogmatwana pod wzgledem psychologicznym (co zaliczac nalezy na plus).

Serial "Dexter" powstal na podstawie powieści Jeffa Lindsaya "Demony dobrego Dextera". Tytulowy Dexter to specjalista ds. analizy śladów krwi pracujący dla policji w Miami. Sympatyczny i pomocny, bardzo zaangazowany w wykonywaną prace. Mozna powiedziec, ze ma na jej punkcie hopla. W nocy jednak... nie, nie zaklada czarnego, gumowego wdzianka z peleryną w celu ratowania świata. Daje za to upust swym niepohamowanym, morderczym sklonnościom, zabijając sobie podobnych psychopatycznych morderców.
Mam nagrane oba sezony, ale niestety nie mam czasu na oglądanie... Mimo to, polecam !! ;)

codic

A oto ranking moich ulubionych seriali:
- LOST - pomimo tasiemca, nadal mój ulubiony serial, bo pierwszy, który zacząlem oglądac.
- Jericho - póki sie nie sko?czyl byl numerem jeden, jako ze tematyka (wojna nuklearna) niezwykle pasowala do moich zainteresowa?, zyskal miano miejsca 2 ;]
- House (M.D.) - postac doktora House'a przebija wszystkich, minusem serialu jest to, ze akcja ciągle toczy sie w jednym miejscu.
- Prison Break - ze wzgledu na serie 2 (dla mnie najlepsza) i 1. 3 naciągana, ale zobaczymy co pokazą w 4.
- Desperate Housewives - po prostu lubie sie pośmiac z glupoty pa? (bez obrazy, dla tych, które są na forum;) śmieje sie tylko z bohaterek serialu :P
- i kilka innych.. jak o czymś zapomnialem to dopisze.

odnośnie dextera, obejrzalem kilka odcinków, nie wiem czemu ale nie wciągnąl mnie. moze jak spróbuje jeszcze raz to mi lepiej podpasuje.
I'm willing to put my life on the line to do what I have to. But it has to be mine. No one else's!

Hydro

It's a funny world we live in.

Funky

Ja jestem ciekaw jakimi to nowymi glupotami zaskoczy nas po wakacjach serial "Klan"  ;D

batek_88

Hydro jeśli chodzi Ci o 4 sezon Prison Break to slyszalem coś ze od września mają zacząc krecic albo ma byc juz w USA dokladnie nie wiem. Prawdopodobnie do zycia ma powrócic Pani doktor Sara Tencredi(czy jak to sie tam pisze). Coś czuje ze bedzie gorszy niz 3 sezon ale zobaczymy

codic

1 września premiera sezonu 4 Prison Break :)
I'm willing to put my life on the line to do what I have to. But it has to be mine. No one else's!

Maxie Zeus

CytatJa jestem ciekaw jakimi to nowymi glupotami zaskoczy nas po wakacjach serial "Klan"
A ja jestem ciekaw jakimi to nowymi glupotami zaskoczy nas po wakacjach ''Moda na Sukces'' (czytaj: ''Nieko?cząca sie opowieśc'')
Co jak co.. ale ten serial jest wspólczesnym rekordzistą, jeśli chodzi o liczbe odcinków !! ;) Ponad 5000 !!

Funky

Tak "Moda na Sukces" chyba bedzie trwala do ko?ca świata a nawet dzie? dluzej :P Co do Klanu mam nadzieje ze moze wkreci sie jakiś nowy infantylny bohater. Moze wiecej czasu poświecą Ryszardowi Lubiczowi i jego rodzinie ;)

Chcialbym wiecej takich akcji

BTW scena przypomina mi ta starcie Batmana i Jacka Napiera w "Axis Chemicals" ;D

Chibi

Funky prawie jak w hollywoodzkich superprodukcjach xd
czy tańczyłeś kiedyś z diabłem w bladym świetle księżyca?