Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wasze ulubione/oglądane seriale.

Zaczęty przez Silent Dark, 24 Lipiec 2008, 14:45:13

Arkard

Firefly;
Prawdopodobnie najwspanialszy serial jaki kiedykolwiek uświadczylem, a ma jedynie 12 odcinków. Jest to praktycznie western SF, z wieloma ciekawymi rozwiązania, jak uzywanie broni palnej bo laserowa jest kontrolowana przez rząd, brak d?wieków w przestrzeni kosmicznej itp. Gorąco polecam.
Shield;
Mocny i twardy serial gdzie nikt tak naprawde nie jest czysto zly ani czysto dobry. Opowieśc o oddziale specjalnym policji. W roli glównej Michael Chicklis, czyli The Thing z Fantastic Four.
Dr House;
Zako?czenie ostatniego sezonu wbilo mnie w ziemie. Najlepszy odcinek: "Three Stories".
Weeds;
Bardzo przyjemny serial o wdowie, która zajmuje sie sprzedazą trawki.

obro?a

moje ulubione seriale w kolejnosci przypadkowej:

z archiwum x
the wire
the shield
twin peaks
sopranos
rzym
cudowne lata
gotowe na wszystko

Funky

Świat Wedlug Kiepskich - Wiadomo ze nie jest to zadne arcydzielo, ale przynajmniej jest zabawny. Mozna sie odprezyc przy pomyslach Ferdka. Moim ulubionym bohaterem jest Marian Pa?dzioch, najbardziej inteligentny lokator kamienicy do tego wredny ale udaje dobrze wychowanego.

Świety - Roger Moore jako Simon Templer dzisiaj klasyka.

Co ludzie Powiedzą - Brytyjski humor w najlepszym wydaniu. Niezapomniana Hiacynta i Powolniak uwielbian ten serial.

Silent Dark

Zapomnialem wymienic "Świata wedlug Bundych" :D naprawde niezly serial :D lubie tez serial "Detektyw  Monk".

Firm

"Swiat Wedlug Bundych" to porazka jak i malo na świecie i nie wiem czemu co drugi polak tak sie tym zachwyca.

Huntersky

<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Firm

Ale to nawet nie jest zabawne.
Komedie mozna podzielic na pewny schemat:

Zabawne ze wzgledu na sceny, dialogi, fabule, pomyslowośc i jakieś skecze.

I te

Zabawne ze wzgledu na glupote, postepowania bohaterów są tak glupie ze az nas rozśmiesza.

Married with Kids (czy jak to sie nazywa) nie zalicza sie do zadnych z wyzej wymienionych. To co tam sie dzieje, ma byc zabawne, oni starają sie zrobic co ma rozśmieszyc widza. Jedyną rzeczą, którą u mnie wywyolują to uczucie gniewu i furi, ze coś takiego nawet powstalo. Nie, nie śmieszy mnie facet, który zaraz ma wybuchnąc placzem krzycząc jak HULK a w tym samym momencie cala rodzina do tej sytuacji odlicza i ucieka z domu. Nie śmieszy mnie gośc, który wchodzi do domu i widząc Ojca sąsiądniej rodziny próbuje go pocieszyc a w tym samym momencie ojciec pyta sie go czy ma jakieś drobne, ten zaś wyciąga banknoty i przeszukuje kieszenie mówiąc, ze nic nie ma.

Taki humor mnie nie śmieszy...Ameryka?ski humor mnie nie śmieszy (w wiekszości), bowiem czasami coś śmiesznego ma miejsce:

Hankock i scena w wiezieniu (twoja glowa jego odbyt), czy wiekszośc filmów z Jack Blackiem.

Mr.G

Wole "Świat wedlug Bundych" 100 razy bardziej niz "Świat wedlug Kiepskich", który jak dla mnie jest zenujący...
Ale to juz jest chyba kwestia gustów.

Silent Dark


MJ

Moje ulubione seriale:
Dr House-mój ulubiony serial, glówny bohater wymiata,cyniczny, wredny i szczery az do bólu,
Detektyw Monk-tez bardzo lubie momentami nawet śmieszy, ciekawy proces rozwiązywania zagadek,
39 i pól-bardzo fajny serial o punku przed czterdziestką,
13 posterunek-Cezary Cezary i reszta zalogi,
Aniol Ciemności-serial o wampirze który ratuje ludzi od innych demonów.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Mr.G

Cytat: MJ w 02 Sierpień  2008, 10:50:48
Dr House-mój ulubiony serial, glówny bohater wymiata,cyniczny, wredny i szczery az do bólu,

Od niedawna oglądam ten serial i szczerze zaluje, ze nie zacząlem wcześniej. Jak wspomnial MJ, postac glównego bohatera jest niesamowita... Taki troche dzisiejszy Sherlock Holmes w świecie medycyny, który ma jedno zdanie na temat wszystkich.

MJ

"Wszyscy klamią"
: 02 Sierpie?  2008, 11:02:42

 Chcialbym go kiedyś zobaczyc w roli podstarzalego Batmana.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Hydro

#27
Aktualna lista:

- Przyjaciele
- Skazany na ?mier?
- ?wiat wed?ug Kiepskich
- Miodowe Lata
- Rodzina zast?pcza
- Detektyw Monk
- Joey
- Allo, allo
It's a funny world we live in.

Philips V38

#28
Zapomnialem jeszcze do mojej listy dopisac świetny serial s-f  " Ziemia 2 " z 1994 roku.

http://pl.youtube.com/watch?v=hMRrhh7JQ8M&feature=related
Boisz się odezwać i boisz się być sobą, napisali ci w gazecie, że myślenie jest chorobą. Zasłania ci normalność brudny sztandar fanatyka, fałszywa religijność, zakłamana polityka.

Chibi

Cytat: MJ w 02 Sierpień  2008, 10:50:48
13 posterunek-Cezary Cezary i reszta zalogi,

mysle ze posterunek tez mozna zaliczyc do grona kultowych xd
czy tańczyłeś kiedyś z diabłem w bladym świetle księżyca?