Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Ultimate Batman

Zaczęty przez (A)nonim, 26 Czerwiec 2008, 21:41:09

Grim Knight

Niemniej... patrząc serio realistycznie... twój pomysl nie mialby zbyt duzych szans. Zwróc uwage, ile czasy móglby egzystowac z takim okaleczeniem, na nowo je rozdrazniając i uzywając tej zasklepiającej rane krwi...
Jeśli przezylby dwa lata, to bylby sukces, jeśli dluzej, juz cud :D
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Huntersky

To tylko pomysl. Najwazniejsze jest to, ,,uśmiech" otrzymal od Batmana. :)
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

(A)nonim

To znaczy trzeba sie jeszcze zastanowic czy w ogóle chcemy poszerzony uśmiech, który jest dosyc nowym wynalazkiem? Z tym rozcinanym uśmiechem to troche przesada, przedobrzenie tej postaci, pojawia sie myśl "tak jasne", a w Ultimate chodzi o odwrotnośc takiej sytuacji.
Glówny problem z Jokerem polega na tym ze to jest postac która powinna zaskakiwac, a trudno dla niego znale?c coś świezego, coś co by nadalo mu magie, co zaciekawi i zaszokuje czytelnika.
Moze jeszcze tak, w reboocie wolalbym jednak widziec klasycznego Jokera, jednak w czymś takim jak Ultimate, mozna by z nim pokombinowac dla przykladu dam Green Goblina którego zmienili drastycznie, niejedna osoba narzekala a wyszlo bardzo ciekawie.

I Green Goblin wersja Ultimate:

Moze wiec chodzi o coś takiego:


Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Firm

Ze światem Spider-Mana chodzi o to, ze jest nastawiony na walke. Owszem Batman sie bije ale nie ma odbijania sie od budynków przebijania sobą ścian, wyskakiwaniem z okna na 32 pietrze i walenie cialem w ziemie. Green Goblin zostal tak zmieniony aby byl silnym, walecznym stworem, który moze tak pobic Pająka, ze niejeden bedzie sie zachwycac.

Batman jest raczej detektyem i nigdy nie pasowala mi wizja przypakowanego Jokera, zawsze bardzo mnie draznila. Te twa rysunki z The Batman i komiksu (nie wiem jaki) wybralbym dreadowego blazna bo po prostu wedlug mnie jest lepszy. Juz byl wolal widziec Jokera z szramami na twarzy, które tworzą uśmiech i które Joker zaslanialby za jakąś maską klauna czy coś w ten dese?.

(A)nonim

CytatJuz byl wolal widziec Jokera z szramami na twarzy, które tworzą uśmiech i które Joker zaslanialby za jakąś maską klauna czy coś w ten dese?.
No nie wiem czemu zniknelo zdjecie z Mrocznego Rycerza. O pomyśle z maską tez myślalem. I Joker przypakowany tez mi nie odpowiada.
A z tym przypakowaniem Green Goblina tez nie jest do ko?ca tak. Ma on byc po prostu powaznym przeciwnikiem tu nie ma mizernej formy i jest nie tylko niebezpieczny dla Spidermana ale tez dla helikopterów, czy czolgów. Jednocześnie nie licząc jego debiutu jest bardzo inteligentny chociaz zupelnie szajbniety (i jak to przedstawiono, cudo!).
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Grim Knight

Joker nie moze byc przypakowany. On musi byc szczuply, ale umieśniony, napiety jak struna.
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Mel

W pelni zgadzam sie z Grimem...

Ale mamy tu do czynienia z Ultimate. Wszystko moze byc mozliwe... Nawet z Jokera mogliby zrobic śmierdzącego grubasa o cechach Violatora...

Firm

Jeżeli miałbym widzieć jakąś zmianę, to tą która polegała by na tym, iż początkowo Joker nosił by maskę na twarzy. Dopiero w jego późniejszej ewolucji wyzbył by się jej.

MJ

Skoro Ultimate to u mnie Joker miałby normalny kolor skóry, nienaturalny szeroki uśmiech ( taki jaki mają ofiary gazu Jokera ) byłby łysy albo z dredami i wszystko robiłby dla kasy.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Mel

...Jakbyś pisał komiksy, to bym ci nogi z czterech liter powyrywała :D

Wiem, ze to twoja wizja, ale tak czy siak zawsze znajdą się fanatyczni krytycy.

MJ

Miało być całkiem inaczej musisz przyznać że według mojej wizji by było.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Huntersky

Całkiem inaczej w granicach zdrowego rozsądku :P
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

(A)nonim

Cytat: MJ w 07 Grudzień  2008, 13:37:13
Miało być całkiem inaczej musisz przyznać że według mojej wizji by było.
Nie musi być całkiem inaczej. Powiem nawet że zmian naprawdę drastycznych w Ultimate jest całkiem mało. Nie krytykuję twojej wizji jakby co. ;)
Dobra może rozkręcę temat ponownie.
Mel jakieś pomysły na starego poczciwego klauna? Harley? ;D
Pomysły na Jima Gordona. Jaki ma stosunek do Batmana (pamiętajmy że w pierwszych komiksach o Batmanie był do niego nastawiony negatywnie), czy zna/pozna prawdę?
Catwoman? Szczerze tutaj nie mam żadnego pomysłu żeby ta postać była świeżo i ciekawie przedstawiona.
Pingwin - zwykły gangster, czy zdeformowane dziwadło?

P.S. Loeb niech zdycha w piekle! Albo przynajmniej przestanie pisać komiksy.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

MJ

Może Two-Face'owi zrobiliby twarz oblaną kwasem ale w poziomie ;] a ze Scercrow'a zrobiliby napakowanego kolesia , który żeby kogoś przestraszyć zachodzi od tyłu robi buuuu. Tak na serio to jakoś ciężko mi sobie wyobrazić jak miałyby wyglądać niektóre postacie w Ultimate np Bane albo Killer Croc.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

(A)nonim

CytatTak na serio to jakoś ciężko mi sobie wyobrazić jak miałyby wyglądać niektóre postacie w Ultimate np Bane albo Killer Croc.
Zależy jak to Ultimate miałoby wyglądać. Przecież można nawet iść w odwrotną stronę większą fantastykę.
Bane w wersji realniejszej to nie problem, najemnik, obojętnie czy były więzień, żołnierz, czy co tam chcemy, tak jak w oryginale przypakowany, inteligentny, mistrz w tym co robi. Venom jest dodatkiem, nie pompuje mu mięśni, ale działa raczej na zasadzie arcymocnego dopalacza. Dodatkowo Venom nie jest przyjemny, silnie uzależnia i wyczerpuje organizm. Batman może być pierwszym zleceniem którego nie udaje mu się wykonać i Bane bierze sprawę zbyt osobiście. I naprawdę na poważnie.
Killer Croc - choroba skóry, tatuaże, modyfikacje ciała, obojętnie. Może mieć jakiś fetysz związany z krokodylami, przykładowo wrestler który gołymi rękami zabił krokodyla (tak głosi reklama), niestety zadłuża się u nieodpowiednich osób i teraz gołymi rękami musi zabijać inny rodzaj gadziny w ramach zapłaty.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.