Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Propozycje dotyczące BatCave i forum

Zaczęty przez Q, 20 Styczeń 2008, 20:02:45

kelen

Może zamiast typowych "walk" postaci można by było poddawać ocenie aktorów grających tą samą rolę, bądź wydarzenia.

Juby

FILM vs FILM
SERIAL vs SERIAL
POSTAĆ z filmu bądź serialu vs wiadomo co
Komiks kontra komiks
itd.

Q

Tylko czy sondy maja być jednorazowa np.
film vs. film, a później komiks vs. komiks, czy też tworzona jest grupa z danej kategorii i następnie dochodzi do bezpośrednich pojedynków, aż wybrany zostaje najlepszy.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Jak dla mnie to to już od was zależy. ;)

I wiem Q, że update mógłby wyglądać jeszcze lepiej, ale skoro wygląda bardzo dobrze, mimo iż prosto, to czy przy kombinowaniu z nim, nie mogłoby się przekombinować?

Q

Dlatego już na etapie propozycje niektóre pomysły są konsultowane z użytkownikami, by nie doszło do przekombinowania, ale to nie wyklucza, że można troszkę coś ulepszyć. Ale może inne osoby będą miały jakieś ciekawe pomysły.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

Jesli idzie o sondy versus to rowniez jestem za.

CytatCzy przy informacjach o update'ach chcieliby?my by by?a mo?liwo?? rozwini?cia informacji, tak by pozna? wi?cej szczegó?ów o update'ecie (np. w przypadku "Nawi?za? do Batman" info jaka informacja zosta?a dodana).

Tak!!

Q

Mo?esz rozwin?? jakie informacje chcia?by? widzie? przy update'ch?

Czy przy komiksach chcieliby?cie by by?y podawane tak?e daty trafienie do sprzeda?y, a nie tylko daty ok?adkowe?
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

#112
Cytatnp. w przypadku "Nawiązań do Batman" info jaka informacja została dodana

Chodźby takie. Inne nie bardzo mi do głowy w tej chwili przychodzą...

CytatCzy przy komiksach chcielibyście by były podawane także daty trafienie do sprzedaży, a nie tylko daty okładkowe?

Oczywiście, że tak.

PS: Kalendarz by się również przypadł jak na stronie "S"

Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

No tak, ale proponowałbym by było w takiej samej formie jak u "S" czyli gdzieś z boku na główniej stronie, a nie w formie trzeba sobie jeszcze kliknąc... Ja osobiście nawet o tym zapominam momentami.

Q

Na głównej stronie jest kalendarium nad newsami, gdzie są wyświetlane informacje z konkretnego dnia.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Atlantis

Tak pomyślałem że można by na forum udostępnić parę funkcji:

- kilka designów forum
- możliwość zmieniania sobie wyświetlanego nicku
- można by na stronie zrobić coś podobnego jak na KomiksyNaEkranie, możliwość utworzenia konta "na stronie", dodawanie znajomych i wysyłania artykułów przez czytelników, oczywiście po dokładnej kontroli przez redakcję żeby bałagan się nie narobił, a z drugiej strony serwis dalej by się rozwijał.

A tak poza tym to gratuluje pomysłu na menu. Odnośniki do forum, strony, i strony o Punisherze (domyślam się że robi ją ktoś z BatCave?) http://www.batcave.098.pl/

Cowboy

A może komentarze na BC mogli by dodawać tylko zarejestrowani użytkownicy? ograniczyłoby to anonimowe spamowanie i wyzwiska, bo takiego kogoś by się zbanowało, i ani na forum ani na komentarze taki łotr by się nie dostał.
"The Bat-Man swiftly picks up the paper that the...
murderer stole from Steven Crane's safe..."

Mel

Nie za ostro trochę? I tak już mamy mało zwolenników Batmana komentujących posty

Cowboy

A nie pamiętasz choćby komentatora Juri? Bronił swoich racji przekleństwami, obelgami, i tym podobnymi. Zresztą sam Roy_v_beck wcale nie był lepszy strasznie broniąc Egmontu który w swoich argumentach wyzywał Juri od kurw, czy F od kretynów bez większego powodu. Komentarze powinny być integrowane z forum tak jak jest na DCM, każdy kto dopuściłby się takich zachowań został by wypieprzony z hukiem, ze komentarzy, i z forum.
"The Bat-Man swiftly picks up the paper that the...
murderer stole from Steven Crane's safe..."