Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman v Superman: Dawn of Justice.

Zaczęty przez b.p., 21 Lipiec 2013, 01:13:07

b.p.

It's official. Czas na nowy w?tek! ;D

Pomys?y, przemy?lenia, propozycje?

Mega ciesz? si?, ?e film b?dzie inspirowany Powrotem Mrocznego Rycerza, cho? przez to raczej nie ma co liczy? w przysz?o?ci na live-action b?d?cy wiern? adaptacj? tego komiksu. Oby Batman by? jak przelany z komiksu na ekran. Oby?my byli rozgnieceni przez ten film.

Brace yourselves, Earth's Mightiest Heroes. World's Finest are coming.
And they're gonna kick your asses.



Rado

?o Jezus Maria... Mój ulubiony tekst z TDKR pomo?e im opowiedzie? t? histori?? Jestem ogromnie zaintrygowany.

Filmik z Comic Conu http://www.youtube.com/watch?v=2spdUrYi6-c#

PS. Nie wiem czy ten w?tek nie powinien nazywa? si? "Man of Steel 2" czy co? w tyn stylu, bo je?li dobrze rozumiem, to nie b?dzie to osobny film Batmana i Supermana, tylko go?cinny wyst?p Bruce'a w sequelu "Man of Steel", right?

b.p.

#2
Tytu? filmu nie jest jeszcze wybrany, jak stwierdzi? Goyer zapytany pó?niej na innym panelu SDCC. Ale w?tpi? czy b?dzie to "Man of Steel 2". Logo filmu, po??czone znaki eSa i Batmana sugeruj?, ?e b?d? oni równoprawnymi postaciami, a nie, ?e b?dzie to go?cinny wyst?p Batmana w filmie o Supermanie.

Moim zdaniem tytu? filmu powinien wygl?da? do?? prosto i brzmie? "Batman/Superman" albo "Batman vs. Superman", albo przy odwrotnym u?o?eniu nazw obu postaci. Oby tytu?em nie by?o "World's Finest", poniewa? jako przydomek, znany szerzej tylko w USA, b?dzie bardzo s?aby marketingowo. Wi?kszo?? lokalnych dystrybutorów i tak przet?umaczy?aby tak, jak zaproponowa?em powy?ej. "Najlepsi/Najwi?ksi na ?wiecie"? Ta fraza jest tak niedookre?lona (w przeciwie?stwie do "Mrocznego Rycerza" czy "Cz?owieka ze Stali"), ?e nie ma sensu si? sili? i nawi?zywa? do kanonu.

Jest jedna, jedyna rzecz, która mnie gryzie a propos wczorajszego brejking niusa, a mianowicie znak Batmana.



Nie wiem czy to, co zobaczyli?my na SDCC to ostatcezna wersja logotypu filmu, ale o ile znak Supermana a'la "MoS" bardzo mi si? podoba?, a o tyle znak Batmana jest bardzo..."dziecinny". Wola?bym znak nawi?zuj?cy do "Arkham".


Rado

Mmm, no dobrze, chociaż te newsy mnie trochę w błąd wprowadzają, bo wszędzie czytam, że "Snyder ogłosił kontynuację MAN OF STEEL, w której będzie Batman" lub nawet news na naszej stronie zatytułowany "Sequel Man of Steel z Batmanem". Niech na razie tak zostanie wtedy, później się najwyżej zmieni, gdy już się wyklaruje tytuł filmu itd.

A tak generalnie, to jestem bardzo podjarany tym projektem. Zobaczyć Supermana i Batmana na ekranie, do tego jeszcze najprawdopodobniej walczących, to dosłownie spełnienie marzeń. Dla mnie filmowy news roku.

Co do symbolu Nietoperza, to mnie się podoba. Jak już ktoś skomentował w newsie, trochę podobny do tego z Brave and the Bold, jednak bardziej zadziorny. Podoba mi się moment na filmiku, w którym symbol nagle się pojawia za dużym "eS".

Internauci już tworzą swoje wersje kombinowanych symboli.


Adriann

Mam tylko nadzieję że:
- Nie będzie w tym filmie znowu motywu ataku kosmitów a opowieść skupi się na bardziej...ludzkich wątkach.
- Pojawi się nowa wersja Jokera;3
- Batman będzie pracował już kilka latek.

franek

Skoro pojawia się nowy Batman to wszystko będzie nowe w jego świecie, w tym Joker jeśli się pojawi w filmie. Co do ataku kosmitów... Jest mi obojętne jak będzie wyglądała fabuła, ze wszystkiego można zrobić coś fajnego ;) Poza tym jeśli nie kosmici to co Bat i eS by robili razem? Nie sądzę żeby Superman zawracał sobie głowę tymi przyziemnymi sprawami Bruce`a, on ma na głowie cały kosmos  ::)


Show Must Go On!!!

Adriann

Chodzi?o mi o to ?e mam nadziej? na zobaczenie Jokera w filmie;P
Licz? na opowie?? w stylu animowanego world's finest

camel

Jeśli to ma być sequel Man of Steel, to nie jestem zadowolony.Wygląda że jest to pomysł desperacki i nieprzemyślany.
Logo Batmana imo słabe, nie wiem czemu nie powróciła elipsa, bądź ten z Arkham.

franek

Elipsa jako logo Batsa to by było coś :D To pokazywane logo to na pewno oficjalne?


Show Must Go On!!!

Rado

Jaka elipsa? Przecie? to ma by? logo World's finest, czyli kombinacja symbolu Batmana z Supermanem. Widzieli?cie kiedy? takie z elips??

CytatTo pokazywane logo to na pewno oficjalne?

Zack Snyder "pu?ci?" to na Comic Conie, wi?c z ca?? pewno?ci? mo?na powiedzie?, ?e to oficjalne.

szymqw2

Szczerze nie chce być złym prorokiem ale trochę obawiam się jak potoczy się ten film. Nie oszukujmy się Man of Steel najwybitniejszym filmem na świecie nie jest i recenzenci raczej za szczęśliwi nie byli. Obawiam się historii w stylu Iron-man 2. Czyli nie wiemy co chcemy pokazać w tym filmie.

franek

Chodziło mi o to żeby Batman w filmie miał logo z żółtą elipsą, a nie żeby filmowe logo było z elipsą ;)


Show Must Go On!!!

camel

Uzupełniając co napisał franek- na stroju elipsa, nietoperza z elipsy można w eSke wmontować.
Martwi mnie tez lapanie sie za motywy z The Dark Knight Returns....chwile po Rises. Moze sama relacja Batman-Superman bedzie wygladala jak w tym komiksie? Nie bylobytak zle.

Rado

Strój Batmana jest oczywi?cie jeszcze niezaprezentowany, wi?c niewykluczone, ?e elipsa na nim b?dzie. Z Twojej wypowiedzi wynika?o, ?e logo World's finest jest "s?abe", bo nietoperz nie ma elipsy lub nie jest w stylu gry z serii Arkham.

Te? jestem ciekaw na jakiej podstawie zbuduj? konflikt Bruce'a z Clarkiem. Na pewno nie b?dzie tak jak w komiksie. Sequel Man of Steel to jeszcze za szybko, ?eby przedstawia? Supermana pracuj?cego dla zepsutego kraju.

camel

Rado, wyciągnąłeś zły wniosek, bo nie napisalem ze logo jest zle gdyz nie jest tym z Arkham czy tym ktore bylo u Burtona, tylko dlatego ze jest słabe. Reszta to byla moja wlasna propozycja, nie majaca zwiazku z nowym logiem.

Jesli chodzi o relacje Clark-Bruce mamy zaznaczone ze eS chce dogadac sie z Bialym Domem. Bruce moze miec swoje zdanie na temat aparatu wladzy, zreszta Batman powinien byc bardziej niezależny.