Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Oceny filmów o Batmanie

Zaczęty przez Juby, 18 Kwiecień 2008, 14:54:53

Który film fabularny o Batmanie jest najlepszy?

Batman: The Movie
Batman (1989)
Batman Returns
Batman Forever
Batman & Robin
Batman Begins
The Dark Knight
The Dark Knight Rises

Juby

Silent Dark, a gdzie twoje poprzednie oceny, bo nie wiem, które z juz przez ciebie wystawionych zmienic, gdy bede wyliczal średnią.

Silent Dark

Poprzednie są nieaktualne.Usunąlem je bo średnia nie byla by dobrze wyliczona.Te oceny które wystawilem ponizej są aktualne i to je zalicz do średni.

Juby

Ale nie pamietam jakie daleś wcześniej i nie wiem które usunąc.   :P

Funky

"Batman Mask Of The Phantasm" - 9,5/10 (Byloby wszystko ok ale akcja jest dla mnie troszke zbyt chaotyczna. Tutaj przeszlośc Bruce`a a zaraz tera?niejszośc. I dlatego ma 9,5 ;) )

"Batman & Mr. Freeze SubZero" - Porządna historia, Robin coraz bardziej samodzielny. Do tego dobra animacja 7,5/10

"Batman & Superman The World Finest" - Odrzucala mnie kreska Jokera i jakiś taki zbyt dziecinny 6/10

"Batman Beyond Return Of the Joker" - Po "Masce Batmana" mój ulubiony film anonimowany. Joker wko?cu jest psycholem, film brutalny ze świetnymi scenami w Arkham. Minusem jest powrót klauna. 9/10

"Batman Mystery Of The Batwoman" - Ot co przecietna historyjka moim zdaniem gorsza od "Batmana i Supermana" 5/10

"The Batman vs Dracula" - Na tle przecietnego serialu film wypada naprawde dobrze. Minus to wygląd Joksa 7,5/10

Grim Knight

MOTP: 9/10

Subzero: 7/10

B&S: 9/10

BB: 9/10

B:MOTB: 5/10

BvsD: 8/10
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Silent Dark

#80
Tym razem odświezylem sobie sage pelnometrazowych filmów animowanych.

BATMAN: MASK OF THE PHANTASM  10/10

BATMAN AND SUPERMAN: THE WORLD FINEST 10/10

BATMAN & MR. FREEZE: SUBZERO 9/10

BATMAN: MYSTERY OF THE BATWOMAN 8/10

THE BATMAN VS. DRACULA  10/10

BATMAN BEYOND RETURN OF THE JOKER  8/10

JaRo

 Po niedawnym odświezeniu i sporych przemyśleniach kilka Batfilmów ma u mnie zmienioną ocene, otóz:

"Batman" = 12 / 12 (tak jak bylo).

"Powrót Batmana" = 12 / 12 (tak jak bylo).

"Batman Forever" = 10 / 12 (tak jak bylo).

"Batman i Robin" = 6 / 12 (zmiana, wcześniej bylo 7 na 12).

"Batman: Początek" = 6 / 12 (zmiana, wcześniej bylo 7 na 12).

"Batman zbawia świat" = 5 / 12 (zmiana, wcześniej bylo 6 na 12).

BAT MAN zanim wyjedziesz i jeśli znajdziesz troche czasu to postaraj sie wyliczyc średnią z dotychczasowych ocen. Zobaczymy jak sie sprawy mają.
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

LelekPL

No to ja dodam jeszcze:
The Dark Knight 10/10
Ide dzisiaj 3 raz :) Moglbym dac malenkiego minusa za niewytlumaczony do konca "los" Denta, ale boje sie ze Joker sie zezlosci, a jego nie chce denerwowac :P

Juby

JaRo... alez bardzo prosze. ;D

Batman the Movie:
4,29
Batman:                  8,54
Batman Returns:    8,75
Batman Forever:    5,50
Batman & Robin:    2,29
Batman Begins:      8,57
The Dark Knight:    10,0 (póki co  ;D)

Animowanych nie wyliczalem. Nie chcialo mi sie, po za tym i tak mają na razie malo glosów.  ;)

JaRo

 A dziekuje. Jak na razie 'Powrót Batmana" jest na prowadzeniu. Jest dobrze (TDK ma za malo glosów, aby uznac go tym najlepszym... przynajmniej na razie).
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

Arkard

Teoretyczie The Batman Serial z lat 40-tych to nadal FILMY, wiec je tez wliczam.

TBS - 5/10
Batman The Movie - 6/10
Batma 1989 - 7.5/10
Batman Returns - 4/10
Batman Forever - 4/10
Batman & Robin - 5/10 za to ze jest wspaniala komedią
Batman Begins - 8.5/10

Mask of the Phantasm - 9/10
Return of the Joker - 8.5/10

Juby

Cytat: Arkard w 29 Lipiec  2008, 20:08:52
Teoretyczie The Batman Serial z lat 40-tych to nadal FILMY, wiec je tez wliczam.

Ale ja przy wpisywaniu średniej nie. To serial kinowy nie film.  ;)

Cytat: Arkard w 29 Lipiec  2008, 20:08:52
Batman & Robin - 5/10 za to ze jest wspaniala komedią

No i tu masz racje.  ;D

Arkard

CytatTo serial kinowy nie film
Tyle ze serial kinowy to wlaśnie film pelnometrazowy pociety na kawalki:
http://en.wikipedia.org/wiki/Serial_(film)

Hydro

BAT MAN, moze do sondy dodac The Dark Knight?

The Dark Knight - 10/10 (jakby co ;))
It's a funny world we live in.

Juby

#89
Hydro... ależ proszę bardzo. Ja będę wiec kolejnym (mam nadzieje, ze nie ostatnim  ;D), który poda swoją ocenę TDK...

THE DARK KNIGHT:  10/10 (najlepszy film o Batmanie)  8)