Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Co nowego przyniesie nam kino?

Zaczęty przez Leon Kennedy, 28 Styczeń 2008, 20:48:16

Leon Kennedy

Oby, bo Lara zasługuje na wszystko co najlepsze. A po namyśle ta panna może dać radę.

LelekPL

Film twórcy Prisoners i Sicario:
https://www.youtube.com/watch?v=9Cx8sMqQjJ4

Czyżby film, który w końcu zbawi ten przeciętny rok? Mam nadzieję, bo póki co nie widziałem nic szczególnego w tym roku, a moje jedyne dwie 8/10 (Zootopia i 10 Cloverfield Lane) są raczej naciągane.

Q

Czyżbyś obniżył ocenę dla "Nice Guys"?
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

LelekPL

Zapomniałem o Nice Guys ;) Dzięki. Ale też nie wiem czy utrzymają ósemkę. Niedługo zrobię sobie powtórkę.

Q

#574
Zwiastun filmu "Logan", czyli zdecydowanie coś w innym stylu niż do tej pory.

! No longer available

Wersja międzynarodowa:
! No longer available
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

Właśnie chciałem to wrzucić. Logan ma szansę godnie się pożegnać, a muzyka... The Best!

Jolly_Roger

Mam wra?enie, jakby inspiracja komiksem "Staruszek Logan"? Zawsze wola?em Wolverine'a w d?insach i podkoszulku ni? w tym ?ó?tym ubranku.

Leon Kennedy

?wietny komiks! Wi?c im wi?cej z niego czerpi? tym lepiej  :D. A na film jaram si? bardziej ni? na Strange'a  :D

Doctus

@JollyRoger
Innego w filmach i tak nie miałeś. Ja nie obraziłbym się gdyby po tylu latach kadencji Hugh Jackmana na pożegnanie dostał swój komiksowy kostium. To by było bardzo symboliczne pożegnanie się z postacią którą grał tyle lat. Chciałbym zauważyć, że kilka lat temu Jackman prawie dostał swój kombinezon, który miał zadebiutować pod koniec The Wolverine. Niestety wycięto te scenę. W Loganie nie ma na to szans patrząc w jaką stronę idą z fabułą i klimatem obrazu.

Q

Cytat: Leon Kennedy w 25 Październik  2016, 12:49:10
?wietny komiks! Wi?c im wi?cej z niego czerpi? tym lepiej  :D. A na film jaram si? bardziej ni? na Strange'a  :D

"Logan" z kategori? wiekow? "R", czyli Wolverine b?dzie mia? okazj? poszale? i by? mo?e po?egna? z widzami w mocnym stylu.

Po tym jak "Doktor Strange" okaza? si? kolejnym Marvelowskim filmem od Disneya, który mo?e nie jest z?y, ale te? nic nowego oprócz efektów specjalnych nie pokazuje, by? mo?e to produkcje FOXa dadz? inne spojrzenie na bohaterów Marvela. Zdarzaj? im si? co prawda bardzo s?abe filmy, ale te? potrafi? zaskoczy? widzów, po s?abszym "Apocalypse" mo?e stary "Logan" w westernowym stylu b?dzie strza?em w 10.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Johnny Napalm

Cytat: Doctus w 26 Październik  2016, 12:30:30
@JollyRoger
Ja nie obrazi?bym si? gdyby po tylu latach kadencji Hugh Jackmana na po?egnanie dosta? swój komiksowy kostium.

Je?li ju?, liczy?bym na br?zowo-pomara?czowy kostium ni? na ?ó?to-niebieski, w dodatku bez tych wystaj?cych naramienników. My?l?, ?e lepiej by si? to prezentowa?o na ekranie. Ale Wolvie i bez którego? z ikonicznych kostiumów pewnie b?dzie wygl?da? super. Nawet w wytartych d?insach i brudnym podkoszulku.

Ciekawe czy film b?dzie nawi?zywa? tylko do Staruszka Logana, czy mo?e dotknie te? tematyki wspomnie? Logana z japo?skich czasów. W tym miejscu k?ania si? komiks Briana K. Vaughan'a - Logan.

Mo?na te? spodziewa? si? ?mierci Logana, rodem z komiksów Marvela. Na szcz??cie, Wolverine rzadko umiera ostatecznie.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

LelekPL

Meh.

Wygląda ładnie, ale fabuła wygląda jak typowy film o wojnie, nic specjalnego. Mam nadzieję, że Nolan czymś w filmie zaskoczy, ale bazując na samym zwiastunie film spada w moim rankingu najbardziej oczekiwanych filmów.

Funky

Film wojenny to już Nolan zrobił (TDKR) ;) po filmach sajens-fikszyn ciesze się że sięgnał po historię. Mam nadzieję że bez żadnych udziwnień.

Q

Nowa wersja "Kaczych opowieści" ("DuckTales").  Wygląda na to, że uda się zachować duch oryginału.

! No longer available

! No longer available
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)