Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Co nowego przyniesie nam kino?

Zaczęty przez Leon Kennedy, 28 Styczeń 2008, 20:48:16

Rado

No i spoko. Jak najwięcej adaptacji komiksów poproszę. Dobrze, że Topher Grace nie będzie już Venomem. Ten gościu był dla mnie kolejnym dowodem na fail casting. Edie Brock/Venom, w jego wykonaniu, był tak wstrząsająco przerażający, że do dziś się budzę z krzykiem.

Corso

"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


LelekPL

o mój boże... te kreacje Deppa są już strasznie nudne

Corso

Zaczyna mnie niepokoić ta maniera Deppa w dobieraniu ról. Po części winny jest związek z Burtonem. Najwyższa pora odciąć pępowinę.
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Johnny Napalm

Gościu lubi koniecznie mieć jakieś ozdobniki na facjacie. Jeszcze chwila i będzie chciał koniecznie zagrać Jokera w nowym filmie, bo dopiero wtedy osiągnie spełnienie w malowaniu twarzy.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Leon Kennedy

Czemu nudne? Ja lubię te jego ekstrawaganckie przebieranki ;)

Corso

Ale ile można, dobry aktor powinien mieć wiele różnorodnych ról. Niewątpliwie Depp takie ma, lecz wydaje mi się, że od co najmniej 6 lat chłopak się zafiksował na jednym.
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Leon Kennedy

Bo jeden wielki fiks ma we łbie i tyle :P

LelekPL

Co gorsza, jeśli teraz ma inną rolę, jest w niej jednym z najnudniejszych obecnie pracujących aktorów. Chodzi tu o Turystę - kompletna porażka. Być może to tylko wina filmu, bo w sumie poza nim i Wrogami gdzie zagrał jedynie poprawnie, nie grał w żadnej innej normalnej roli (i Rum Diary, ale tego nawet nie chce mi się oglądać). A jego dwa kolejne to znowu Lone Ranger i Dark Shadows... marnie to wygląda obecnie, a był bardzo ciekawym aktorem swego czasu, po takich rolach jak w Blow, Edwardzie, Las Vegas, Na Żywo, Woodzie czy Donniem Brasco. Wszystkie dość różnorodne.

Corso

"The Rum Diary" jeszcze nie widziałem, lecz to akurat może być niezłe kino. Gra Deppa też może być dobra. ;)
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


lady_ozzy

Niezłe... aczkolwiek szału nie ma
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Corso

Widzę, że Ty byś tylko szału chciała. Czyżby "...jestem szalona..." ;)
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Leon Kennedy

We Wrogach bardzo mi się podobał, a Rum Diary widziałem dosłownie kwadrans.

LelekPL

po Wrogach łatwo go było zapomnieć... najbardziej pamiętne sceny z tamtego filmu są z Marion. Ona, Crudup i Graham kradli wszystkie sceny

lady_ozzy

#479
Cytat: Corso w 10 Marzec  2012, 00:09:05
Widz?, ?e Ty by? tylko sza?u chcia?a. Czy?by "...jestem szalona..." ;)
Nie stwierdzono... =)

A je?li ju? chc? obejrze? film, o którym si? du?o mówi, to wymagam,?eby by? wart po?wi?conego czasu. A Moja opinia o 'The Rum Diary' j/w
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]