Aktualności:

"Batman Knightfall: Upadek Mrocznego Rycerza. Tom 2" w sprzedaży od 27 lipca.

Menu główne
Menu

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wiadomości Menu

Wiadomości - Leon Kennedy

#1
Warner rozważa 3 warianty co zrobić z Flashem:

1. Miller otrzyma profesjonalna pomoc psychologa i robi parę wywiadów gdzie wyjaśnia swoje zachowanie. Film wychodzi normalnie.

2. Miller odmawia pomocy, nie bierze udziału w promocji a jego rola w przyszłości zostaje zrecastowana. Film wychodzi normalnie.

3. Jeśli sytuacja się pogorszy Warner skasuje film.

Skopiowane z Facebooka DC Comics - Polska

https://lm.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fwww.hollywoodreporter.com%2Fmovies%2Fmovie-news%2Fthe-flash-fate-ezra-miller-problem-worsens-warners-1235196919%2F&h=AT0QKi-mwNl_oytMQIlOtWtIW-QpkvG-lVVM2xtX_Gz6pZQhhe_UvvY1hyXp-98A0YCCcnOavOjGrt0gNOEiSeQ8QtHujzP_zgtnaymNZ4MSESAZ2tlbpRbPkLnyii0LLEWL
#2
Joker / Joker: Folie à deux (2024)
11 Sierpień 2022, 17:17:12
Gaga może się sprawdzić. Zobaczymy jak im ten pomysł na musical wyjdzie w praniu.
#3
Bat-Filmy / DC Extended Universe - wątek ogólny
11 Sierpień 2022, 17:14:53
Bardzo dobra decyzja, dobrze że w końcu podjęta.
#4
Cały Warner. Niby nam coś daje, ale jak widać nie daje. Zdecydowanie wolałbym zobaczyć Batgirl z dwoma nowymi czarnymi charakterami ( nawet jeśli ten drugi miał dostać nijaki kostium), niż kontynuację Jokera, która chce nas zaskoczyć musicalem. Eh, szkoda tego filmu, szkoda aktorów, czasu i chęci.
#5
Bat-Filmy / DC Extended Universe - wątek ogólny
05 Sierpień 2022, 06:46:27
Oby. Pierwszy był bardzo dobry.
#6
Komiks bardzo przyjemny, bier.

CytatNie zdziwi mnie kasacja Flasha, jeśli odpały Ezry nie zostaną wyjaśnione do czasu premiery.

Szczerze? Mam to już gdzieś! Ja chcę po prostu dostać ten film! Chce Flasha! Chce Keatona! Nie obchodzi mnie już nic więcej.
#7
Inne filmy i seriale / "Flash" - serial TV CW
03 Sierpień 2022, 12:20:29
Nie mów tak! Nie pisz tak!! Nie myśl tak!!! Co za cholerny dzień!!!!
#8
Juby, jak jest powód w moim odczuciu do narzekań, to narzekam i teraz będę narzekać cały czas. Gotowy film wywalają, bo pokazy słabo wyszły ( inne były świetne, a filmy średnio przyjęte 😱) czy nowy szef znów zamiata, a potem następny będzie ponownie zamiatał i nie wiem Snydera znów zatrudnią... Jak wywalą Flasha i co za tym idzie również i Michaela zacznę ( o zgrozo Juby!!!) bojkotować to wszystko. Szlak mnie zaraz trafi.
#9
Bat-Filmy / Batgirl (2023, HBO Max)
03 Sierpień 2022, 06:07:05
Jedno słowo ŻENADA!!! Co dalej? Kasujemy Flasha i wywalamy Keatona? Wkrótce #uwolnić Batgirl.
#10
Inne filmy i seriale / Aquaman
02 Sierpień 2022, 10:37:07
CytatTo, że Affleck zastąpił Keatona na razie jest plotką, równie dobrze ma coś innego do zagrania. Ale jeśli to prawda - jak to świadczy o tych filmach, skoro da się przepisać jakąś rolę na zupełnie inną postać (innego Batmana z innego uniwersum)?

Jeszcze nie wiadomo dokładnie co i jak, ale każdy powód do kolejnego narzekania na te uniwersum/filmy jest dobry 😅😄  I w sumie o wiele lepiej, że to Ben niż Michael, który jest tam całkowicie zbędny.
#11
Inne filmy i seriale / Aquaman
29 Lipiec 2022, 15:48:02
Ben oprócz swojego ostatniego występu w roli Gacka we Flashu, będzie miał jeszcze jeden swój zapewne krótki występ w Aquaman i Zaginione Królestwo. Czyżby żegnał się z rolą właśnie taki małymi występami? Jestem za 😄 A może trochę zmienił swoje zdanie i jeszcze będzie nam dane go dłużej na ekranie zobaczyć? Kto wie??? 😃

https://naekranie.pl/aktualnosci/aquaman-2-batman-ben-affleck-1659072303
#12
Uniwersum Batmana / Egmont - komiksy z Batmanem
27 Lipiec 2022, 17:12:55
Batman Ślub za mną... Cóż tu napisać? Wielkie przygotowania do wielkiego wydarzenia! Mamy zabawy czasem, dziwne miejsce gdzieś tam, Jokera płaczącego i zabijającego każdego, bo do ślubu nie może dojść. Jak i inne postacie Zagadka, Anarky i pewna część rodziny Gacka. Mamy dzięki temukilka historii prowadzących do tytułowego wydarzenia. Jedne lepsze, drugie gorsze. Całość wypada średnio dobrze. Na pewno rozczarowujące jest zakończenie. Chodź osobiście jestem w stanie je zaakceptować i zrozumieć. 6.5/10.
#13
CytatNie zaśmiałem się ani razu. ??? Zachary wygląda staro i dostał dużo gorszy kostium, a pomysł aby 76-letnia Helen Mirren była przeciwnikiem dla szóstki młodych superbohaterów w ogóle mi się nie podoba. Jedyne plusy to dynamika jaką mogą wykreować między rodzinką oraz lepsza strona wizualna (chyba zwiększyli im trochę budżet).

Ja się tam zaśmiałem i to parę razy, do tego czuć energię i niezła dynamikę między nimi. Helena może być fajna przeciwwagą dla reszty młodych. Mimo, że będzie zła, to wiedzą w porównaniu do naszych będzie miała ogromną. I oby było to widac. Kostium Shazama mi pasuje zarówno tamten jak i ten. Będzie dobrze. Tak sądzę.

CytatNajgorszy rodzaj fana. Gdyby jeszcze The Rock był gwarantem jakości, ale w jego filmografii piętrzy się od gniotów i przeciętniaków, szczególnie w ostatnich latach.

Mało mnie to obchodzi. Mnie jego filmy dalej dają frajdę. I w sumie nie ma żadnego powodu, aby olać ten konkretny. Taki ze mnie fan.
#14
Inne filmy i seriale / Dragon Ball
25 Lipiec 2022, 09:09:15
Cytat: Q w 23 Lipiec  2022, 18:56:26Nie pierwszy. Na fali popularności serialu w kinach w 2002 roku wypuścili też starsze filmy "Dragon Ball Z: Fuzja" i "Dragon Ball Z: Atak Smoka".

O kurczę!!! Pierwsze słyszę żeby wcześniej coś było u nas w kinach...
#15
Shazam jako kontynuacja zapowiada się całkiem fajnie. Trailer jest zabawny i ma fajną energię. Nie był niczym wybitnym, ale było ok. I zdecydowanie do zobaczenia w kinie. Black Adam, tutaj The Rock i cokolwiek by pokazali czy nie pokazali, to i tak kino obowiązkowe. Sam panel DC raczej marny. Zero zapowiedzi na przyszłość, dwa trailery, eh lipa.