Aktualności:

"The Batman" na  4K Ulta HD, BD i DVD od 27 maja.

Menu główne
Menu

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wiadomości Menu

Wiadomości - Leon Kennedy

#1
Bat-Filmy / DC Extended Universe - wątek ogólny
05 Sierpień 2022, 06:46:27
Oby. Pierwszy był bardzo dobry.
#2
Komiks bardzo przyjemny, bier.

CytatNie zdziwi mnie kasacja Flasha, jeśli odpały Ezry nie zostaną wyjaśnione do czasu premiery.

Szczerze? Mam to już gdzieś! Ja chcę po prostu dostać ten film! Chce Flasha! Chce Keatona! Nie obchodzi mnie już nic więcej.
#3
Inne filmy i seriale / "Flash" - serial TV CW
03 Sierpień 2022, 12:20:29
Nie mów tak! Nie pisz tak!! Nie myśl tak!!! Co za cholerny dzień!!!!
#4
Juby, jak jest powód w moim odczuciu do narzekań, to narzekam i teraz będę narzekać cały czas. Gotowy film wywalają, bo pokazy słabo wyszły ( inne były świetne, a filmy średnio przyjęte 😱) czy nowy szef znów zamiata, a potem następny będzie ponownie zamiatał i nie wiem Snydera znów zatrudnią... Jak wywalą Flasha i co za tym idzie również i Michaela zacznę ( o zgrozo Juby!!!) bojkotować to wszystko. Szlak mnie zaraz trafi.
#5
Bat-Filmy / Batgirl (2023, HBO Max)
03 Sierpień 2022, 06:07:05
Jedno słowo ŻENADA!!! Co dalej? Kasujemy Flasha i wywalamy Keatona? Wkrótce #uwolnić Batgirl.
#6
Inne filmy i seriale / Aquaman
02 Sierpień 2022, 10:37:07
CytatTo, że Affleck zastąpił Keatona na razie jest plotką, równie dobrze ma coś innego do zagrania. Ale jeśli to prawda - jak to świadczy o tych filmach, skoro da się przepisać jakąś rolę na zupełnie inną postać (innego Batmana z innego uniwersum)?

Jeszcze nie wiadomo dokładnie co i jak, ale każdy powód do kolejnego narzekania na te uniwersum/filmy jest dobry 😅😄  I w sumie o wiele lepiej, że to Ben niż Michael, który jest tam całkowicie zbędny.
#7
Inne filmy i seriale / Aquaman
29 Lipiec 2022, 15:48:02
Ben oprócz swojego ostatniego występu w roli Gacka we Flashu, będzie miał jeszcze jeden swój zapewne krótki występ w Aquaman i Zaginione Królestwo. Czyżby żegnał się z rolą właśnie taki małymi występami? Jestem za 😄 A może trochę zmienił swoje zdanie i jeszcze będzie nam dane go dłużej na ekranie zobaczyć? Kto wie??? 😃

https://naekranie.pl/aktualnosci/aquaman-2-batman-ben-affleck-1659072303
#8
Uniwersum Batmana / Egmont - komiksy z Batmanem
27 Lipiec 2022, 17:12:55
Batman Ślub za mną... Cóż tu napisać? Wielkie przygotowania do wielkiego wydarzenia! Mamy zabawy czasem, dziwne miejsce gdzieś tam, Jokera płaczącego i zabijającego każdego, bo do ślubu nie może dojść. Jak i inne postacie Zagadka, Anarky i pewna część rodziny Gacka. Mamy dzięki temukilka historii prowadzących do tytułowego wydarzenia. Jedne lepsze, drugie gorsze. Całość wypada średnio dobrze. Na pewno rozczarowujące jest zakończenie. Chodź osobiście jestem w stanie je zaakceptować i zrozumieć. 6.5/10.
#9
CytatNie zaśmiałem się ani razu. ??? Zachary wygląda staro i dostał dużo gorszy kostium, a pomysł aby 76-letnia Helen Mirren była przeciwnikiem dla szóstki młodych superbohaterów w ogóle mi się nie podoba. Jedyne plusy to dynamika jaką mogą wykreować między rodzinką oraz lepsza strona wizualna (chyba zwiększyli im trochę budżet).

Ja się tam zaśmiałem i to parę razy, do tego czuć energię i niezła dynamikę między nimi. Helena może być fajna przeciwwagą dla reszty młodych. Mimo, że będzie zła, to wiedzą w porównaniu do naszych będzie miała ogromną. I oby było to widac. Kostium Shazama mi pasuje zarówno tamten jak i ten. Będzie dobrze. Tak sądzę.

CytatNajgorszy rodzaj fana. Gdyby jeszcze The Rock był gwarantem jakości, ale w jego filmografii piętrzy się od gniotów i przeciętniaków, szczególnie w ostatnich latach.

Mało mnie to obchodzi. Mnie jego filmy dalej dają frajdę. I w sumie nie ma żadnego powodu, aby olać ten konkretny. Taki ze mnie fan.
#10
Inne filmy i seriale / Dragon Ball
25 Lipiec 2022, 09:09:15
Cytat: Q w 23 Lipiec  2022, 18:56:26Nie pierwszy. Na fali popularności serialu w kinach w 2002 roku wypuścili też starsze filmy "Dragon Ball Z: Fuzja" i "Dragon Ball Z: Atak Smoka".

O kurczę!!! Pierwsze słyszę żeby wcześniej coś było u nas w kinach...
#11
Shazam jako kontynuacja zapowiada się całkiem fajnie. Trailer jest zabawny i ma fajną energię. Nie był niczym wybitnym, ale było ok. I zdecydowanie do zobaczenia w kinie. Black Adam, tutaj The Rock i cokolwiek by pokazali czy nie pokazali, to i tak kino obowiązkowe. Sam panel DC raczej marny. Zero zapowiedzi na przyszłość, dwa trailery, eh lipa.
#12
Inne filmy i seriale / Dragon Ball
23 Lipiec 2022, 12:33:00
Jestem na sadzę z Moro. Całościowo patrząc jest tu lepiej niż w anime. Sama fabuła w dużej części daje radę!! Do tego są różne raczej mniejsze, ale również i ciut większe zmiany względem anime i to zdecydowanie na plus mangi! Klimat czasem trochę cierpi na szybszym przemijaniu danej sagi, ale raczej w większości jest dobry 😄.  Dragon dalej robi to zawsze robił dobrze czyli postacie, chyba każda nowa postać jest fajna, ciekawa. Do tego walki to stary dobry Dragon. Zaś najnowsza saga trwa już grubo ponad rok, zatem szmat czasu. Palmę pierwszeństwa w krótkich sagach ciągle ma GT 😄 Do kina na nową pełnometrażowke wybiorę się na pewno. W końcu będzie to pierwszy Dragon na dużym ekranie w Polsce.

CytatNowy film, jak i wszystkie inne filmy/seriale w świecie DB z ostatnich 20-25 lat ignoruję.

Propsuje 🤣😄🤗
#13
Inne filmy i seriale / Thor
13 Lipiec 2022, 19:26:14
Też racja. Sam w sumie widziałem go już jakiś dobry czas temu i raczej nie wspominam go  miło. Może już czas sobie powtórzyć... A tak to bardzo lubię pierwszą część. Jest bardzo przyjemna i momentami zabawna, ale nie przesadzają z tym.
#14
Inne filmy i seriale / Thor
12 Lipiec 2022, 17:55:19
Wow. Jeśli według Ciebie dwójka Thora była lepsza, to podwójne WOW, ale cóż Twoja opinia, szanuje.

Co do Twojego ostatniego spoilera...  No cóż, tyle się o tym nagadali, że ktoś musiał tam trafić i wrócić w następnej części, oczywiście 😂

CytatTaika musi odejść, inaczej nie widzę sensu wybierać się na kolejną część. Thor znowu będzie szukał sensu w życiu, a w międzyczasie będzie clownem, który trudno uwierzyć, że jest godny posiadać moc Thora.

Coś w tym jest. Myślałem, że dostaniemy już trochę innego Thora, który przepracował to i tamto, a jednak dalej nie wie kim jest, czego pragnie i wali żartami na lewo i prawo...
#15
Inne filmy i seriale / Thor
11 Lipiec 2022, 14:52:23
Thor 4 zawitał do kin. Jak oceniam swój wczorajszy seans? Dobrze, zabawnie i wesoło. Chodź żartów jest już w moim odczuciu trochę za dużo... Żart ze zjadania dzieci w dalekiej przeszłości świetnie niesmaczny. Również Thor sporadycznie, ale jednak czasem irytował. Jak w rozmowie z pojmanymi dzieciakami. Jakoś nie bardzo mi ten moment podszedł. Ten lekkoduch tutaj mi bardziej wadził niż bawił. Zaś jak fajnie zawsze  na Valkirie popatrzeć tak tutaj była bardzo, ale to bardzo zbędna. Wystarczył sam Thor i świetna Lady Thor. W końcu było czuć chemię między nimi. Gorr wypadł dobrze i przekonująco. Bale oczywiście szarżuje, ale tutaj wszystko świetnie w tym aspekcie zagrało. Szkoda tylko jednej sceny ponownie z dziećmi... Czemu nagle zeszli w te strony skoro sam robi co robi, bo właśnie stracił dziecko, to nie wiem... Dziwnie wyszło. Ale oprócz tego super i jego zakończeniu bardzo dobre. Aż żal, że nie było go więcej. Są też sceny bardziej powiedzmy dramatyczne. Jak choćby bardzo emocjonalna scena w szpitalu. Super! No i on wielki  ruski Zeus. Fantastyczne sportretowany przez Russella. Moja ocena to 7, może 7.5.

PS: Zapomniałem... Kozy są kozackie 🤪