Forum BatCave

Batman => The Batman => Wątek zaczęty przez: Q w 15 Luty 2019, 00:21:04

Tytuł: Kto w obsadzie "The Batman"?
Wiadomość wysłana przez: Q w 15 Luty 2019, 00:21:04
Na potrzeby nowego filmu o Batmanie w reżyserii Matta Reevesa trzeba obsadzić nie tylko Bruce'a Wayne'a/Batmana, ale także innych bohaterów, w tym m.in. Jima Gordona i Alfreda, czy złoczyńców w tym prawdopodobnie Pingwina.

Zapewne nie zdecydują się na zachowanie J.K. Simmonsa i Jeremy'ego Ironsa, mimo że ta dwójka spokojnie mogłaby zagrać też u boku młodszego Batmana. Ale pewnie studio obawiać się będzie, że część widzów uzna film za prequel.

Więc jeśli Reeves zdecyduje się wybrać całkowicie nowych aktorów, to jakie są wasze ty?

Wśród propozycji na Alfreda pojawiają się takie nazwiska:
Pierce Brosnan
Richard E. Grant
Ciarán Hinds
Alex Jennings
Mark Rylance

Wiele zależy jak zostanie przedstawiony lokaj Wayne'a. Czy będzie miał w sobie coś z twardziela, czy będzie dystyngowanym starszym panem.

Na Jima Gordona mogliby pasować:
Guy Pearce
Michael Shannon
Ethan Hawke
Kurt Russell

W przypadku Pingwina do roli pasowaliby:
Jack Black
Josh Gad
Toby Jones
Paul Giamatti
Timothy Spall
Andy Serkis
Ray Winstone
Tytuł: Odp: Kto w obsadzie "The Batman"?
Wiadomość wysłana przez: Leon Kennedy w 15 Luty 2019, 02:19:35
Kurcze, wybór Brosnana na Alfreda byłby bardzo ciekawy, chodź żal mi Ironsa. Zaś na Gordona chciałbym Pearce'a bądź Russella. A Black na Pingwina? Kto wie mogłoby wypalić!
Tytuł: Odp: Kto w obsadzie "The Batman"?
Wiadomość wysłana przez: LelekPL w 15 Luty 2019, 08:00:58
Mam nadzieję, że nie pospieszyłeś się za bardzo z tworzeniem tej sekcji. Były już projekty znacznie bardziej zaawansowane od tego, które zostały anulowane.

A jeśli chodzi o obsadę postaci pobocznych to dla mnie będzie to strasznie ciężkie. Wydaje mi się, że Nolan zbyt idealnie ich obsadził i rozpisał. Gordona i Foxa nie da się lepiej zrobić.

Michael Caine jako Alfred był również świetny, ale Michael Gough też był dory, więc ta postać jest jeszcze możliwa do obsadzenia. Ja bym widział jednego z dwóch starych Bondów w tej roli. Albo Brosnana albo Daltona. Chociaż z propozycji Q, Rylance też wydaje się niezłym pomysłem.

Jeśli chodzi o złoczyńców to nie mam kandydatów. Raz, że nie wiem jacy będą w filmie, dwa jaka jest wizja filmu, więc nawet nie wiem, który aktor by do niej pasował.
Tytuł: Odp: Kto w obsadzie "The Batman"?
Wiadomość wysłana przez: Juby w 15 Luty 2019, 08:39:59
Może jest wcześnie, ale pogdybać zawsze można. ;)

W przypadku Gordona i Alferda - na pewno nie potrzebują tak dużej roli, jak u Nolana, o czym pisałem już w wątku poświęconym DCEU. Gwiazdy też nie są konieczne (Gough i Hingle się sprawdzili, a byli aktorami teatralnymi). Jakoś nie widzę w roli Alfreda byłego Bonda (jak już, to prędzej Dalton, niż Brosnan), a z kandydatów podanych przez Q najlepiej pasowałby Rylance, tylko nie wiem czy aktor z Oscarem na koncie przyjąłby rolę drugoplanową w blockbusterze (no chyba, że kręciłby pielberg).

Idealnym Gordonem byłby Sam Elliot. Grał już kiedyś w kinie superhero (Generała Rossa u Anga Lee), więc myślę, że i w Batmanie by się sprawdził. Z tym że, chyba może być trochę za stary. Na plan wszedłby w wieku 75 lat. :-\

Z listy pomysłów na Pingwina, najlepiej brzmi cholernie utalentowany i niedoceniany Andy Serkis. To byłby na ten moment mój kandydat numer 1. Elijah Wood też byłby ciekawym wyborem. Reszta, poza Rayem Winstonem, to tak bezpieczne i nieciekawe typy, oby od nich jak najdalej.
Tytuł: Odp: Kto w obsadzie "The Batman"?
Wiadomość wysłana przez: LelekPL w 15 Luty 2019, 08:53:02
Cytat: Juby w 15 Luty  2019, 08:39:59Gough i Hingle się sprawdzili, a byli aktorami teatralnymi)
Hingle się sprawdził? Na jakiej planecie? :P

Cytat: Juby w 15 Luty  2019, 08:39:59nie wiem czy aktor z Oscarem na koncie przyjąłby rolę drugoplanową w blockbusterze
Michaela Caine'a to nie powstrzymało :P Morgana Freemana, Michaela Douglasa, Anthony'go Hopkinsa i jeszcze bóg wie kogo też nie.

Cytat: Juby w 15 Luty  2019, 08:39:59Idealnym Gordonem byłby Sam Elliot. Grał już kiedyś w kinie superhero (Generała Rossa u Anga Lee), więc myślę, że i w Batmanie by się sprawdził. Z tym że, chyba może być trochę za stary. Na plan wszedłby w wieku 75 lat. :-\
Chyba? Trochę za stary? Sam go dobrze wyeliminowałeś. Na Gordona to te propozycje Q mi pasują. Zwłaszcza Pearce i Hawke, ale Hawke raczej się nie zgodzi na tą rolę, po jego komentarzach na temat filmów o superbohaterach, a nie chcę aktora, który nie traktuje swojej pracy poważnie.
Tytuł: Odp: Kto w obsadzie "The Batman"?
Wiadomość wysłana przez: Juby w 15 Luty 2019, 09:07:13
A nie sprawdził się? Miał niewielką rólkę, ale nie mam nic do Gordona w starych filmach, zwłaszcza pierwszym Burtona.

Hawke i Pearce mi nie pasują (z powyższej czwórki tylko Russel brzmi fajnie), ale Gordon w ogóle wydaje mi się dużo trudniejszy do obsadzenia od Alfreda.
Tytuł: Odp: Kto w obsadzie "The Batman"?
Wiadomość wysłana przez: LelekPL w 15 Luty 2019, 09:36:47
Parafrazując Kilera: To była jakaś popierdółka, a nie Gordon. Totalnie nieudolna postać i totalnie zbędna.
Tytuł: Odp: Kto w obsadzie "The Batman"?
Wiadomość wysłana przez: Juby w 15 Luty 2019, 10:52:30
Czyli tak jak w większości komiksów, w których był bo był. Wizualnie pasował na Gordona, zagrał okej. W BR już zaliczył bardziej gościnny występ, a u Schumachera robił za błazna, ale i tak go lubiłem.
Tytuł: Odp: Kto w obsadzie "The Batman"?
Wiadomość wysłana przez: LelekPL w 15 Luty 2019, 11:15:28
Dobrze wiesz, że Gordon to ZNACZNIE ciekawsza postać w komiksie niż "OMG we need Batman"
Tytuł: Odp: Kto w obsadzie "The Batman"?
Wiadomość wysłana przez: Juby w 15 Luty 2019, 11:34:57
W którym komiksie? Są różne i w wielu Gordon jest nieznaczącą postacią, której równie dobrze mogłoby nie być, ale pojawia się, bo jak jest policja, to musi być Gordon. Nie wiemy jaką Reeves opowie historie, nie wiemy czy nie wprowadzi Bullocka i Montoi (chciałbym), więc równie dobrze rola Gordona może być bardzo oganiczona i nie będzie to żaden problem, tak jak w filmach 1989-1997.
Tytuł: Odp: Kto w obsadzie "The Batman"?
Wiadomość wysłana przez: LelekPL w 15 Luty 2019, 12:51:16
W niektórych komiksach Gordon może ma małą rolę, w niektórych go w ogóle nie ma, ale nie o tym mowa przecież. Nie jest nieporadnym grubaskiem, który tyłka by nie podtarł bez Batmana. Albo patrzący na batarang mówi "sprawcą był Batman, sprawa rozwiązana". Gordon u Burtona i Schumachera to nie Gordon, i to był problem.

Role może mieć mniejszą. Ale niech chociaż będzie oddającą ducha postaci rolą.
Tytuł: Odp: Kto w obsadzie "The Batman"?
Wiadomość wysłana przez: Juby w 15 Luty 2019, 13:13:59
"Sprawcą był Batman, sprawa rozwiązana"? Z tego co pamiętam mówił coś w stylu: "Dysponujemy tylko poszlaką. Na miejscu zaginięcia Księżniczki znaleźliśmy ten przedmiot. W sprawę może zamieszany być Batman." - i sznurki, żeby to powiedział w tv mógł pociągać Shrek na prośbę Pingwina. Nieporadnym grubaskiem stał się dopiero u Schumachera, kiedy zmieniła się konwencja filmów.

But whatever, na razie i tak tylko gdybamy. Poczekajmy na pierwsze przecieki odnośnie kastingu.
Tytuł: Odp: Kto w obsadzie "The Batman"?
Wiadomość wysłana przez: LelekPL w 15 Luty 2019, 13:32:21
Nieporadny był zawsze. Oczywiśxie nie cytowałem go dosłownie ale do tego można skrócić jego rolę w Returns. Jedna poszlaka i już zaczął komiczny pościg za Batmanem. Nie można wymienić nawet JEDNEJ rzeczy którą dobrze zrobił w tych filmach. Jedynie pośmiewisko. Sorry, ale jest to najgorsza wersja Gordona ever. To już ten z 66 się bardziej nadaje.

Gordona oczywiście może nie być w nowym filmie, i to nie byłby wielki problem. Ale jak już będzie to na boga niech będzie lepszy niż Hingle
Tytuł: Odp: Kto w obsadzie "The Batman"?
Wiadomość wysłana przez: Leon Kennedy w 15 Luty 2019, 14:30:02
Nie zwróciłem uwagi na Serkisa, który mógłby dać nam świetnego Pingwina na poziomie Devito!

Gordon u Burtona, to tylko z jedynki. Im dalej niestety tym gorzej i raczej mało kto go dobrze wspomina.
Tytuł: Odp: Kto w obsadzie "The Batman"?
Wiadomość wysłana przez: Q w 15 Luty 2019, 18:02:22
Prędzej, czy później projekt nowego filmu o Batmanie zostanie zrealizowany i raczej wątpliwe jest by zabrakło Alfreda czy Gordona. Można więc pogdybać, bo pewnie nikt wymienionych i tak niezostanie wybrany.

Timothy Dalton raczej odpada ze względu na rolę w "Doom Patrol".

U Nolana dostaliśmy aktywnego Gordona z rozbudowaną charakterystyką, we wcześniejszych filmach służył bardziej jako przyjaciel Batmana, ale to nie byłą Hingle'a, który dostał tak rozpisaną rolę.

Nawet gdyby mieli sięgnąć po Bullocka czy Montoyę, to i tak postać komisarza powinna być obecna.
Tytuł: Odp: Kto w obsadzie "The Batman"?
Wiadomość wysłana przez: Leon Kennedy w 16 Luty 2019, 03:46:26
Gordon będzie, to oczywiste jak peleryna Batmana ;D
Tytuł: Odp: Kto w obsadzie "The Batman"?
Wiadomość wysłana przez: Mr.G w 16 Luty 2019, 20:24:25
Chyba, że to będzie "Batman Beyond", Leo. Wówczas z peleryną słabo ;]

Jeżeli nowy Batman ma rzeczywiście być nastawiony na wątki detektywistyczne, to udział Gordona wydaje się być zasadny... niestety. Nie żebym nie lubił i nie cenił tej postaci, Jim jest cholernie ważny w świecie Gacka i sam w sobie ma wiele do powiedzenia, ale chyba po prostu nie chcę oglądać jego kolejnej wersji. Podobnie z Alfredem. Już nawet nie wiem czy wolę zatroskanego kamerdynera, czy weterana wojen wszelakich wciśniętego we frak - po prostu nie chcę żadnego. Potrzebuję świeżości, a skoro wiem, że twórcy kina popularnego nie mają jaj, by pobawić się porządnie znanymi postaci, to pozostaje wprowadzić nowe. I tu, na arenie współpracy z policją, rzeczywiście warto by było postawić na Bullocka. Mielibyśmy ciekawą odmianę relacji - zamiast spotykać się na dachu przy kawie w papierowym kubku, Bullock krytykowałby samozwańczość Batmana i dążył do jego złapania, ale jednak okoliczności kazały by im współpracować - mimo niechęci.
Bullock to oldschoolowy twardy glina, jednocześnie wiecznie jakiś rozmemłany, uchrzaniony w tłuszczu po pączkach, a przy tym jak trzeba, to skuteczny. Coś takiego ostatnio w "Green Book" pokazał Viggo Mortensen - ciągle coś żarł, wiele rzeczy miał gdzieś, ale jak trzeba było, to był konkretny aż do bólu.

Tylko może jednak kogoś młodszego na Bullocka?


Oczywiście mam świadomość, że nie da się ot tak zrezygnować z Gordona, a już w szczególności z Alfreda. Po ostatnim akceptowalnym sezonie "Doctora Who" sympatią darzę Petera Capaldiego. Byłaby brytyjska klasa, to na pewno. I może jeżeli w końcu miałby być pokazany Batman-detektyw, to może też w końcu ktoś przypomniałby sobie o Alfredzie-aktorze? Może to byłby element świeżości tej postaci? Kamerdyner wspierający Batmana nie tyle zza ekranu komputera, co wnikaniem we wszelakie środowiska?


Z chęcią wrócę do tematu, ale najpierw muszę sobie uświadomić sobie jakie postacie tak naprawdę chciałbym zobaczyć w filmie i ewentualnie w jakich interpretacjach.
Tytuł: Odp: Kto w obsadzie "The Batman"?
Wiadomość wysłana przez: Leon Kennedy w 16 Luty 2019, 23:24:22
CytatChyba, że to będzie "Batman Beyond", Leo. Wówczas z peleryną słabo ;]

I tu mnie masz  ;D
Tytuł: Odp: Kto w obsadzie "The Batman"?
Wiadomość wysłana przez: Juby w 22 Luty 2019, 16:04:58
Jeśli ma być młodszy Batman, to nie obraziłbym się na młodszego Alfreda. Idealnym kandydatem wydaje mi się znany z Gry o tron Liam Cunningham, który w tym roku skończy 58 lat.Tylko ogolić, ew. zostawić elegancki wąsik i jest jak z Batman TAS. :)
Tytuł: Odp: Kto w obsadzie "The Batman"?
Wiadomość wysłana przez: Q w 22 Luty 2019, 17:09:15
Cunningham mógłby się sprawdzić. Alfred doradca i twardziel.
Tytuł: Odp: Kto w obsadzie "The Batman"?
Wiadomość wysłana przez: Juby w 03 Październik 2019, 09:45:27
Gordonem prawdopodobnie zostanie Jeffrey Wright, choć rozważany był jeszcze chociażby Mahershala Ali (i chyba syn Denzela Washingtona). A na Catwoman przymierzane są. . .

https://www.filmweb.pl/news/Lupita+Nyong%27o+w%C5%9Br%C3%B3d+pi%C4%99ciu+kandydatek+na+Kobiet%C4%99-Kota-134931

Powiem krótko - nie mam problemu z czarnoskórą Catwoman. W Batman: Year One Selina była mulatką (a przynajmniej na taką wyglądała), a Zoë Kravitz, która nie przyjęła roli wg mnie bardzo pasowała na nową Selinę. Ale jeśli robią castingi do pewnych postaci / bohaterów i szukają konkretnie, WYŁĄCZNIE pośród czarnoskórych aktorów, to właśnie jest rasizm! Nie podoba mi się to, póki co tylko Pattinson jest pozytywnym castingiem do nowego Batmana, reszta mnie odrzuca od tego projektu, takie podejście przy wyborze kandydatów również. Jeśli Reeves nie chce się ograniczać do białego koloru skóry, którego dana postać miała w komiskach, niech szuka ogólnie, a nie tylko w jednej grupie etnicznej.
Tytuł: Odp: Kto w obsadzie "The Batman"?
Wiadomość wysłana przez: LelekPL w 03 Październik 2019, 10:19:21
Rozbawiłeś mnie tak, że aż na ten jeden post zawieszę swojego bana na Ciebie. Portal GeeksWorldWide? Hahahahahahahahahahahaha And I thought my jokes are bad.

Póki co, żadna plotka castingowa, poza Jonah Hillem (który nie jest jeszcze potwierdzony) i Nicholasem Houltem (który ostatecznie Batmanem nie został) nie pochodziła z żadnego porządnego źródła, więc można je wsadzić między bajki. Także póki co jedyną postacią, do której wiemy jakich aktorów na pewno przymierzali to Bruce, no i proszę proszę... oboje są biali!!! Tam tam DUM!!! Ależ zwrot akcji -  "To musi być przecież jakiś rasizm. Dwaj biali aktorzy, a żadnych czarnych!? No tak nie może być! TO SKANDAL!!!" Oczywiście żartuję. Ale posądzanie w drugą stronę jest równie idiotyczne. Na boga, Ci co krzyczą o pladze SJW stali się gorszymi bezmyślnymi krzykaczami od tych pierwszych. We wszystkim widzą jakiś masoński spisek przeciwko uciężmienionym białym :P O ironio.

Najlepiej by było mieć w dupie tak nieistotne sprawy i poczekać na film. Ważne, że przynajmniej go robią (na razie) i oby wyszedł dobrze. Kto dostanie czeki za rolę to jest sprawa drugorzędna, bo są to role, które 1500 różnych aktorów z Hollywood może zagrać równie dobrze. Po porażce BvS i JL dość jasne jest, że nawet dobrze dobrani aktorzy nie poradzą sobie z filmem w którym scenariusz jest do kitu, a reżyser nie rozumie materiału źródłowego.  To powinno być ich pierwsze, drugie, trzecie i czwarte zmartwienie. A potem zwiastun nam powie czy to wygląda ok czy nie.
Tytuł: Odp: Kto w obsadzie "The Batman"?
Wiadomość wysłana przez: Juby w 03 Październik 2019, 11:19:19
Po pierwsze, cieszę się że cię rozbawiłem. Lubię sprawiać ludziom radość. :)

Po drugie, fajnie że chociaż na jeden post odwiesiłeś swojego spektakularnego focha. Może kiedyś dorośniesz, żeby w ogóle o nim zapomnieć(?), bo żyję w przekonaniu, że tylko dziewczyny fochają się tak, że już do końca życia mają śmiertelnych wrogów. Tym bardziej, że nawet nie pamiętam co takiego złego napisałem, że: a) wywaliłeś mnie ze znajomych na Filmwebie; b) wyrzuciłeś i zablokowałeś mnie na Letterboxd; c) ignorujesz mnie na tym forum. Biorąc pod uwagę, że jesteśmy dwoma najczęściej udzielającymi się tutaj użytkownikami, a jeden z nas obraził się na drugiego, nic dziwnego, że nic nie wyszło z tego spotkania BatCave. :-[

Po trzecie, to nie pierwsze źródło, które donosi o tych castingach, zarówno w przypadku Gordona, jak i Catwoman. Więc komentuję tylko samą rewelację, nie portale, które o tym piszą i ich wiarygodność.

Po czwarte, oryginalne postacie Bruce'a Wayne'a oraz Edwarda Nygmy były białe, więc casting osób, które pasują do pierwowzorów nie budzą żadnej kontrowersji pod tym względem.

Po piąte, pisałem już, że czarnoskóra Catwoman mi nie przeszkadza, wręcz przeciwnie, po blondynce Pfeiffer i brunetce Cathaway, fajną odmianą byłaby całkiem inna Catwoman. Krytykowałem jedynie podejście ludzi od castingu, którzy nastawiają się na "musimy obsadzić w tych rolach czarnych!". Dlaczego wśród kandydatek do Seliny obok Lupity i Thompson, nie ma np. Oli Daddario i Bingbing Li? Kolor skóry nie powinien mieć znaczenia, a tym bardziej nie powinien być czynnikiem priorytetowym podczas wyboru aktora / aktorki, a w tym przypadku - jeśli kandydatkami, lub kandydatami są wyłącznie osoby czarnoskóre, choć bohaterka z komiksów była biała, to właśnie jest selekcjonowanie ludzi po kolorze skóry. To jest dla mnie rasizm. Myślę, że co najmniej jedna z powyższych kandydatek byłaby interesującym wyborem na Selinę (3 bym odrzucił, bo grały już bohaterki u Marvela, a 3 wydają mi się "za stare" na partnerki Pattinsona), ale żałuję, że Zoë Kravitz odpadła z wyścigu. :-\
Tytuł: Odp: Kto w obsadzie "The Batman"?
Wiadomość wysłana przez: LelekPL w 03 Październik 2019, 11:28:51
Dzięki za powtórzenie swojej wybiórczej "ideologii", a teraz żegnam.
Tytuł: Odp: Kto w obsadzie "The Batman"?
Wiadomość wysłana przez: Juby w 03 Październik 2019, 13:22:48


Dzięki za merytoryczną rozmowę na forum dyskusyjnym. I pomyśleć, że to ty masz jakiś problem do mnie, a nie ja do ciebie. Po takich postach powinienem.

Wracając do tematu, jeśli się potwierdzi, to wybór Jeffrey'a Wrighta na Gordona jest strasznie nieciekawy. Może to dlatego, że kojarzę go głównie jako Felixa z Bondów z Craigiem, a teraz przechodzi z drugoplanowej roli pomocnika Bonda do drugoplanowej roli pomocnika Batmana. :-\ No i do roli gothamskiego komisarza kompletnie mi nie pasuje.

Hill jako Riddler - czemu nie, choć wolałbym aby nie było tej postaci w kolejny Bat-filmie.
Tytuł: Odp: Kto w obsadzie "The Batman"?
Wiadomość wysłana przez: Mr.G w 03 Październik 2019, 21:56:15
Były czasy, gdy każda wzmianka castingowa związana z nowym filmem o Batmanie była wydarzeniem. Nazwiska te, takie mi wówczas nieznane, takie świeże, stawały się wytycznymi w odkrywaniu kina. Poznałem sporo naprawdę dobrych filmów, chcąc wiedzieć coś więcej o talencie Bale'a, Ledgera, czy Hatheway... choćby ten, którego kadr widać w wiadomości powyżej.
Dziś na BC news o potencjalnych odtwórczyniach roli Seliny, a mi nawet nie chce się googlować. Jakiś czas temu coś o Riddlerze, coś o Gordonie... i nic. Żadnych emocji i to nawet nie z powodu samych aktorów, którzy i tak niewiele mi mówią, ale bardziej z racji postaci, w które mają się wcielić. Jasne, że Gordon. Jasne, że Catwoman. Jasne, że jeżeli Nygma, to niech aktor kojarzy się z komedią. Brakuje jeszcze wzmianki, że będzie kręcona scena zabójstwa Wayne'ów, bo przecież dawno tego nie widzieliśmy...
Na szczęście nadal zainteresowaniem otaczam Pattinsona jako Bruce'a, ale to głównie dlatego, że wybór tego romantycznie mrocznego, ale wciąż na swój sposób chłopięcego aktora jest nietypowy i rodzi nadzieję na jakąś ciekawą, świeższą wizję Batmana. Sama jego postura sugeruje, że będzie to Batman działający inaczej niż dotąd. Prowokuje przypuszczenia, domysły... Więcej parkuru zamiast lotni z peleryny? Bardziej dynamiczne kung-fu niż krav maga a'la Bale? A Bruce Wayne? Może tym razem alter ego zamiast "najlepszej partii w Gotham" zmienić na "znienawidzony, rozpuszczony gnojek przepuszczający fortunę rodziców na wieczne nietrzeźwienie"? Patrząc na Pattisona, ma się wrażenie, że reżyser ma plan. Patrząc na Wrighta, myślę sobie że Gordon będzie głównie stał przy bat-sygnale z niezadowoloną miną.

Ale jeśli już o komisarzu mowa, ostatnio jakoś zacząłem widzieć w tej roli Domhalla Gleesona (spodobało mi się ujawnianie w niektórych komiksach, że Gordon to rudzielec).

Skoro Batman młody, więc może i James niech będzie na początku swej drogi? Wciąż młody gliniarz delegowany z innego miasta, jeszcze pełen zapału, ale póki co niemogący wgryźć się w trudne, zamknięte środowisko gothamskiej policji. Próbujący odnaleźć odpowiedzi, które nie powinny być wypowiadane na głos, przez co sprowadza na siebie kłopoty. I gdy wada w tarapaty, gdzieś na dnie, gdzieś w ścieku gothamskiego kanału, już prawie czując na karku oddech Killer Croca, napotyka kogoś - Miejską Legendę - kto również szuka tych samych odpowiedzi...
Tytuł: Odp: Kto w obsadzie "The Batman"?
Wiadomość wysłana przez: Juby w 07 Październik 2019, 11:12:03
Pięknie napisane, z przyjemnością czyta się takie posty.
Tytuł: Odp: Kto w obsadzie "The Batman"?
Wiadomość wysłana przez: LelekPL w 14 Październik 2019, 23:24:15
Zoe Kravitz została nową Catwoman. Jak na mnie dobry wybór, jest naprawdę dobra w Wielkich kłamstewkach. Choć przyćmiona przez starsze koleżanki Kidman, Dern, Witherspoon i Streep, to widać w niej duży talent. Z resztą talent ma w genach po rodzicach.

Aaaa, no i oczywiście nie wybierano tylko w czarnych aktorkach:
https://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/batman-zoe-kravitz-nabs-catwoman-role-1247050
De Armas, Ballinska i Gonzalez były tymi, które były testowane z Pattinsonem...

(Nie żeby ktoś się sugerował dyrdymałami portalu GeeksWorldWide i tworzył wokół tego kretyńskie teorie jakie to studia są "rasistowskie", aby pasowały do obłąkanego i paranoidalnego światopoglądu, gdzie biali są jakimś prześladowanym i zagrożonym gatunkiem :P Co tam wie The Hollywood Reporter, GeeksWorldWide, to jest dopiero strona :D )

Z kandydatek to poza Ballinską (w ogóle jej nie kojarzę), wszystkie widziałbym w tej roli. De Armas i Gonzalez na pewno mają największy seksapil, ale wrażliwa Kravitz chyba najbardziej pasuje do wrażliwego Pattinsona. Od obojga bije taką artystyczną duszą.
Tytuł: Odp: Kto w obsadzie "The Batman"?
Wiadomość wysłana przez: Q w 15 Październik 2019, 00:32:45
Gonzalez czy De Armas wydawałyby si bardziej oczywistymi wyborami, ale skoro po próbnych zdjęć uznali, że Kravitz pasuje to widocznie lepiej współgra z Pattinsonem.

Wybór ciekawe i w gruncie rzeczy już wcześniej sugerował, że reżyser szuka aktorki w typie Kravitz po tym jak ta miała zrezygnować ze względu na inne zobowiązania.

Co ciekawe Zoe wcześniej użyczyła głosu Catwoman w "LEGO® Batman: Film", w którym też wziął udział Jonah Hill, czyżby to było źródło castingu do "The Batman" ;)
Tytuł: Odp: Kto w obsadzie "The Batman"?
Wiadomość wysłana przez: Leon Kennedy w 15 Październik 2019, 15:48:49
Fajny wybór. Oby chemia miedzy nią, a Pattisonem była odczuwalna. A, no i przepiękna z niej kobieta.
Tytuł: Odp: Kto w obsadzie "The Batman"?
Wiadomość wysłana przez: Mr.G w 15 Październik 2019, 18:08:59
Nie znam, ale ładna. Jeżeli nowy Bruce i nowa Selina mieliby mieć dzieci, na pewno miałyby one wyraziste kości policzkowe.
Tytuł: Odp: Kto w obsadzie "The Batman"?
Wiadomość wysłana przez: Juby w 16 Październik 2019, 11:17:27
Pisałem już o tym dwukrotnie, Zoe to świetny wybór na Catwoman, w końcu jakiś fajny casting obok Pattinsona.

Mam nadzieję, że postawią na taki image, bo bardzo pasują jej krótkie włosy

i nawet wygląda jak komiksowa Catwoman!@Lelek
Nigdzie nie tworzyłem żadnych "kretyńskich teorii" i nie mam żadnego "obłąkanego i paranoidalnego światopoglądu". Komentowałem jedynie plotkę, o ile ta okazałaby się prawdą (do tego służy forum dyskusyjne: do dyskusji i komentowania). Jak widać plotka głosiła nieprawdę, za co plus dla Warner Bros.
Tytuł: Odp: Kto w obsadzie "The Batman"?
Wiadomość wysłana przez: Leon Kennedy w 16 Październik 2019, 14:15:02
Cytat: undefinedPisałem już o tym dwukrotnie, Zoe to świetny wybór na Catwoman, w końcu jakiś fajny casting obok Pattinsona.

W sumie to chyba dopiero drugi oficjalny wybór. Wright jest tym Gordonem czy jak? Zatem mają jeszcze czas, aby cię usatysfakcjonować  ;)
Tytuł: Odp: Kto w obsadzie "The Batman"?
Wiadomość wysłana przez: LelekPL w 16 Październik 2019, 14:39:17
Pattinson, Wright i Kravitz już są podpisani. Jonah Hill nie.

Mamy też Grega Fraisera jako operatora.

Więc wraz z Reevesem mamy 5 osób, w tym trójkę aktorów.
Tytuł: Odp: Kto w obsadzie "The Batman"?
Wiadomość wysłana przez: Juby w 17 Październik 2019, 11:01:09
Cytat: LelekPL w 16 Październik  2019, 14:39:17Pattinson, Wright i Kravitz już są podpisani. Jonah Hill nie.

No i chyba Hill już odpadł.
https://deadline.com/2019/10/jonah-hill-no-longer-circling-the-batman-1202760771/
Tytuł: Odp: Kto w obsadzie "The Batman"?
Wiadomość wysłana przez: Q w 17 Październik 2019, 20:30:30
Hilla nie ma a jest Paul Dano, który zagra Riddlera/Edwarda Nashtona.

Zaskakujący wybór potwierdzający, że twórcy wybierają aktorów, którzy do tej pory raczej unikali większych produkcji.

https://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/batman-casts-paul-dano-as-riddler-1248494 (https://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/batman-casts-paul-dano-as-riddler-1248494)
Tytuł: Odp: Kto w obsadzie "The Batman"?
Wiadomość wysłana przez: Juby w 18 Październik 2019, 11:52:30
Ciekawy wybór.

Nowe info:
CytatJon Hamm, Luke Evans and Oscar Isaac are top contender for Harvey Dent back in August. Sure the news will drop soon.

Dan Fogler and Jack Black are really being eyed for The Penguin. Reeves wants to use some comedy elements for this character in film.

Dan Fogler byłby odpowiedni na Pingwina. Oscar Isaac jako Dent też spoko.
Tytuł: Odp: Kto w obsadzie "The Batman"?
Wiadomość wysłana przez: Funky w 19 Październik 2019, 02:27:07
Michael Giacchino jako kompozytor to świetna wiadomość!. Jest to dla mnie jeden z najlepszych twórców muzyki filmowej w czasach obecnej posuchy i dobrze że ktoś taki napiszę score do Batmana.
Tytuł: Odp: Kto w obsadzie "The Batman"?
Wiadomość wysłana przez: Juby w 19 Październik 2019, 12:32:25
Kompozytor to chyba nie ten temat, ten miał być o obsadzie. ;)
Tytuł: Odp: Kto w obsadzie "The Batman"?
Wiadomość wysłana przez: Juby w 31 Październik 2019, 09:22:27
Matt Reeves potwierdził to, o czym mówiło się już od dwóch miesięcy. Jeffrey Wright Gordonem.
https://twitter.com/mattreevesLA/status/1189668589726584832
Tytuł: Odp: Kto w obsadzie "The Batman"?
Wiadomość wysłana przez: LelekPL w 06 Listopad 2019, 09:04:03
Andy Serkis i Colin Farrell w rozmowach o dołączeniu do obsady Batmana. Nie są to zaskakujące wybory bo obaj aktorzy mają dobrą relację ze studiem Warner Brothers. Zdecydowanie bardziej cieszy mnie dodanie Serkisa do obsady. Spodziewałem się, że Reeves da mu jakąś rolę, ale nie myślałem nigdy, że będzie to Alfred... a przecież to dość oczywisty wybór i wydaje się bardzo dobry. Colin Farrell to dobry aktor i może być ciekawym wyborem na Pingwina, takim bardziej realistycznym niż De Vito czy Meredith, aczkolwiek mam obawę, że wyjdzie z tego po prostu zwykły brytyjski gangster z filmu Guya Ritchiego.
Tytuł: Odp: Kto w obsadzie "The Batman"?
Wiadomość wysłana przez: Leon Kennedy w 06 Listopad 2019, 10:06:14
Dla mnie ewentualny wybór Serkisa na Alfreda jest zaskakujący, ale i dość ciekawy. Farrella za to zawsze miło zobaczyć.
Tytuł: Odp: Kto w obsadzie "The Batman"?
Wiadomość wysłana przez: Juby w 14 Listopad 2019, 10:42:24
Serkis oficjalnie potwierdzony. Podoba mi się ten wybór i liczę na Alfreda z wąsem. :)
Tytuł: Odp: Kto w obsadzie "The Batman"?
Wiadomość wysłana przez: Leon Kennedy w 14 Listopad 2019, 11:31:41
Co prawda wolałbym raczej Bronsona, ale i ten wybór jest dobry, bo i aktor z niego bardzo dobry. Jak na razie obsada prezentuje się niesamowicie.
Tytuł: Odp: Kto w obsadzie "The Batman"?
Wiadomość wysłana przez: LelekPL w 14 Listopad 2019, 12:29:03
Charlesa Bronsona byś wolał? :P
Tytuł: Odp: Kto w obsadzie "The Batman"?
Wiadomość wysłana przez: Juby w 14 Listopad 2019, 14:05:51
Myślę, że chodziło mu o te oczywiste plotki na temat eks-Bonda. Taka sama sytuacja miała miejsce przed ogłoszeniem castingu do BvS, fani chcieli Daltona, teraz ktoś podsunął pomysł na Brosnana. Może za 10 lat będzie mowa o Craigu! ;D
Tytuł: Odp: Kto w obsadzie "The Batman"?
Wiadomość wysłana przez: Leon Kennedy w 14 Listopad 2019, 18:08:11
Oczywiście, że o te plotki mi chodziło, szkoda bo byłby to świetny wybór.
Tytuł: Odp: Kto w obsadzie "The Batman"?
Wiadomość wysłana przez: LelekPL w 14 Listopad 2019, 20:55:34
Wiem o kogo Ci chodziło, nabijałem się z Ciebie :P BroSNAN, Leon, BroSNAN ;)
Tytuł: Odp: Kto w obsadzie "The Batman"?
Wiadomość wysłana przez: Q w 14 Listopad 2019, 22:50:18
Serkis wydaje się nieszablonowym wyborem. Ciekawe czy to oznacza, że odejdą od wizerunku Alfreda, który ostatnio pojawiał się w filmach i w serialach, czyli mającego sobie coś z twardziela.

Ze względu na inne zobowiązania Serkisa można się spotkać z sugestiami, że rola Alfreda nie będzie zbyt duża. To mogłoby się zgadzać z plotkami, porównującymi relacje Batman-Gordon do Holmesa i Watsona.

Teraz czekamy na potwierdzenie udziału Farrella oraz kolejnych członków obsady, bo jeszcze kilka złoczyńców jest do obsadzenia.
Tytuł: Odp: Kto w obsadzie "The Batman"?
Wiadomość wysłana przez: Leon Kennedy w 14 Listopad 2019, 23:47:27
Cytat: LelekPL w 14 Listopad  2019, 20:55:34Wiem o kogo Ci chodziło, nabijałem się z Ciebie :P BroSNAN, Leon, BroSNAN ;)

No fakt 🤣 Tak czy siak Bronson byłby kozakiem w roli lokaja 😋
Tytuł: Odp: Kto w obsadzie "The Batman"?
Wiadomość wysłana przez: LelekPL w 22 Listopad 2019, 23:34:41
No to mamy Carmine'a Falcone: https://twitter.com/mattreevesLA/status/1198001378125393920

John Turturro.
Tytuł: Odp: Kto w obsadzie "The Batman"?
Wiadomość wysłana przez: Leon Kennedy w 23 Listopad 2019, 20:50:19
Wizualnie lepiej pasuje od poprzedniego. Jestem dobrej myśli.
Tytuł: Odp: Kto w obsadzie "The Batman"?
Wiadomość wysłana przez: Juby w 25 Listopad 2019, 11:36:25
Eh. Tylu mifijnych bossów w setkach komiksów, serialach animowanych, itd. a oni znowu muszą robić Falcone'a. Serio, Matt? Serio? Nie możesz nazwać tej postaci inaczej? Falcone jest aż tak popularny, że sprzeda się tona jego zabawek? :P
Tytuł: Odp: Kto w obsadzie "The Batman"?
Wiadomość wysłana przez: Leon Kennedy w 25 Listopad 2019, 11:41:28
Wątpię, aby obchodziły go jakiekolwiek zabawki ( chodź pewnie robisz sobie z tego żart 😋), i mam nadzieje że tym razem bardziej pokażą te mafijne rodzinki, a nie ograniczając się w sumie do samego Carmina, a właśnie całego półświatka, a no i aktor 💟💟💟
Tytuł: Odp: Kto w obsadzie "The Batman"?
Wiadomość wysłana przez: Q w 27 Listopad 2019, 21:48:12
Cytat: Juby w 16 Październik  2019, 11:17:27Pisałem już o tym dwukrotnie, Zoe to świetny wybór na Catwoman, w końcu jakiś fajny casting obok Pattinsona.

Mam nadzieję, że postawią na taki image, bo bardzo pasują jej krótkie włosy

i nawet wygląda jak komiksowa Catwoman!


Zoe na Instagramie zaprezentowała nową fryzurę https://www.instagram.com/p/B5WbGQSJrB4/

Co potwierdza, że Catwoman będzie miała krótkie włosy.
Tytuł: Odp: Kto w obsadzie "The Batman"?
Wiadomość wysłana przez: Juby w 28 Listopad 2019, 08:32:31
Zoe czyta moje posty na forum BatCave <3 :D

Wygląda idealnie, cieszę się.

Fan-arty, pokazujące jak świetnie Zoe może się prezentować jako Selina (tylko dać jej mocniejszy makijaż oczu).


Tytuł: Odp: Kto w obsadzie "The Batman"?
Wiadomość wysłana przez: Q w 07 Grudzień 2019, 12:52:46
Kolejny aktor to Peter Sarsgaard. Prywatnie mąż Maggie Gyllenhaal, która zamieściła na Instagramie (https://www.instagram.com/p/B5sThjPlpe1/?utm_source=ig_web_copy_link) zdjęcie z podpisem "Half way through a shave...", co część osób interpretuje jako wskazówkę, że Sarsgaard zagra Harveya Denta ale nie zostało to oficjalnie ogłoszone.
Tytuł: Odp: Kto w obsadzie "The Batman"?
Wiadomość wysłana przez: Juby w 07 Styczeń 2020, 09:11:19
Matt Reeves trolluje fanów, czy Colin Farrell gra Pingwina, czy też nie. ;D

https://twitter.com/mattreevesLA/status/1214330565803094017?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1214330565803094017&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.comicbookmovie.com%2Fbatman%2Fthe_batman%2Fthe-batman-director-matt-reeves-appears-to-confirm-colin-farrells-role-as-the-penguin-a172544
Tytuł: Odp: Kto w obsadzie "The Batman"?
Wiadomość wysłana przez: Leon Kennedy w 07 Styczeń 2020, 14:49:10
Gra, gra i jeszcze raz gra  ;) Obsada jest zacna ;D
Tytuł: Odp: Kto w obsadzie "The Batman"?
Wiadomość wysłana przez: LelekPL w 19 Styczeń 2020, 12:26:55
https://twitter.com/waynesbats/status/1218359712003043328


Colin w nowej stylizacji. Póki co dla mnie osobiście jego udział w tym filmie to największy minus tego filmu. Nie ze względu stylówkę, nie ze względu na jego umiejętności, ale dlatego, że... żona nie lubi tego aktora ;)
Tytuł: Odp: Kto w obsadzie "The Batman"?
Wiadomość wysłana przez: Leon Kennedy w 20 Styczeń 2020, 15:06:17
Kto wie może tutaj ją do siebie przekona...  ;)
Tytuł: Odp: Kto w obsadzie "The Batman"?
Wiadomość wysłana przez: Q w 22 Styczeń 2020, 19:19:07
Colin ma rozpocząć zdjęcia dopiero za 2 tygodnie i najwyraźniej jego kolor włosów, który zwrócił uwagę wszystkich był tylko chwilowy, tak więc nie wiemy jaki styl i charakteryzację przygotowano dla Oswalda.


Tytuł: Odp: Kto w obsadzie "The Batman"?
Wiadomość wysłana przez: Juby w 04 Marzec 2020, 11:05:47
Nowe nabytki.

https://www.comicbookmovie.com/batman/the_batman/the-batman-reportedly-adds-teen-wolf-twins-charlie-and-max-carver-in-sizable-roles-a173567