Aktualności:

"The Penguin" w Max od 19 września.

Menu główne

Ostatnie wiadomości

#1
Uniwersum Batmana / Egmont - komiksy z Batmanem
Ostatnia wiadomość przez MJ - 20 Wrzesień 2024, 21:01:19
Czytał ktoś z was może Failsafe i Gothamski Nokturn Uwertura? Ciekaw jestem czy mogę przeczytać Nokturn przed Failsafe, bo notorycznie w ten sposób nadziewam się na spoilery, czego chciałbym uniknąć. :D
#2
The Batman / The Penguin / Pingwin (mini-se...
Ostatnia wiadomość przez MJ - 20 Wrzesień 2024, 20:58:29
Jestem po pierwszym odcinku i serdecznie wszystkim polecam, angażujące kreacje aktorskie, Farrel roztacza swój Pingwiniasty urok, a serial ma mocny klimat kina gangsterskiego lat 90. Martwiłem się że zmiana skali z kinowej na serialową będzie mocno odczuwalna, ale nie ma tego problemu. Podoba mi się że scenarzyści uciekają od utartych starych ścieżek fabularnych przy każdej możliwej okazji, dzięki czemu serial nabiera tempa. Liczę jedynie na to że pojawi się więcej postaci charakterystycznych dla Gotham. Chociaż podejrzewam że zamknie się to wszystko jednak w mafijnych kręgach.
#3
Uniwersum Batmana / Egmont - komiksy z Batmanem
Ostatnia wiadomość przez Juby - 16 Wrzesień 2024, 21:27:02
Cytat: red fox w 16 Wrzesień  2024, 04:12:06Kiedy Oni chcą wrzucić te dodatkowe Batmany, w grudniu?
Najwyraźniej. Ew. Dorzucą je jeszcze do listopadowych zapowiedzi.

Kelen na głównej napisał, że podczas panelu padło pytanie o kolejny tom Ptaków Nocy Gail Simone i na razie niestety nie planują kontynuowanie tej serii :(
#4
The Batman / The Batman Part II
Ostatnia wiadomość przez Juby - 16 Wrzesień 2024, 20:55:42
Cytat: MJ w 16 Wrzesień  2024, 14:09:05Da się, ale chyba nie robili w trakcie serialu spin offu jakiejś postaci z części pierwszej, ani animowanego show z Terminatorem w roli głównej :P
Aha ::) ::) ::)

Cytat: MJ w 16 Wrzesień  2024, 14:09:05Podobno w drugiej części ma być temat "murder mystery" co cieszy mnie niezmiernie.
Zimowa sceneria wskazywałaby nieco na obecność Mr Freeza, a może tylko Victora Friesa.
"Zimowa sceneria" to wyciągnięta przez serwisy internetowe pod clickbaitowe nagłówki nadinterpretacja słów Matta Reeves'a z niedawnego wywiadu dla Collidera (włączyłeś video, które wrzucił tu Lelek?). Na pytanie o to jak długo trwa akcja Pingwina odpowiedział, że serial zaczyna się tydzień po wyborach na burmistrza Gotham, które odbyły się 7 listopada (wygrała Bella Reál ofkors) i trwa kilka tygodni, ale nie pokazują w nim jeszcze świąt bożonarodzeniowych, ani Nowego Roku, dopiero do nich zmierzają. Nie oznacza to, że drugi Batman będzie się toczył w trakcie świąt, ani zimą w ogóle, równie dobrze jego akcja może się zacząć na pół roku po wydarzeniach z pierwszego filmu.

Cytat: MJ w 16 Wrzesień  2024, 14:09:05Pojawiły się też plotki o kolejnym spin offie, być może z Harvey Dentem w roli głównej
Piąty live-action Dent i po raz milion pięćset sto dziewięćset jego origin story?


#5
The Batman / The Batman Part II
Ostatnia wiadomość przez newtime - 16 Wrzesień 2024, 18:47:57
Kiedy wychodził pierwszy batman oraz kolejne zapowiedzi, cieszyłem się ze jest szansa na duże uniwersum w świecie batmana gdzie kolejne postacie będą dostawały swoje nowe projekty i będą ze sobą się spotykać przy różnych okazjach, w skrócie ze będzie to batman na całe lata. A tymczasem wciaż sie zastanawiamy czy bedą w sumie 3 filmy a może tylko 2 i koniec. Obecnie bardziej już czekam na nowego batmana i robina, niż kolejny film z Pattinsonem mimio ze 1 uwielbiam
#6
The Batman / The Batman Part II
Ostatnia wiadomość przez Q - 16 Wrzesień 2024, 14:56:04
Już planowali spin-off z Arkham Asylum i GCPD, więc od planów producentów do realizacji droga daleka, a przecież cały czas pozostaje Catwoman.
#7
The Batman / The Batman Part II
Ostatnia wiadomość przez MJ - 16 Wrzesień 2024, 14:09:05
Da się, ale chyba nie robili w trakcie serialu spin offu jakiejś postaci z części pierwszej, ani animowanego show z Terminatorem w roli głównej  :P
Podobno w drugiej części ma być temat "murder mystery" co cieszy mnie niezmiernie.
Zimowa sceneria wskazywałaby nieco na obecność Mr Freeza, a może tylko Victora Friesa.
Pojawiły się też plotki o kolejnym spin offie, być może z Harvey Dentem w roli głównej, co również byłoby strzałem w 10 jeśli chodzi o wprowadzenie większej ilości łotrów do tego świata, sala sądowa jest świetnym miejscem na to.
#8
Uniwersum Batmana / Egmont - komiksy z Batmanem
Ostatnia wiadomość przez Kaz - 16 Wrzesień 2024, 12:22:55
Fajnie fajnie, podobnie jak Jubego, cieszą mnie Supermany. Wreszcie będę miał okazję postawić na półeczce All-Star Superman oraz elegancko wydane "Rządy", ogromnym sentymentem darzę ten event.
#9
Uniwersum Batmana / Egmont - komiksy z Batmanem
Ostatnia wiadomość przez red fox - 16 Wrzesień 2024, 04:12:06
Kiedy Oni chcą wrzucić te dodatkowe Batmany, w grudniu?
#10
Seriale animowane i TV / Batman: Caped Crusader
Ostatnia wiadomość przez Juby - 14 Wrzesień 2024, 22:16:03

Matt Reeves twierdzi, że sezon drugi jest już w zaawansowanej produkcji i powinien trafić na Prime w przyszłym roku, a trzeci nie został jeszcze potwierdzony, ale decyzja może być kwestią najbliższych tygodni.