Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Amazing Spider-Man i sequele

Zaczęty przez Altair, 09 Październik 2008, 22:53:14

Leon Kennedy

Tą stronką nie ma co się przejmować... Zresztą chyba jeszcze nigdzie oficjalnie nie stwierdzono z kim pająkowi przyjdzie walczyć, prawda?  ;)

Nietoperz

Cytat: Leon Kennedy w 06 Grudzień  2010, 15:30:31
Tą stronką nie ma co się przejmować... Zresztą chyba jeszcze nigdzie oficjalnie nie stwierdzono z kim pająkowi przyjdzie walczyć, prawda?  ;)
No, niby nie, ale...
http://www.filmweb.pl/news/Proto-Goblin+drugim+przeciwnikiem+Spider-Mana-67844
Swoją drogą, jak dla mnie, laika w uniwersum Spider-Mana, ciekawy zestaw villains - Jaszczur i zupełnie mi nieznany Proto-Goblin. Na razie widzę średnio tego czerwoniaka - nie znam, a ilustracja trąci "realizmem" (tak, wiem, Jaszczur też jest arcyrealny... ale ten Proto-Goblin wygląda nadto demonicznie).
Co sądzicie o takim boss-teamie?

Leon Kennedy

Jaszczur to pierwsza liga, a ten Proto - Goblin to dla mnie coś całkowicie nowego i trochę... zaskakujące ;)

Altair

Nie, Jaszczur to dolna liga, a Proto-Goblin to jeszcze niższa. Przy takim układzie naprawdę ciekawie zapowiada się ten film :P:P:P

Leon Kennedy

Zacznijmy wielką kłótnię czy to pierwsza czy druga, a może i trzecia liga :P Dla mnie pierwsza i na głównego złego pasuje jak ulał :D

Altair

ZACZYNAMY!!! :D Ale nie chodzi o to, że nie pasuje tylko jest to po prostu taki bezpłciowy charakter, że zawsze usypiałem czytając komiksy z nim przed snem. Ich schemat jest zawsze taki sam:
-Coś się zjeba** i doktorek jako Lizard gdzieś ucieka,
-Spider-Man go goni, później z nim walczy, ale ma dylemat bo to w końcu jego kumpel,
-Na koniec Spidey "odczarowuje" Lizarda i wszyscy są szczęśliwi.
Stawiam 5$, że w nowym filmie będzie identycznie.
A ludzie chcą akcji, nie dylematów. Chcą ociekających grozą i terrorem znanych, albo chociaż kojarzonych, sukinsynów ze świata Marvela, którym Spider bez problemy będzie mógł skopać dupska. Niestety Connors nim  nie jest, a to mnie martwi.
Posted on: 07 Grudzień  2010, 14:26:07

 PS. Juz u Raimiego było dosyć emo-dylematów Petera. Widzę, że tu będzie podobnie.

Leon Kennedy

Może i tak będzie, ale ja i tak na Lizarda stawiam ;). To świetna sprzeczna postać, zła i dobra równocześnie, słowem intrygująca.

CytatPS. Juz u Raimiego było dosyć emo-dylematów Petera. Widzę, że tu będzie podobnie.

Peter na pewno będzie inną postacią niż u Raimoego, no przynajmniej powinien...

PS: W filmie brakowało mi jego specyficznego poczucia humoru, rzucanych żarcików tu i ówdzie.

Q

Pierwsze fotki przedstawiające Andrew Garfielda jako Petera Parkera.




O ile Emma jako Gwen Stacy wygląda dobrze, to Andrew Garfield jak mi nie pasował tak i cały czas nie pasuje do roli Parkera.


http://www.comicbookmovie.com/fansites/rorschachsrants/news/?a=27414
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Mr.G

Na stopklatce wybuchła wrzawa o fryzurę Garfielda, a ja uważam, że pod maską Spider-Mana włoski mu się spłaszczą i po kłopocie.

Już drugie zdjęcie z planu Panny Emmy sugeruje, że Gwen nie będzie nosić czarnej opaski na włosach... szkoda, ale to tylko taki drobiazg.

Nie ma co oceniać całego filmu na podstawie kilku fotek z planu (co mniej więcej na wspomnianej przeze mnie stronie pewne osoby zaczęły już robić), w filmie to i tak wyglądać będzie zupełnie inaczej.

Q

Na filmie zapewne będzie inaczej się prezentować, ale czasami już na zdjęciach z planów jakiś aktor dobrze prezentuje się w danej roli, a czasami nie, a niestety Garfield jak na razie mnie nie przekonuje, ale poczekajmy na pierwsze materiały filmowe, żeby zobaczyć jak w jego wykonaniu będzie się prezentował Parker.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

Jeśli będzie mniej ciapkowaty i chociaż czasem walnie jakimś żarcikiem to już będzie o wiele lepszy niż jego poprzednik Tobey. Mam pytanko odnośnie Gwen... Czy ma ona swoje alter ego w postaci kociaka, bo pamiętam, że takowa postać była u pajączka i oboje dażyli się uczuciem, tylko czy to ta sama postać??

PS: A Mary Jane będzie?

Morpheus

MJ ma być w tym filmie nieobecna, a odnośnie twojego pytanka o Black Cat to nie to nie jest ta sama postać, Kotką jest Felicja Hardy :)
Pan Garfield już mi udowodnił paroma swoimi filmami, że aktorem jest dobrym, więc ja jestem spokojny o film. Co do wyglądu to mi tam jak najbardziej odpowiada.
''Nie wszystkie prawdziwe rzeczy muszą się wydarzyć. Opowieści i sny to zwiewne prawdy, które przetrwają, gdy fakty zmienią się w pył i proch.''

Leon Kennedy

No właśnie, Felicja :). Pamiętam ją dość mocno z serialu animowanego, tylko nie mogłem imienia skojarzyć i jakoś padło na tą całą Gwen... Eh wolałbym Felicję w filmie zobaczyć ;D

(A)nonim

Gwen jest lepsza, bo to fajny smaczek dla fanboyów, no i możliwe że ją Goblin zrzuci z mostu.
A jak jeszcze będzie w wersji Ultimate to jestem kupiony.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

kelen

A przypomnij mi jakbyś mógł jak było w wersji Ultimate, bo już całkowicie tego nie pamiętam.