Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Uwagi na temat strony i forum

Zaczęty przez Q, 19 Styczeń 2008, 23:24:40

Juby

Chyba przydałby się już działy o JL i WW na BatCave.

LelekPL

Wonder Woman raczej nie musi być. Działu z man of Steel nie ma to i Wonder Woman nie musi być.

Q

Takie prowizoryczne działy o "Justice Leauge", "The LEGO Batman Movie" i "Wonder Woman", zostały dodane.

Czemu Wonder Woman się załapała? W jej przypadku o ważnych rzeczach pojawiają się newsy na stronie, a w przypadku Man of Steel tak nie było. Może w przyszłość i MoS dostanie swój dział, jak inni bohaterowie DC, którzy doczekają się oddzielnych filmie. Jednak raczej nie będą to "działy" ale wyłącznie pojedyncze strony.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Powtórzę swoją sugestię sprzed kilku miesięcy.

Cytat: Juby w 25 Luty  2016, 11:42:43
Batman będzie od teraz częścią DCEU, więc co wy na to, żeby pod TDKR zrobić napis "DC Extended Universe...", a po najechaniu na niego dokładnie tak jak po najechaniu na "Animowane..." z prawej strony rozwijałby się pasek menu z filmami należącymi do DCEU. Bo nie wiadomo w jakich wystąpi Batman(!) i jak dużą rolę będzie odgrywać, ale na pewno nie będą to jego samodzielne filmy na miarę tych z lat 1989-2012. Dla filmów takich jak MoS wystarczyłaby tylko strona główna (darowałbym sobie zakładki tj. plakaty, galerie, artykuły. itd. za dużo z nimi roboty) i znalezione w filmie nawiązania do Batmana i jego świata. Tak samo byłoby z Wonder Woman i innymi filmami uniwersum bez Batmana. Obszerniejsze działy (takie jak teraz) miałyby tylko BvS, SS, JLA Part 1 i 2, oraz możliwy solowy film z Affleckiem. Myślę, że to dobry pomysł.

Wystarczy wydzielić JL, BvS i WW + stworzyć dział MoS. Do dwóch ostatnich podać tylko dane techniczne, obsada i twórcy, mała galeria, plakat, trailer i styka.


PS: Bo nie wiem czy traciłem czas, a pewnie skończę w tym tygodniu - rozumiem Q, że chciałbyś nowy layout na stronę z okazji premiery Samobójców? ;)

Alfred

Jak się znalazło jakąś wieść (lub ich większą ilość), info, ciekawostki, itd., itp., to do kogo z tym pisać? Jakieś PW do @Q czy gdzie? Na razie wpisałem ze 2 jako część postu w temat o (akurat w tym przypadku) ,,Suicide Squad" ale jakoś nie widzę innego miejsca, by zgromadzać to co fani znaleźli (nawet tacy niedzielni). Nawet mam problem z zapytaniem  :-\ o taki rodzaj miejsca w temacie o ,,Propozycjach..." więc daje je tutaj, bo bardziej chodzi o to gdzie zgłaszać takie wieści a nie czy ktoś może zrobić taki temat/poddział.  ::)

Q

Jeśli jest to jakaś informacja, która wymaga jak najszybszej uwagi, to możesz o tym wspomnieć w tym temacie. W innym wypadku wystarczy wiadomość na PW.

Jeśli zaś chodzi o usunięte sceny z "Suicide Squad", to już  o tym informowaliśmy - http://www.batcave.com.pl/2016/08/plotki-lista-usunietych-scen-z-suicide-squad/
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Alfred

Cytat: Q w 12 Sierpień  2016, 21:41:46
Jeśli jest to jakaś informacja, która wymaga jak najszybszej uwagi, to możesz o tym wspomnieć w tym temacie. W innym wypadku wystarczy wiadomość na PW.
Najszybszej to nie więc chyba napiszę do ciebie jakieś PW. ;)

Cytat: Q w 12 Sierpień  2016, 21:41:46
Jeśli zaś chodzi o usunięte sceny z "Suicide Squad", to już  o tym informowaliśmy - http://www.batcave.com.pl/2016/08/plotki-lista-usunietych-scen-z-suicide-squad/
Wiem, czytałem ale nie zauważyłem tego na głównej stronie więc moja gafa. Sorki.  8)

Doctus

Co się stało z nietoperkami jako znacznikami rang? nawet nie zauważyłem kiedy wróciły zwykłe gwiazdki.

Juby

Napisałem nowy post w dziale "Akcje z udziałem Batmana w Batfilmach", ale połączyło mi go z poprzednim postem sprzed dwóch dni. Dałoby to radę jakoś oddzielić?

LelekPL

Nie. Je?li chcesz napisa? kolejny post pod swoim, musisz poczeka? bodaj?e dwa dni, ?eby by? potraktowany jako nowy post. Teraz to ju? "po ptokach' jak to mówi?.

Juby

:P

Gdybym wiedział, to bym odczekał te dodatkowe kilka minut, żeby minęło pełne dwie doby.

Myślę, że lepiej by było to zmienić na 24 godziny.

LelekPL

No ja tego nie jestem w stanie zmienić.

Juby

Domyślam się. Czekam na to co powie Q.

A w między czasie, może ty coś napiszesz w temacie o akcjach, wtedy tak czy inaczej wskoczy na miejsce wątku, w którym pisano ostatnio. ;)

Q

Ustawienie jest dostosowane do całego forum. Co prawda w temacie "Akcje z udziałem Batmana w Batfilmach" w przypadku twoich postów nie sprawdza się to, ale to nie powód by zmieniać całe ustawienie.

Jeśli chcesz dodać wiadomość w tym temacie w okresie krótszym niż 2 dni, a nikt nie odpowiedział, to stwórz nowy temat. Później wystarczy je połączyć i nie będzie problemów.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Oki, zapamiętam. W takim wypadku chyba po prostu zawsze będę odczekiwać przynajmniej dwa dni, no chyba że ktoś inny odpowie w tym temacie.

A właśnie, panie Q. Czekam na opinie głównego administratora. Które akcje z udziałem Batmana są twoje ulubione, a których nie trawisz? ;)