Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Bat familien

Zaczęty przez Drawski, 10 Sierpień 2011, 12:50:03

Drawski

Za?o?y?em taki oto w?tek, aby rozmawia? ogólnie o Bat-rodzince. Uk?ada? w?asne listy, dyskutowa? o tych postaciach, o komiksach, o wszystkim. To co chcia?bym powiedzie? to to, ?e Batman wcale nie jest najlepszy jako samotny m?ciciel, a jego "rodzinne" zaplecze pomaga mu znacznie w jego krucjacie. Zawsze uwa?a?em Robina, Alfreda, czy Barbar? za uzupe?nienie Bruce'a. To moja lista ulubionych postaci w bat-family, tak o. Bo wypada.

1. Batman (Bruce Wayne) - Pierwszy Batman, legenda, mój ulubieniec.
2. Alfred Pennyworth - Bo zawsze by? wsparciem, zawsze pomóg?, przy?o?y? Wilsonowi :D
3. Nightwing (Dick Grayson) - Jak dla mnie stoi na równi z Waynem, jest ?wietnie wyszkolony, ma swoj? gam? ?otrów, swoj? historie.
4. Red Robin (Tim Drake) - Podobnie jak Dick usamodzielni? si?. Zrzuci? peleryn? Robina i uda? si? w poszukiwania swojego przybranego ojca.
5. Robin (Damian Wayne) - Pierwszy Robin z charyzm?, pierwszy Robin z charakterem ;D. Taki nasz Bad-ass w ?ó?tej pelerynce.
6. Catwoman (Selina Kyle) - Bruce mo?e mie? dziecko z Tali?, ale dla mnie to jest jedyna mi?o?? Batmana. Pi?kna z?odziejka, wytrenowana przez ?ycie.
7. Batgirl (Stephanie Brown) - Jak dla mnie to najlepsza Batgirl do tej pory. Jej seria by?a lu?na, ale mi?o mi si? j? czyta?o.
8. Batwoman (Kate Kane) - Jestem pod wielkim wra?eniem. To niesamowita posta?. ?amie przest?pców i stereotypy.

Warto te? wspomnie? o wszelakich przed-kryzysowych dziwactwach. Pierwsza Batwoman i Batgirl, czyli kobiecy odpowiednik dynamicznego duetu. Zreszt?, pojawi? si? o tym dobry artyku?, mo?e Kelen b?dzie wiedzia? na jakiej stronie on jest. O ile dobrze pami?tam, jedna z nich zosta?a pó?niej Flamebird.