Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Przywitaj się!

Zaczęty przez Pytajnik, 21 Czerwiec 2011, 12:48:40

lady_ozzy

Witaj Kacper...
Mo?e zdradzisz co? wi?cej nt. 'w?asnego Universum' ?
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

KacperNew

#166
 Dokładnie moje Universum nazywa się ,,Universum Rudtki ,,

Składa się z siedmiu części zwanymi Wymiarami (Tych jest 6) każdy  wymiar to inny (Gatunek?  nie wiem jak to opisać) np.
Wymiar zero - to typowe Fantasy z połączeniem Si fi
Wymiar Tero - to kryminał
  Wymiar Ani-matron - to jest doszczętne Fantasy
Wymiar Apo - wyobraźcie sobie że wszystkie plagi (Jak zombie ,bunt maszyn, kosmici i piekło  :) ) walczyły z ONZ pobiły by (Sojusz Prowincji :(To kraj Zombie Voodo i innych potworów) większość Europy  Azję i trochę Afryki Północną, Kanadę i rzekę Amazonki.  Robotamb  :USA i północny Meksyk .Kosmici : Afrykę Środkową i południową , Madagaskar i Australię. Piekło Amerykię południową  i środkową.
ONZ ma tylko Grenlandię, Brytanie ,Irlandię , Cejlon i Normandię. Jest jeszcze jeden ludzki kraj (Uśmiejecie się bo to Polska ale Rządząca przez Imperatora który ma armię super -upper -duper zbroi i klonów które sa mu posłuszne) .
Wymiar Myth - Mity i legendy ożywiają się  w tym wymiarze
Wymiar Trio - podobne do wymiaru Apo (Tak naprawdę to był pół wymiar do Apo  ale Pani Basia zrobiła z tego pełny Wymiar ) w tym wymiarze są tylko trzy rasy .
  Tak bym zapomniał żeby zrozumieć to całe Universum  (Wymiary składają się  z pół wymiarów a pół wymiary z ćwierć wymiarów )muszę  przedstawić wszystkie rasy

Zero:
Leśne Elfy, Mroczne Elfy , Wysokie Elfy , Elfy Saugasa , Bagienne Elfy ,Piekielnie -mroczne Elfy , Latające Elfy
Elfy cienia Elfy Pustyni, , Kruki , Ludzie , Dzicy Ludzie , Gobliny ,Orki, Stworzo -Orki , Trollo-Orki , Orki cienia, Mekaniaki,Dasssergowie, Gnolle Magowie,Jaszczurko-ludzie , Gremliny ,Golemy ,Nagi ,Gargulce , Demony, Białe Demony, Stare Demony , Krasnoludzie , Pradawne Krasnoludy , Troglodyci , Koźlaki, Minotaury ,Pelonianie , Mnisi morza ,Żelaźni ludzie ,Nekromanci, Licze , Lisze , Feniksi , Smokosy , Pomroczniaki , Perunczycy , Pieronokosy ,Troki  ,Troniść,Tytani, Olbrzymy , Trole ,Minerał-nici ,Zwierzo-stworzenia ,Drzewoludzie   , Żywe Zbroje ,Centaury, Kartony, Drodiidzi ,Cienie,Zimoludzie,Hardkorzy , Hejterzy ,Żywiołaki
Ani-matron:
Kowale ,Aimatron, Ludzie z północy
Trio:
Tengo, Zergu, Ludzie .\
  ;D
Też jest parodia  drużyny Super Bohaterów  nazwałem to drużyną P. Należą do nich    Anachor ,Saurosz ,Whitegość , jakiś Szkielet , Nrgeek ,Bartekgm , Bananowy Janek,Papa Slenderman ,Slenderman , Karton(Jedyny który nie zabił Mariolki   )Robot IA, (Typowy koleś z Call of Duty ) Razinem .
Najśliniejszymi postaciami jest Bóg i Glut , potem są Pani Basia ,Szatan,  Lucyfer , Belzebub ,Bezimienny ,
  Feniks  .
 
Pytanie czy mam opisać wszystkie rasy   ?

MatchesMalone

Cześć,

Mam na imię Tomek i jestem wielkim fanem Batmana odkąd tylko pamiętam. Śledzę Batcave już od dawna, ale tu na forum jestem pierwszy raz.

Pozdrawiam fanów i szefostwo!

LelekPL

Witamy i zapraszamy do komentowania i udzielania się

Alfred

Cze??,
Mam na imi? Dawid i chcia?bym pozna? Batmana na nowo, poniewa? kiedy? w dzieci?stwie tylko ogl?da?em jeynie TAS (na Polsacie bodaj?e lecia?..) i przeczyta?em "Przysi?g? zza grobu" (która jako komiks ju? nie do?y?a do dzisiejszych czasów). Bardzo chcia?bym pozna? serialowe DC (nie tylko Batmana zatem), zw?aszcza to kreskówskowo-animowane, interesuje mnie te? Justice League sama w sobie od strony komiksowej ni? tej drugiej.  ;) Ale wracaj?c do postaci Batmana to jak najbardziej chc? nadrobi? ka?d? rzecz jaka z nim jest ale nie chc? przesadza? (zaczn? pewnie od animowanej strony przygód  o nim) i komiksowo chc? po prostu zdoby? "Rok Pierwszy,,, na dobry pocz?tek do przeczytania.  ;D

Po za sam? postaci? Batmana/Bruce'a Wayne'a lubi? te? Jokera i s?dz? ?e kto? z Justice League równie? stanie si? moj? ulubion? postaci?.

LelekPL

Witamy!

Jeśli masz pytania, możesz sobie poczytać ten temat:
http://www.forum.batcave.com.pl/index.php?topic=1046.0

Ewentualnie tam zadać jakieś dodatkowe pytania.

Alfred

Cytat: LelekPL w 02 Kwiecień  2016, 20:52:55
Jeśli masz pytania, możesz sobie poczytać ten temat:
http://www.forum.batcave.com.pl/index.php?topic=1046.0
Na pewno to zrobię.  ;) I w ogóle to mi się przypomniało, że jeszcze lubię postaci Batgirl i Harley Quinn ale zapomniałem zedytować to w poprzednim poście.  ;D

Kotecek

Cześć, Jestem Kotem (((Tomasz))) i ostatnio troszkę zawitałem w uniwersum Batmana dzięki gierce Batman Arkham Knight która się mi spodobała ale jednocześnie zmęczyła przez zagadkowe zagadki człowieka zagadki :D , Wygląda na to że zawitam tutaj na dłużej i odpocznę od Alien vs Predator :)

Kujaw

Ja się witam po niemożebnie długiej przerwie. Mam nadzieję, że posiedzę nieco dłużej ;)

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

mobilman

Siemka. Sory za odkop, no ale nie ma innego tematu do przedstawienia siebie. Mam na imię Krzysztof i od kilku lat interesuje się Marvelem :)

LelekPL

 >:(

Mam nadzieję, że uda Ci się pozbyć zmarszczek

chris3z8

A ja witam, bo się wcześniej nie przedstawiłem hehe  :P Zdarza mi się, że najpierw mówię o czymś a dopiero potem się przedstawiam, co czasem wybija z rytmu osoby, które do mnie dzwonią :D

Post Merge: 20 Styczeń  2017, 12:47:38

Trzymam się z DC od kilku lat - jestem fanem Batmana, Flasha czy Wonder Woman. Mam nadzieję, że będę się dobrze bawił na forum.

LelekPL

Hej. Już się dobrze zaaklimatyzowałeś na forum, także myślę, że powinno być bardzo dobrze.

Szkoda, ze obecnie jeśli chodzi o Batmana nie ma o czym dobrym rozmawiać, ale może jak LEGO Batman będzie dobry trochę sobie porozmawiamy. Natomiast jeśli masz więcej filmów, którymi chciałbyś się podzielić to zapraszam. Ja z chęcią porozmawiam.

Doctus

Witajcie. Aklimatyzujcie się i piszcie - forum ma długą tradycję, i szkoda by umarło. Nie pokonamy ery Facebooka i wymierania większości for dyskusyjnych (w półświatku komiksowym, jedynymi aktywnymi są dziś Gildia i Avalon) ale zawsze ten nasz kawałek bat-internetu może pozostać choć trochę aktywny. Kto wie, może kiedy Facebook kiedyś upadnie fora wrócą do łask. Wierzycie w to? Ja nie. Ale nadzieja umiera ostatnia ;)

PS: Pamiętacie Mel? Wie ktoś co u niej słychać?

chris3z8

No w?a?nie ,,Lego: Batman'' szykuje si? wybornie. Gacek w wersji light, z humorystycznym zaci?ciem? Kupuj? to i czekam, jak na ma?o któr? produkcj?. Nawet za?atwi?em sobie seans przedpremierowy. O? jea :D