Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Joker

Zaczęty przez Arkard, 13 Marzec 2008, 20:11:07

Mel

Dobra, dobra..Niech go trzymają przy życiu jak najdłużej ;D Swoją drogą, Juby powinien się teraz mocno uczepić tej postaci za olbrzymią ilość absurdów i rażący nonsens dotyczący żywotności ;D

(A)nonim

Samo wybielenie skóry podpada, a dodajmy do tego chociażby ucieczki z Arkham w co drugą środę każdego miesiąca, niedawny pobyt na obcej planecie i przynajmniej jedno zmartwychwstanie. On na serio ma super moce. ;D

A Joker Nolana też czitował. Ale cicho.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Mel

Oj no weź już przestań, bo za moment doczekamy się tutaj prawdziwej lawiny tekstu, tabelek, kolorowych i pogrubionych czcionek oraz zażaleń, że nowi użytkownicy postradali zmysły ;D
Posted on: 31 Sierpień  2009, 19:36:05

 Okładka Sienkiewiczka makes me jizz. Jak zresztą wszystkie jego dzieła.



Nie jestem pewna, ale chyba zostanie wykorzystana do któregoś numeru BATMAN: THE WIDENING GYRE.

Tyle.

(A)nonim

Szkoda że pierwszy numer był denny i pozostałe pewnie też będą. (ale Ivy fajna jest)
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Mel

Pierwsze co, to rysunki odpychają. Amatorszczyzna po znajomości ;) A historia słabo-średnia...No ale zobaczymy jak to się potoczy.
Posted on: 16 Wrzesień  2009, 09:56:54

 O JEZU! Joker będzie normalny w Gotham City Sirens! NORMALNY! Bez fartucha, rozwalonej gęby i brzytw!



Jest nadzieja na normalność w DC!

A ja cała w skowronkach. Znowu.

Leon Kennedy

Co tu więcej dodawać... oprócz jednego, wreszcie, wreszcie :). Stęskniłem się za nim ;), a ponoć nigdy nie odszedł tak naprawdę :P

Anonimowy

Jezusie nazareński, Maryju kochana, Judaszu podstępny! Mr. J wreszcie normalnie wygląda! wreszcie! ale czymu ja się dziwie? jest Dini jest dobrze. Hej! jak szaleć to szaleć nie? a może Dini przejmie pałęczkę w komiksach o Batmanie, a Morrison niech spada na drzewo. A potem Bruce powróci! ;]

Leon Kennedy

Morrison to tak predko nie odda paleczki i czy to zle czy dobrze, to juz kwestia gustu... I jeszcze jedno Morrison ma czasem dobre pomysly i jedno napewno trzeba mu oddac... Odwazny z niego koles ;).

Mel

Anonimowy...Uwielbiam twoją sygnaturkę.

A Diniego to po prostu już kocham.

kelen

No coz, jak tu nie lubic jego komiksow skoro robi jedne z najlepszych batytulow od kilku lat.

(A)nonim

Dobra coś tam czytałem gdzieś że niby Joker ma powrócić w "Batman & Robin". Niestety będzie pewnie jeszcze bardziej poharatany niż w RIP. Ale patrząc na obecną serię Morrisona można mieć jakąś nadzieję że Grant zrobi jeszcze coś ciekawego z Jokerem co może czytelników pozytywnie zaskoczyć.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

Z powrotem Jokera tylko jedno jest pewne... będzie ostro, krwiście i na pewno bardzo szaleńczo ;). Morrison takiego Jokera uwielbia ;)

Mel

On sobie tam może uwielbiać...I tak publika przejdzie obok tego albo obojętnie, albo z ciśnieniem.

Leon Kennedy

Zobaczymy. Ja jednak jestem nawet dobrej myśli, bo Jokerowy Morrison nie jest aż taki zły... Mnie nawet momentami przypadł do gustu, bo Joker jest teraz porządnie porąbanym skurw... tnący i siekający wszystkich i wszystko. Największy minus to jego poharatana twarz, bo jednak ciut z tym przesadzają...

Mel

Porąbany jest, ale tu by się wypadało zastanowić czy jest "skurw..." na pełny etat, czy też nie. Osobiście nie przepadam za jednakowym spostrzeganiem tej postaci i wolę, aby w komiksach ustosunkował się do tego, co kiedyś padło w Arkham Asylum - że "Joker kreuje siebie na nowo każdego dnia". Inność musi być. Zresztą...każdemu zbrzydnie taka rąbanka i skąpany w świeżej krwi Joker ;D