Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Bruce Wayne: The Road Home

Zaczęty przez Booster, 13 Lipiec 2010, 07:27:43

Booster

Zapowiada się ciekawy one-shot. Na pewno zacznę zbierać te 8 numerów.

Więcej informacji tutaj

Leon Kennedy

Trochę się pospieszyłeś z tym tematem ;). Najbardziej mnie intrygują te niby od razu widoczne zmiany w samym Gotham oraz w kontaktach między bohaterami i oby były one aż tak widoczne jak twórcy twierdzą :)

Cowboy

Mam nadziej? ?e po powrocie Mroczny Rycerz si? zmieni. B?dzie mroczniejszy, brutalniejszy, i nie b?dzie sie z nikim cacka?. Chocia? na par? komiksów stanie takim Puniser'em bez broni palnej. I oby nie mia? ?adnego pomocnika... niech ka?dy pójdzie w swoj? drog?, a niektórzy do grobu.
"The Bat-Man swiftly picks up the paper that the...
murderer stole from Steven Crane's safe..."

Roy_v_beck

Ale pojazd z tą reklamą. "Za scenariusz odpowiadają najbardziej utalentowani przedstawiciele branży". Przecież to sami drugo-ligowcy, co ostatnio pisali "Batgirl" czy "Manhuntera", no a Ramon Bachs to chyba w ogóle jest rysownikiem, right? Jedynie Mike Barr to znane nazwisko, jeśli chodzi o tego, o kogo myślę. Ale on dawno nic znanego nie napisał, no a Batmana to w ogóle od 20 lat chyba nie skręcił żadnego...

Cowboy

Cytat"Za scenariusz odpowiadają najbardziej utalentowani przedstawiciele branży".

Jak to przeczytałem spodziewałem się takich nazwisk jak: Dini, Miller, Moore, Grant i tak dalej.
"The Bat-Man swiftly picks up the paper that the...
murderer stole from Steven Crane's safe..."

Mel

Mi głównie przyszedł do głowy Morrison, a zaś ten przywodzi mi na myśl to: http://pl.wikipedia.org/wiki/Lataj%C4%85cy_Potw%C3%B3r_Spaghetti
W każdym razie nazywanie tych wymienionych "najbardziej utalentowanymi przedstawicielami branży" wywołało u mnie lekki uśmieszek i politowanie.

RafBat

 :o Mel, przestań, przez ciebie dostałem niekontrolowanego ataku śmiechu... zerknę jeszcze raz..."Latający po...", no nie, gdzie są moje sole trzeźwiące? :D

Roy_v_beck

Takie tam, g?upota nie wyznanie. Ja tam bym chcia?, ?eby Lapham co? napisa?, bo dla Avatara ostatnio fajne rzeczy tworzy. Zreszt? tak samo jak Ellis. Ech, Corben powinien w ko?cu stworzy Batmana, bo jego mroczny styl na pewno pasuje do nowego image'u Gotham. To mniej wi?cej tyle mojej listy ?ycze?.
Wiadomo chocia?, kto to rysowa? b?dzie? Pewnie Haun, skoro tacy znani maj? by? arty?ci.
Posted on: 13 Lipiec  2010, 14:14:50

 Nowy post z okazji nowego info. Na swoim blogu Szymon Kudra?ski zamie?ci? ok?adk? do "Road Home" z dopiskiem, ?e mu si? bardzo podoba. Jako, ?e ma?o prawdopodobne, aby komu? si? to podoba?o, st?d mo?e Szymon narysuje jeden z o?miu albumów. Tym bardziej, ?e wspó?pracowa? ju? z jednym ze scenarzystów - Andreyko. Ekstra by by?o zobaczy? Batmana w wykonaniu Kudra?skiego.
Posted on: 14 Lipiec  2010, 00:40:32

 Dobra ziomale, wyja?ni?o si?. Kudra?ski b?dzie autorem rysunków do one-shota "The Road Home - Commissioner Gordon", do którego scenariusz stworzy Adam Beechen. Premiera komiksu w pa?dzierniku. Na blogu rysownika mo?na znale?? nic nie mówi?c? zapowied?, i wiadomo??, ?e animowany Spawn jest fajny. Zgadzam si? z nim, chocia? Szymek pisze, ?e jeszcze nie obejrza? wszystkich sezonów, wi?c mo?e si? troch? rozczarowa? kolejnymi. W ka?dym razie dziwnie dobiera sobie bajki, bo po Spawnie chce ogl?da? "Brave and the Bold" :D b?dzie mia? odmian?.

Roy_v_beck

Kudrański opublikował na swoim blogu pierwszy rysunek z "Road Home", niestety przy okazji zastrzegł też bloga dla osób trzecich. Nie fajnie...

Mel

Na szczęście na innych stronach też zostały opublikowane te arty i można mniej więcej się przypatrzeć w jakich klimatach będzie utrzymywany komiks:




Miodzio.

LelekPL

Cytat: Mel w 05 Wrzesień  2010, 14:25:21
Na szczęście na innych stronach też zostały opublikowane te arty i można mniej więcej się przypatrzeć w jakich klimatach będzie utrzymywany komiks:




Miodzio.
WOW
wygląda rewelacyjnie

Leon Kennedy

Czapki z głów  :) to wygląda rewelacyjnie.

Roy_v_beck

Super kur*** wygląda. Nawet kolory nie są potrzebne już.

Leon Kennedy

#13
Bruce Wayne Return



i



Klimatyczne, nie da się ukryć :)


PS: Historia z Gordonem w roli głównej zapowida się dobrze :)

(A)nonim

Podejrzewam że te łanszoty to będzie zwykłe wyciągnięcie kasy.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.