Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman/Detective Comics

Zaczęty przez (A)nonim, 12 Listopad 2009, 13:41:19

Mel

Chyba po to też jest Damian Wayne.

Leon Kennedy

Nie, nie i jeszcze raz nie... 666 miał być tylko i wyłącznie ciekawostką z alternatywną rzeczywistością, a nie faktyczną przyszłością... Chodź z drugiej strony pewnie Morrison wcześniej czy później będzie próbował wcisnąć Damiana w strój Gacka... A co z Terrym??

(A)nonim

Cytat"Uf, to tylko był zły sen"
To, albo zupełne olanie tematu i powrót do normalnych bathistorii bez żadnych metafizycznych nietoperzy, diabłów, podróży w czasie i synów Batmana.

Leon Terry też jest tylko elseworldem, chociaż nie wiadomo czy teraz nie chcą z niego zrobić następcy Damiana.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Łubudu

Cytat: (A)nonim w 11 Czerwiec  2010, 12:58:19
To, albo zupełne olanie tematu i powrót do normalnych bathistorii bez żadnych metafizycznych nietoperzy, diabłów, podróży w czasie i synów Batmana.
Byłem wśród tych którym szaleństwa Morrisona umiarkowanie się podobały. Ale to trwa już za długo. Już nawet nikt się specjalnie nie gorączkuje gdy serwuje się nam kolejne dziwactwa. Ale było to nawet fajne tylko do pewnego momentu. Za dużo już czasu mamy te wszystkie barbatosy, samego diabła i bieganie z jaskiniowcami. Niech wróci zwykłe pranie gości włamujących się do jakiegoś sklepu w ciemnej uliczce!
Posted on: 11 Czerwiec  2010, 15:18:00

 Pewien porządek musi być. Ja rozumiem włączanie niektórych pomysłów z elseworldów do oficjalnego kontinuum ale z umiarem i nie wszystko na raz. Mam nadzieję że to co się dzieje teraz to tylko taka wariacja.
To złodziej! I pijak! Bo każdy pijak to złodziej!

(A)nonim

Dokładnie, te dziwactwa czasem fajnie się sprawdzają, ale też już zaczynają męczyć, któś mógłby wreszcie przejąć pałeczkę po Morrisone.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

CytatLeon Terry też jest tylko elseworldem, chociaż nie wiadomo czy teraz nie chcą z niego zrobić następcy Damiana.

Właśnie tego nie byłem pewien... Jak dla mnie to w końcu powinno się zlać w jedną spójną całość gdzie mamy z czasem przewijające się te postacie ( Damian i Terry ).

CytatTo, albo zupełne olanie tematu i powrót do normalnych bathistorii bez żadnych metafizycznych nietoperzy, diabłów, podróży w czasie i synów Batmana.

Jednak pamiętajcie, że to jest świat komiksu, który powinien mieszać rzeczywistość z... fantazją, mistycyzmem itp. Chodź czasem brakuje mi tych "normalnych" komiksów z Gackiem. Czemu Morrison nie potrafi tego odpowiednio wyważyć...

Roy_v_beck

Ludziska, mam pytanie. Chodzi mi o numer 700 Batmana. W części "Tomorrow" gdy młodsza wersja profesora Nicholsa wspomina o telefonie na policję, to czemu Damian reaguje na tą informację, skoro on nie brał udziału w tych wydarzeniach torturowania Batmana (Yesterday)? A nawet jeśli wie, to co z po tym telefonie, skoro Batman wtedy i tak się sam uwolnił, a policja tylko posprzątać przyszła?
Zupełnie tego nie skumałem.

Leon Kennedy

Kiedy pojawi streszczenie z 700 numeru??

Łubudu

To złodziej! I pijak! Bo każdy pijak to złodziej!

Leon Kennedy

Dzięki. Ten komiks zalicza się do oficjalnego runu Gacowatego??

Łubudu

Chyba nie. Ale możemy się spodziewać wszystkiego, bo Morrison bierze co mu się podoba i miesza to razem w jednym garze. W sumie nawet podobają mi się tego typu historie w regularnych seriach od czasu do czasu, ale ich status w multiversum powinien być jasny.
To złodziej! I pijak! Bo każdy pijak to złodziej!

Roy_v_beck

Jak nikt tu dawno nic nie pisał, to ja sobie skrobnę, że najnowszy numer Detective Comics naprawdę przyzwoity jest. Znaczy prosty taki i klasyczny. Lekka zagadka, ponury klimat i ciekawe szczegóły odnośnie początków Dynamicznego Duetu. Jak tam napisano na stronie głównej, ten numer o wiele bardziej pasuje od świętowania 700 numeru Batmana niż wiadomo co...

Jedno mnie tylko wkurza. To, że Dick wziął się za tą sprawę dopiero jak wypuszczono Loomisa z więzienia. Facet by go z okna wyrzucił, jakby Grayson mu powiedział, że po tym jak go w końcu wypuszczono z paki tego złodzieja, to dopiero wtedy Batman wziął się za szukanie medalionu. Pecha miał koleś, nie ma co.

A i zapomniałem wspomnieć, kolory Davida Barona są ekstra.

Łubudu

Detective Comiscs nawet nieoficjalnie nadaje się do obchodzenia jubileuszy... Ma swoją klasę.
To złodziej! I pijak! Bo każdy pijak to złodziej!

Roy_v_beck

No, duet Haun - Hine robił co mógł, żeby tą klasę serii odebrać. To muszę przyznać.

Mel

Ale i tak Denny O'Neil powróci? w pi?knym stylu ;)