Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman/Detective Comics

Zaczęty przez (A)nonim, 12 Listopad 2009, 13:41:19

Leon Kennedy

Cóż wielka szkoda, bo bardziej byłem po stronie (A)nonima, a tak to dostaliśmy praktycznie to czego każdy się spodziewał...

Leon Kennedy

Batman #712 Taki sobie ostatni numer Daniela. Z samej historii to co najlepsze to Kitrina poza Gotham. Z resztą mało co wiadomo, Dent i Gilda znikli, Zagadka dopiero odzyskuje to co utracił ( ciekawe, że jego córce to przeszkadza ), a rodzina Falcone, no właśnie co z nią?? Podsumowując daję 5.5/10

Czekamy na nowego Batmana!

kelen

No i to by było na tyle. Ostatnia historia w starej numeracji Detective Comics ma całkiem niezłą końcówkę, a całość ogólnie wypada świetnie. Zakup zbiorczego jest już z mojej strony pewny.

Łubudu

Racja, zdecydowanie najlepsza historia z Dickiem w roli Batmana, nawet jeśli główny ciężar historii nie był skupiony na nim. Szczególnie przypadła mi do gustu końcowa rozmowa z Gordonem, nawet jeśli przejadły mi się już gadki o przeżartej złem duszy Gotham. M.in. dzięki temu wiele obiecuje sobie po duecie Snyder/Capullo. Nawet jeśli relaunch uniwersum nie wpływa znacząca na Batmana cieszę się, że nowe serie i twórcy zwiastują dobrze na przyszłość (Snyder i Tomasi scenariuszowo a Daniel i Finch od strony wizualnej). Mam nadzieję, że Snyder w "Batmanie" pogłębi i w równie nienachalny sposób zaprezentuje relacje osobiste na linii Bruce/Gordon, bo zawsze był to dla mnie fajny element budujący klimat.
To złodziej! I pijak! Bo każdy pijak to złodziej!

Drawski

Ja najbardziej czekam na relacje Bruce - Damian.

Leon Kennedy

DC 879 Junior ostro zaczyna szaleć, a jego zmodyfikowane lekarstwo mające pomagać i leczyć przysparza tylko i wyłącznie kłopoty... Joker świetny i szalony, a jego ucieczka całkiem wyrafinowana

DC 880 Junior rozkręcił się na całego najpierw była żonka Jima ucierpiała, ale nieśmiertelnie, a następnie czas na Barbarę... czy i dla niej będzie tyle szczęścia w ponurym Gotham czy może Junior skrupulatnie realizuje swój plan?

franek

Zacząłem tłumaczyć Detective Comics #27 (dział z Batmanem.). jak skończę to dam znać. Życzcie mi powodzenia.


Show Must Go On!!!

Drawski

Detective Comics #878 - jestem pod wielkim wrażeniem. Zaletą tego numeru jest między innymi wpasowanie drugoligowych przestępców w fabułę - Orka i Tiger Shark. Richard popełnia błędy, ale numer ten pokazuje również że ma szereg zalet i umiejętności jako Batman (np. strona w której wypływa na powierzchnie mimo dużej głębokości zanurzenia, coś potrafi jednak). Nie ukrywam że tak naprawdę największym zaskoczeniem były intencje Jamesa Juniora. To naprawdę spory zwrot akcji w historii tej rodziny. Jak James to zniesie, kiedy do tej pory mieli raczej nieskazitelną reputacje? swoją drogą szczęścia to on nie ma. Najpierw jego córka trafia na wózek, potem żona dostaje strzał w głowę, syn to psychol... co jeszcze go czeka?? ;D