Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Arkham Reborn

Zaczęty przez Leon Kennedy, 10 Listopad 2009, 11:27:46

Roy_v_beck

Ale jeszcze tak rozbudowując mój poprzedni post, przecież Jeremiasz to postać stara jak świat. Rządził w Arkham jeszcze zanim się urodziłem, więc całego runu by potrzeba aby zrobić z niego głównego bad-assa, koleś w ogóle jaj nie ma.
A i pewnie Hush będzie Black-maskiem, bo w sumie nie wiem co się z nim dzieje.

Leon Kennedy

CytatA i pewnie Hush będzie Black-maskiem, bo w sumie nie wiem co się z nim dzieje.

Pewnie balanguje ile sił mu starcza... W końcu kto inny stawia :).

CytatAle jeszcze tak rozbudowując mój poprzedni post, przecież Jeremiasz to postać stara jak świat. Rządził w Arkham jeszcze zanim się urodziłem, więc całego runu by potrzeba aby zrobić z niego głównego bad-assa, koleś w ogóle jaj nie ma.

W pełni się podpisuje pod twoją wypowiedź!

(A)nonim

Jeremiahowi trochę odbiło wraz z rozwaleniem Arkham, czego dowodem jest m.in. zakończenie Arkham Reborn.
A co do Husha, przecież pojawiał się w Gotham City Sirens i Streets of Gotham i jego wątek jak na razie został załatwiony, w dodatku kiedy nowy BM zaczął działać on był trzymany w zamknięciu. Jeremiah niekoniecznie jest BM, ale Hush nim nie jest na 100%.
A właśnie, jeśli nie Jeremiah, to kto?
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Roy_v_beck

Ouch Hell, zupełnie z tym Elliotem zapomniałem, to teraz chyba tylko Joker zostaje jako BM. Chyba, że znowu jakąś sensację dadzą, że sam Diabeł się zasadził. Sporo się ostatnio pozmieniało.

(A)nonim

Swoją drogą brakuje mi Jokera.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

#35
CytatA właśnie, jeśli nie Jeremiah, to kto?

Hmm... Jason Todd, Barbara, mój kot ;D. A tak serio to nie mam zielonego pojęcia :)

CytatOuch Hell, zupełnie z tym Elliotem zapomniałem

Mniej balangój to pamięć wróci... Wiem coś o tym :P

CytatSwoją drogą brakuje mi Jokera.

A komu nie!! Ostatnio szalał jak za dwóch z żyletkami ;), ale może warto dać mu trochę odetchnąć i poczekać na powrót Wayne"a... Chodź z drugiej strony jakaś konfrontacja z nowym Gackiem i błyskotliwa wymiana zdań mile widziana :)

A co do Jeremiaha, to ile on tych osób w sobie bedzie gnieździł... Jester, Black Mask... Musi mu tłoczno być :). Ale mam nadzieję, ze wyjdzie z tego tylko zły bart bliźniak Jokera ;). Zresztą okładka pierwszego numeru już coś nasuwała :)

(A)nonim

Spoiler
DETECTIVE COMICS #864 - pocz?tek historii "Beneath the Mask" autorstwa Davida Hine'a i Jeremy'ego Hauna, czyli Black Mask kontra Jeremiah w walce o kontrol? nad Arkham.
[Zamknij]
No to chyba mamy potwierdzenie.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Roy_v_beck

Mein got, dać Detective Comics takim twórcom... Ta seria miała zawsze trzymać poziom, a nie że jakim debiutantom ją oddają.

Leon Kennedy

Skoro Jeremiah i Black Mask to prawdopodobnie jedna i ta sama osoba, to kim jest Jester?? Co do ich konfrontacji, to ciekawe jak to będzie wyglądało i kto kogo osadzi w Arkham...

(A)nonim

#39
Roy, tożsamość Blacka Maska nie od nich zależy, to pewnie było przemyślane jeszcze przed "Battle for the Cowl". No chyba że boisz się o poziom samej historii, a nie o tożsamość BM.
Leon, Jester jest pewnie kolejną osobowością Jeremiaha. Ale to jest tak pokręcone że nic nie wiadomo.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.