Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Powrót Wayne'a.

Zaczęty przez Voorhees, 16 Październik 2009, 19:03:52

Mel

Morrison i te jego ćpunskie wizje.

Łubudu

Cytat: Leon Kennedy w 29 Czerwiec  2010, 11:58:24
Morrison chce pewnie ukazać, że Joker tak naprawdę był przy Gacku cały czas ;D
Tak naprawdę to on sam jest Jokerem.
To złodziej! I pijak! Bo każdy pijak to złodziej!

Cowboy

Jestem ju? po pierwszym numerze "Batman: Return of Bruce Wayne" i jestem ?rednio zadowolony. Pomys? na pokazanie Batmana w erze neolitu jest ca?kiem dobrym pomys?em, jednak wykonanie jest troch? gorsze. Dziwi mnie ?e jaskiniowcy umiej? ju? tak dobrze mówi?, a Bruce ledwo si? wys?awia. Ale nawi?zanie do Joker'a jest ?wietne - jeden z jaskiniowców ma tak na imi? na co reaguje Bruce. Ca?o?? nie jest zbyt spektakularna, i nie wiem jakim cudem Bruce przenios? si? w czacsie do ery puryta?skiej. Przez wodospad?
"The Bat-Man swiftly picks up the paper that the...
murderer stole from Steven Crane's safe..."

Mel

Bruce dobrze się wysławia, to jedynie historia jest pokazana bardziej z perspektywy "jaskiniowców" dla których język przybysza jest jednym wielkim bełkotem.
Cytat
Przez wodospad?
Bolesne, ale prawdziwe - tak.

(A)nonim

To są chyba jednak tylko takie małe smaczki dla fanów. ;)
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Mel

Wiesz, znamy gościa już jaki czas i można mieć tą pewność, że byle "smaczek" jest u niego symbolem drugiego, trzeciego dna.

(A)nonim

Taa dna które nie raz tylko on rozumie. Albo rozumiał jak miał tripa.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Mel

Cóż poradzić...Jesteśmy na to skazani, co jest smutne.
Musisz jednak przyznać, że czekasz na jego kolejny bełkot, który wyjdzie już za kilka dni, a mowa oczywiście o Batman and Robin #13 ;D

(A)nonim

Czekam jak na żaden inny komiks w tym miesiącu. :D
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Mel

Już się nawet przyzwyczaiłam do Morrisonowego designu Jokera. Nadal mam obiekcje, ale skoro tak być musi, to nie pozostaje mi nic innego jak akceptacja.


ok,koniec offtopa.

(A)nonim

CytatCałość nie jest zbyt spektakularna, i nie wiem jakim cudem Bruce przeniosł się w czacsie do ery purytańskiej. Przez wodospad?
Jakkolwiek naciągane by to nie było jest zapewne związane z Omega Sanction, jednym z efektów trafienia promieniami Omega przez Darkseida.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

kelen

Raczej przez zaćmienie a nie wodospad.

BD96

Troch? my?la?em o tych wszystkich zmianach które powstan? po powrocie Bruce'a. I Chcia?bym wam przekaza? kilka moich przemy?le?, wizji, jak mog?oby wygl?da? Bat-Uniwersum. Pierwsza rzecz brzmi tak ?e Batmanów mo?e by? dwóch. Skoro Batman ma zrozumie? ?e "sukces tkwi w pracy zespo?owej" to zapewne troch? b?dzie podró?owa?, a nawet wiemy za 100% ?e Mroczny Rycerz pojawi si? w Londynie spotykaj?c tamtejszego m?ciciela (czyli po prostu londy?ski odpowiednik Batmana). Tak czy inaczej skoro Damian ma do??czy? do TT, w takim razie w jaskini i Gotham mo?e si? kr?ci? dwóch Batmanów... ewentualnie mo?emy zobaczy? duet Batman (Dick Grayson) i Batgirl (Stephanie Brown). Skoro seria Red Robin ma by? kontynuowana to miejmy nadziej? ?e pod mask? nadal b?dzie Tim, i b?dzie mia? solowe przygody. Je?li chodzi konkretnie o moj? wizj? to mog?oby wygl?da? to tak:

Batman (Bruce Wayne) - powinien moim znaniem egzystowa? w serii Detective Comics, jako prawdziwy Batman, detektyw, Mroczny Rycerz, ca?kowicie samodzielny detektyw i wojownik. Chodzi oto a?eby pracowa? sam, bez ?adnych pomocników.

Robin (Damian Wayne) - Niech ?yje sobie w Teen Titans, jako pierwszy charyzmatyczny, bardziej brutalny, i po prostu pierwszy Robin który mo?e co? tam zdzia?a? a nie udawa? ?e jest samodzielny.

Red Robin (Tim Drake) - Niech dalej b?dzie Red Robinem, podró?uje po ?wiecie i zdobywa do?wiadczenie, niech spotyka w?asnych przeciwników, mo?e dorobi si? tego co Dick jako Nightwing, nie widz? przeszkód aby te? potyka? jakich? przecinaków Batmana, je?li nie b?dzie to bzdurnie napisane.

Batwoman (Kate) - Ciesze si?, b?dzie mia?a w?asn? seri?, i je?li b?dzie trzyma?a poziom jej wyst?pów z Detective Comics to b?d? j? czyta?. Miejmy nadziej? ?e nie wo?aczy do Bat-Family, owszem mo?e spotka? si? z innymi, ale przede wszystkim niech prowadzi karier? solow?.

Batman (Dick Grayson), Batgirl (Stephanie Brown) - Batgril maj?ca w?asn? seri? to raczej nic dobrego. Stephanie jest porywcza, i nie s?ucha si? "mentorów" wi?c my?l? ?e takowy duet móg?by by? czym? ciekawym, zw?aszcza ?e jeszcze nie widzieli?my w normalnym kontinuum takiego duetu Batman - Batgirl przez d?u?szy czas, mog?oby wyj?? z tego co? ciekawego, mi osobi?cie duet Batman - Robin ju? si? przejad?.
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

(A)nonim

#73
CytatTak czy inaczej skoro Damian ma dołączyć do TT
Problem w tym że nie ma, to ma być jedynie epizod. Damian pewnie pozostanie u boku Graysona.
CytatBatman (Bruce Wayne) - powinien moim znaniem egzystować w serii Detective Comics, jako prawdziwy Batman, detektyw, Mroczny Rycerz, całkowicie samodzielny detektyw i wojownik. Chodzi oto ażeby pracował sam, bez żadnych pomocników.
Niestety wątpliwe, Bruce przez najbliższy czas będzie prawdopodobnie zbierał drużynę Batmanów w morrisonowym "Batman Inc.", a rolę właściwego Batmana w "Detective Comics" i "Batmanie" nadal będzie obejmował Dick.

Z Red Robinem i Batwoman masz chyba całkiem prawdopodobne przewidywania, chociaż obstawiam że Batwoman pewnie dołączy do tego Batman Inc., może nie jako stały członek, ale jednak.

Offtop o Teen Titans został wysłany do wydzielonego topicu http://www.forum.batcave.098.pl/index.php?topic=669.msg34103#msg34103
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

#74
Return of Bruce Wayne #2 Musz? przyzna?, ?e uda?o im si? ca?kiem dobrze ukaza? klimat tych czasów ( polowania na czarownice, demony, kl?twy itp ). Morrison nawet poda? powód przez który dosz?o do konfrontacji Bruce'a z Diab?em, co prawda jest troch? s?aby, ale nie b?d? narzeka? ( Annie rzuca kl?tw? na Nathaniela Wayne'a ) Za to w?tek z Wanishing Point... W skrócie to sama tragedia z dwoma Bruce'ami ;D

Return of Bruce Wayne #3 ?wietny numer, najlepszy. Piracka opowie?? z Czarnobrodym w najlepszym wydaniu i na jaskinie by?o mi?o znów zerkn?? ;) Tylko ta narada Justice League by?a idiotyczna i wysz?o, ?e nic nie musz? robi? ;D, bo jak Bruce si? uprze to nie ma bata i sam ze wszystkim sobie da rad? :P

PS: Warto nadrobi? pierwszy numer, czy samo streszczenie styka??

PS2: Ten Batman INC. Co to dok?adniej ma by???