Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Powrót Wayne'a.

Zaczęty przez Voorhees, 16 Październik 2009, 19:03:52

MJ

Może jak Bruce się kapnie kim jest to zacznie opowiadać co robił w przeszłości tak w skrócie, a okładki zostaną wykorzystane jako retrospekcje, choć to mało prawdopodobne.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Leon Kennedy

Cytat:"Były gorsze rzeczy niż R.I.P" bez obawy o zasztyletowanie w ciemnym zaułku

Hehe, ale to fakt ;).

Co do tego jak to bedzie wszystko wyglądało u Morrisona, to możemy sobie gdybać do samej śmierci, a koleś i tak może to wszystko całkowicie inaczej ukazać ;).

http://img17.imageshack.us/img17/7645/robwwallwidescreen.jpg


Łubudu

Codziennie czymś nowym nas raczą. Ale i tak najbardziej cieszy ostatnia okładka gdzie Batman jest Batmanem i tak być powinno. Czytał już ktoś najnowszy numer "Batman and Robin"?
Posted on: 10 Luty  2010, 15:51:48

 "W wywiadzie Grant zdradził także, że zamierzał opowiedzieć o Batmanie gladiatorze, ale zdał sobie sprawę, że bohater cofnął się w czasie, a nie w przestrzeni, dlatego walki gladiatorów w Rzymie odpadły. Scenarzysta potwierdził także, że po powrocie z tej gehenny Bruce zmieni się."

Jakoś tak od razu mi się to skojarzyło z tym: http://www.youtube.com/watch?v=jcTRr6V-fSo&feature=related

Bruce się zmieni...Hmmm....Myślę że walka z mastodontami i innymi kudłatymi stworkami też pozostawiłaby mi spory uszczerbek na psychice... Ale co to dla człowieka który potrafi skopać tyłki wszystkim potęgom w kosmosie samym zmrużeniem oczu i oznajmieniem że rozpracował wszystko :) Ale nie przesadzajmy. Ja wciąż mam nadzieję że zrobione to będzie w sposób sensowny, a wspominane w wywiadzie nawiązywanie do różnych tematów funkcjonujących w kulturze amerykańskiej może być ciekawe. Tylko ostatnie poczynania Morrisona w "Batman and Robin" trochę rzucają na to cień.
To złodziej! I pijak! Bo każdy pijak to złodziej!

Leon Kennedy

Cytat"W wywiadzie Grant zdradził także, że zamierzał opowiedzieć o Batmanie gladiatorze, ale zdał sobie sprawę, że bohater cofnął się w czasie, a nie w przestrzeni, dlatego walki gladiatorów w Rzymie odpadły.

Dobrze, że się zorientował teraz, a nie w momencie gdzie nie było by już odwrotu :P.

Jednak z jednego już jestem zadowolony, a mianowicie okładki Kuberta prezentują się świetnie :) Oby tak dalej z rysunkami :D.

(A)nonim

Cytat"W wywiadzie Grant zdradził także, że zamierzał opowiedzieć o Batmanie gladiatorze, ale zdał sobie sprawę, że bohater cofnął się w czasie, a nie w przestrzeni, dlatego walki gladiatorów w Rzymie odpadły.
Zaraz, Morrison próbuje coś wytłumaczyć logicznie?

Leon, no weź przestań, taki Bat-pirat prezentuje się świetnie?
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

Samo przedstawienie Batmana w różnych epokach jest dość kontrowersyjne i może wydawać się dla niektórych nawet głupie... Jednak od strony rysunków jest na razie świetnie ;). Kubert stawia na prostotę i to mu wychodzi.

kelen

Numer pierwszy wyszedł!
Hmm, szczerze mówiąc spodziewałem się trochę czegoś innego. Tj fajnie oglądać jak zatracony Bruce próbuje się odnaleźć w erze, do której trafił, te walki plemion fajnie wyglądały. Co mi przeszkadzało: faktycznie, trochę dziwne, że walą tu takim językiem dosyć rozbudowanym. Być może w świecie DC ludzie trochę szybciej się w tym stopniu rozwinęli. Albo w dymkach dali od razu tłumaczenie ich uga uga. Albo po prostu Morrisona to nie obchodziło :d No i eee. W jaki sposób Bruce przeniósł się do innej epoki i co to za gówno na ostatniej stronie, że tak się spytam?
Mogło być lepiej, ale nie narzekam. Czekam na dalsze numery.

Mel

Z perspektywy pre-ludzi...Dobrze, że przynajmniej Batman do nich "bełkotał" ;D

kelen

BTW bełkotu, co oznacza "thayawlmannsted" bo nie potrafię tego rozszyfrować? :P

Mel

"The old man's dead"

LelekPL

gdzie mogę znaleźć pierwszy numer?

Mel

Wiele sklepów internetowych

i rapidy

LelekPL


Mel


Leon Kennedy

Jak zosta?o nam ukazane przenoszenie si? Wayne'a z jednej epoki do drugiej??