Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Nowa Batgirl?

Zaczęty przez Mathes, 11 Sierpień 2009, 21:33:29

Cowboy

Jasne, jestem na bierzącą też w "Batman and Robin", tyle że zapomniałem o tym wspomnieć.
"The Bat-Man swiftly picks up the paper that the...
murderer stole from Steven Crane's safe..."

kelen

Obecna Batgirl jest średnia, raz jest całkiem nieźle a potem zaraz jest dno. Jak nie będziesz mieć niczego innego do roboty bądź nie boisz się wydać kasy to możesz spróbować.

(A)nonim

Strata czasu o czym pisałem już w tym temacie.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

Dla Stephanie proponuje małego kundelka za partnera ;D

(A)nonim

http://dcu.blog.dccomics.com/2010/11/05/batgirl%E2%80%99s-%E2%80%98the-lesson%E2%80%99-kicks-off-with-new-artist-dustin-nguyen/
Idealne streszczenie Bat-sagi.

I wiem co mnie najbardziej denerwuje w tej nowej Batgirl. Laska powinna mieć traumę do końca życia po tym co jej zrobił Black Mask, a nie wesoło skakać po dachach.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Drawski

Na razie zajrzałem dopiero do 9 numeru. Muszę przyznać że okładka jest po prostu genialna. Świetny rysunek i fenomenalne kolory, szkoda że Batman takich nie ma. Calculatora zawsze uważałem za łotra klasy c, a teraz widzę zupełnie inną interesującą postać. Moment w którym rozmawiał ze zwłokami był naprawdę świetny, miło że Batgirl ma swój odpowiednik Jokera (?). Poza tym wreszcie pokazano jakąś porażkę Stephanie Brown (nie udało jej się uratować człowieka). Miło by było zobaczyć gdyby w następnym numerze miała spore poczucie winy i depresję, wreszcie jakiś upadek BG. Mam nadzieję że następny komiks też przypadnie mi do gustu.