Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Nowa Batgirl?

Zaczęty przez Mathes, 11 Sierpień 2009, 21:33:29

kelen

Coz, rowniez bylem zaskoczony, ze postanowili ja przywrocic do zywych, co popsulo historie jej smierci. Ale wole taki powrot, niz sposob w jaki wrocil Jason.

(A)nonim

Z dwojga złego wolę powrót Jasona, to że Superboy Prime zmienił rzeczywistość bardziej do mnie trafia niż bezsensowne podmienianie ciał. Chociaż jedno i drugie jest straszną głupotą i brakiem szacunku dla czytelników.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

kelen

I jak wrazenia po piatym numerze?
Jak dla mnie, to ta seria albo mozna lubiec, albo nienawidzic. Mnie osobiscie przypada do gustu, nie jest idealna, ale czyta sie ciekawie. Szczegolnie, ze numer 5 przedstawia calkiem ciekawa sprawe.

(A)nonim

Ech. Teraz już jestem pewien, całość to Ultimate Spider-(Wo)man w przebraniu nietoperza. Końcowy cliffhanger jest idiotyczny. Jedyne co było tutaj dobre to akcja z Damianem (szczegółów nie zdradzam). Ale z tą serią jest jak z orzeszkami, lub głupim, ale jednocześnie wciągającym serialem. Chcesz więcej. Więc pewnie coś jeszcze przeczytam.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

kelen

Masz na mysli ta akcje z poczatku czy ich pozniejsza rozmowa i pieknym tekstem "what chest?" ? :D

(A)nonim

Głównie z początku, ale "what chest" też było dobre.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Crash

Dla mnie osobiscie najlepsza batgirl byla cass :D mroczniejszy stroj + niezly bios postaci, szkoda ze ja tak potraktowali i szybko sie jej pozbyli.

Leon Kennedy

Tak na serio to Batgirl powinna umrzeć wraz z nogami Barbary :P. A nie ciągnąć ją w nieskączoność ;)

Mel

CytatTak na serio to Batgirl powinna umrzeć wraz z nogami Barbary
Prawda...I nie tylko mi chodzi tutaj o tytuł batgirl i peleryny, którą sobie dziewczyny przekazują nawet dość często. Czasami się dziwię, że Barbara jeszcze gumę pali wózkiem jeżdżąc tak od komputera do komputera pomimo wielu ataków na jej osobę (raz ją Joker sprał dość dużym kwiatem doniczkowym i zepchnął ze schodów. Wraz z wózkiem).

Ale nie mówię "nie" Cass, która pasuje mi solo.

Leon Kennedy

Za bardzo pomaga Batmanowi, aby ją uśmiercać :P, a z drugiej strony myślę, że swoje już przeszła i dotrwa do końca swoich dni w naturalny sposób ;D.

Mel

Cytatdotrwa do końca swoich dni w naturalny sposób
Pewnie! Szykuje się nieskończona liczba tego chłamu Birds of Prey i ewentualne reaktywacje serii. Pasuje tam.

(A)nonim

Barbara nie zostanie zabita, bo jak to ktoś z DC napisał jest ona symbolem niepełnosprawnej superbohaterki.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Mel

Jest też już ikoną jak Nightwing i dlatego też wisi mi, że jeszcze żyje. No i tak opierając się na fenomenie ikon komiksowych mamy tą minimalną pewność, że DC nie wpadnie na genialny pomysł z przywróceniem czucia w nogach Barbary...

Jednak zdarza się, że (czasami) tęsknię za campowym nastrojem bat-rodzinki i Nietoperzycy w żółtych kozaczkach ;D

Cowboy

Czy ktoś czyta komiks z tą nową Batgirl? bo nie wiem czy się zabrać za to. Jeśli chodzi o Batmana to jestem zalaty ("Return of the Bruce Wayne", "Batman Beyond", "Batman"/"Detective Comics") więc uważnie dobieram tytuły do przeczytania i nie chcę ryzykować mojego cennego czasu którego i tak nie mam już prawie wcale.
"The Bat-Man swiftly picks up the paper that the...
murderer stole from Steven Crane's safe..."

Leon Kennedy

Zatem moim skromnym zdaniem możesz sobie spokojnie tą serie odpuścić i zamiast niej walnąć sobie np: Batman i Robin Granta, który chodź niezbyt równy, to ma swoje zalety, a i jak na razie po tej domniemanej ;) śmierci to najlepszy nowy rozdział w świecie Gacka bez Gacka ;D